Środa 16.05.2018

21-letnia Amerykanka została okrzyknięta "nową SUPERMODELKĄ"! Jest piękniejsza od Gigi i Kendall? (ZDJĘCIA)

Grace Elizabeth

Wielbiciele wilekiej mody z tęsknotą wspominają czasy, gdy na wybiegach i w magazynach królowały najsłynniejsze supermodelki. Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford czy Linda Evangelista do dzisiaj pozostają ucieleśnieniem tego, jak powinna wyglądać i zachowywać się przed obiektywem aparatu prawdziwa modelka.

Niestety, większość kobiet z tamtego pokolenia dawno przeszło już na branżową emeryturę, tylko co jakiś czas zaszczycając "zwykłych śmiertelników" swoją urodą. Tym bardziej niepokoją więc kariery dziewcząt, które popularność zdobyły głównie dzięki znanym nazwiskom i liczbie obserwatorów w mediach społecznościowych. Modelki te, nazywane w branży "insta girls", często uważane są zbyt mało charakterystyczne i przyciągające wzrok, by mogły zrobić karierę dorównującą ich sławnym poprzedniczkom.

Na szczęście, co jakiś czas pojawia się twarz, która zdaje się dawać nadzieje, że era supermodelek może jeszcze wrocić. Jedną z takich dziewcząt jest Grace Elizabeth, która od kilku miesięcy uchodzi za najgorętszą modelkę sezonu. 21-letnia Amerykanka właśnie została nową twarzą marki Estée Lauder, a specjaliści wróżą jej świetlaną przyszłość.

Co ciekawe, w dzieciństwie nie marzyła o pracy modelki, chciała grać zawodowo w siatkówkę i jak sama twierdzi była raczej chłopczycą. Pozostały jej "chłopięce" zainteresowania, dziewczyna jest fanatyczką wędkarstwa. Swojej pasji poświęca każdą wolną chwilę.

Grace Elizabeth otworzyła ostatni jesienny pokaz Chanel, co jest nie lada wyróżnieniem. Nawet zafascynowani zwykle Kendall Jenner i Gigi Hadid redaktorzy amerykańskiego Vogue'a nadali jej miano "Model of the Moment".

Zobaczcie jak prezentuje się wschodząca gwiazda modelingu. Ładniejsza od Kendall czy Gigi?

« Poprzednie 1/15

Śliczna Grace podbija świat mody

2Śliczna Grace podbija świat mody