Środa 16.05.2018

Jarosław S. "Masa" zatrzymany przez policję! "Oferował pomoc w załatwieniu sprawy naboru do służby"

Jarosław S. Masa

Jarosław S. "Masa" zatrzymany przez policję! "Oferował pomoc w załatwieniu sprawy naboru do służby"

Jarosław S. w czasach swojej gangsterskiej "świetności" był związany z gangiem pruszkowskim. Jego błyskotliwą karierę w światku przestępczym zatrzymało aresztowanie w 1999 roku za wymuszenie rozbójnicze. Wkrótce po zatrzymaniu zaczął współpracę z prokutarurą i zyskał status świadka koronnego, a w mediach zaczął pojawiać się raczej przez wzgląd na szereg książek poświęconych jego osobie, albo zwierzenia związane z sympatiami politycznymi.

ZOBACZ: Gangster Masa o Jarosławie Kaczyńskim: "To wielki patriota. ZASŁONIŁBYM GO WŁASNĄ PIERSIĄ"

W środę portal tvp.info doniósł, że przestępca znów ma problemy z prawem. "Masa" został zatrzymany w związku z nowymi zarzutami niezwiązanymi ze sprawą, przy której otrzymał status świadka koronnego. Funkcjonariusze łódzkiego Biura Spraw Wewnętrznych Policji zatrzymali "Masę" w związku ze śledztwem prowadzonym przez Lubelski Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Dotyczy ono wyłudzania kredytów i pożyczek oraz korupcji.

"Masa" i jego wspólnicy mieli wręczać łapówki oraz, powołując sie na wpływy w Policji, obiecywać.. pracę w służbach.

W ten sposób wpływali m.in. na urzędników w celu zapewnienia ich pomocy i przychylności w zakresie podejmowanych z urzędu lub z ich inicjatywy czynności służbowych oraz powoływaniu się na wpływy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi i pośrednictwie w załatwieniu sprawy naboru do służby w Policji, a także składania fałszywych zeznań - czytamy.

Wśród zatrzymanych współpracowników "Masy" znaleźli się naczelnik Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz urzędnik łódzkiej delegatury Urzędu Celno-Skarbowego. Poza korupcją usłyszą oni również zarzuty wyłudzania kredytów i pożyczek na kwotę przekraczającą 668 tysięcy złotych.


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (119)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 119
Odpowiedz
22 1
zgłoś
gość 16.05.2018 12:50
masa jajeczna
Odpowiedz
443 13
zgłoś
Gość 16.05.2018 12:51
A czego się po nim spodziewać? Zwykły gangus, z którego zarobili celebrytę. Dno!
Odpowiedz
124 4
zgłoś
Gość 16.05.2018 12:51
Przyszła kryska na Matyska
Odpowiedz
356 5
zgłoś
gość 16.05.2018 12:51
I tak okładka w "Gentelmenie" XD pasuje jak ulał do gangstera, prawdziwy obraz polskich mediów i tego z kogo robią celebrytów
Odpowiedz
27 2
zgłoś
gość 16.05.2018 12:52
No to bedzie mial masowe klopoty, godny pozalowania "gangster"
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 119