Środa 16.05.2018 08:00

Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin też została jedną z WAGs? Spotyka się ze znanym bramkarzem (ZDJĘCIA)

Pola Lis Tomasz Lis Kinga Rusin Kamil Grabara

Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin też została jedną z WAGs? Spotyka się ze znanym bramkarzem (ZDJĘCIA)

Dziewczyny, narzeczone, kochanki, żony, a nawet "bliskie koleżanki" znanych piłkarzy, nie od dziś cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów. WAGs, jak nazywa się je w mediach, dzięki internetowej popularności zyskały możliwość robienia własnych "karier", opartych głównie na wydawaniu pieniędzy partnerów w luksusowych butikach.

Zobacz: Modelki, celebrytki i fit-matki. Poznajcie najseksowniejsze zagraniczne WAGs! (ZDJĘCIA)

Choć większość "żon i dziewczyn" piłkarzy zajmuje się szeroko pojętym modelingiem - który niejednokrotnie ogranicza się do pozowania do zdjęć udostępnianych później na Instagramie - nie wszyscy sportowcy mają słabość do wysokich, szczupłych piękności. Niektórzy piłkarze, choć ciężko w to uwierzyć, wybierają partnerki obdarzone nieprzeciętnym intelektem, który cenią ponad urodę. Jednym z nich jest młody, obiecujący polski bramkarz, Kamil Grabara. 19-latek pomimo młodego wieku spełnia marzenie piłkarzy grających w polskiej Ekstraklasie. Bramkarz od dwóch lat zasila szeregi młodzieżowej kadry klubu angielskiej Premier League, FC Liverpoolu.

Z jego aktywności w mediach społecznościowych wynika, że młody bramkarz zauroczył się starszą córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin, Polą. Kamil prawdopodobnie wypatrzył córkę dziennikarzy na trybunach, ponieważ Pola, która pasjonuje się futbolem, często odwiedza stadion Anfield.

Są blisko, mają wspólne pasje, oboje są młodzi, więc to że się spotykają nie powinno nikogo dziwić - mówi nasze źródło. Podobno Kamil został już nawet przedstawiony znanym rodzicom Poli. Swoją drogą - ciekawe jak na to zareagował Tomasz Lis, który jest fanem Realu...

Para oficjalnie jeszcze nie potwierdziła swojej relacji, jednak sądząc po podpisach zdjęć zamieszczanych na Instagramie czy Twitterze, można wywnioskować, że nie planują ukrywać wzajemnej sympatii.

Zobaczcie, jak flirtują ze sobą w Internecie. Myślicie, że to coś poważnego, czy przelotna znajomość?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (370)

Odpowiedz
9 1
zgłoś
Gość 16.05.2018 08:23
Gość: Uhhuuu kto już od rana jest wkurzony i zirytowany? :-)
Jaaa... Dziecko od 4.30 nie spi
Odpowiedz
15 4
zgłoś
Gość 16.05.2018 08:24
Kinia jak nic opłaca te newsy... pola i nieprzeciętny intelekt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Odpowiedz
8 7
zgłoś
Gość 16.05.2018 08:25
Myślałam, że córka tak inteligentnego dziennikarza mierzy nieco wyżej...
Odpowiedz
8 2
zgłoś
POLA 16.05.2018 08:25
To było złośliwe ale prawdziwe. Celebracji mogą wszystko dziecku załatwić poza wzrostem, sylwetką i urodą. Tu jest jak najbardziej sprawiedliwie.
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 16.05.2018 08:26
Alez to prymitywizm! Dziewczyna pilkarza! Porazka!
Ładowanie komentarzy…