Środa 16.05.2018

TYLKO U NAS: U Renulki i Kuby psuło się od dawna. "Zaczęło się od "Tańca z gwiazdami", który był wbrew jego woli"

Renata Kaczoruk Taniec z gwiazdami Kuba Wojewódzki Żenulka

TYLKO U NAS: U Renulki i Kuby psuło się od dawna. "Zaczęło się od "Tańca z gwiazdami", który był wbrew jego woli"

Media w Polsce rozgrzały się wczoraj do czerwoności, gdy Pudelek podał informację o rozstaniu Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego. Trudno się dziwić - do tej pory uchodzili za parę nierozłączną, choć niewątpliwie kłótliwą i toksyczną. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły, między innymi to, że Renata spakowała walizki i wyniosła się od Kuby, a także - jak donosi Fakt - zamieszkała u przyjaciółki.

Nam udało się dowiedzieć, co miało być kością niezgody między parą, choć, bądźmy szczerzy - nie jesteśmy zaskoczeni. Poszło o samodzielnosć modelki i udział w Tańcu z gwiazdami.

Początkiem końca był ewidentnie udział w "Tańcu z gwiazdami". Renata zrobiła to wbrew jego woli i wprost sprzeciwiła się jego radom, a to bardzo nie przystawało do jego wizji ich związku - zdradza nasze źródło. Ona poczuła, że bez niego też da radę, mało tego - że bez niego u boku radzi sobie dużo lepiej.

"Taniec z gwiazdami" pokazał jej, że sama umie wzbudzić sympatię, a to on ją ciągnie w dół, zamiast wspierać. Przed programem była od niego mocno uzależniona, jego decyzje były priorytetowe - po "TzG" zmienił się jej pogląd na sytuację i dostrzegła to, co wszyscy od dawna jej mówili - że sama też da radę - dodaje nasz informator.

Nietrudno prześledzić, że zanim Renata spotkała Kubę, nie była w ogóle znana. Jej kariera modelki nie należała do szczególnie spektakularnych, a próby wystepów przed kamerą były raczej śmieszne niż udane. Niestety już na początku przygody z show biznesem popełniła zasadniczy błąd - uzależniła się od ukochanego, który nie jest lubiany, a raczej uchodzi za kłótliwego chama. Na tym tle trudno wypaść dobrze, zwłaszcza że Wojewódzki szybko wciągnął ją w swoje medialne wojenki, np. z Majdanami. Oby po całym tym zamieszaniu nie potrzebowała terapii.

Jak myślicie, uda jej się odbić i zrobić karierę w mediach?

 

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (817)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 817
Odpowiedz
210 107
zgłoś
Gość 16.05.2018 12:00
Faceci to kule u nogi jak kobieta ma ambicje taka prawda
Odpowiedz
379 107
zgłoś
gość 16.05.2018 12:02
nie no, jednak to nie dobrze, jak laska jest zbyt wysoka. niby smukła, niby zgrabna, a jakoś tak karykaturalnie wygląda.
Odpowiedz
150 81
zgłoś
gość 16.05.2018 12:02
Myślę,że jakiś czas ludzie o niej zapomną. Wylansowała się na Kubie,ma swój czas ale na dłuższą metę nic z tego nie będzie. Chyba,że czymś błyśnie bo jest zawzięta i ambitna.
Odpowiedz
117 136
zgłoś
gość 16.05.2018 12:03
A ja ją zawsze lubiłam. Powodzenia, dziewczyno!
Odpowiedz
24 51
zgłoś
gość 16.05.2018 12:06
ale dalej jako jedyna on ja obserwuje na insta
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 817