Środa 16.05.2018

Kret przypisuje sobie zasługi za zwycięstwo Tadli w "Tańcu z Gwiazdami"?: "To ja namówiłem ją na udział w programie"

Beata Tadla Jarosław Kret Taniec z Gwiazdami

Kret przypisuje sobie zasługi za zwycięstwo Tadli w "Tańcu z Gwiazdami"?: "To ja namówiłem ją na udział w programie"

Choć wydawać by się mogło, że wątek hucznego i nieeleganckiego rozstania Beaty Tadli i Jarosława Kreta umrze śmiercią naturalną wraz z finałowym odcinkiem Tańca z Gwiazdami, tak się jednak nie stało. Wszystko za sprawą zdjęć zrobionych podczas ceremonii wręczania kryształowej kuli, na których Jarek z utęsknieniem wpatruje się w byłą partnerkę.

Zobacz: Kulisy TzG: Kret tęsknie popatruje na płaczącą Tadlę... (ZDJĘCIA)

Całej i tak już dość niezrozumiałej sytuacji, pikanterii dodają wypowiedzi "przyjaciół" pary, którzy sugerują, że ogień uczuć pogodynka wcale nie zgasł. Podobno Kret poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że Beata jest tą jedyną.

Zobacz: Kret już chce wrócić do Tadli! "Jarek poszedł po rozum do głowy"

Jak się okazuje, Jarek, który porzucił Tadlę na łamach tabloidu, w podobny sposób stara się ją odzyskać. Pogodynek w nowej rozmowie ze stacją Nowa TV nie tylko prawi komplementy byłej dziewczynie, ale przy okazji... stara się odcinać kupony od jej zwycięstwa w Tańcu z Gwiazdami. Jego zdaniem, to tylko dzięki niemu Beata w ogóle przyjęła propozycję udziału w tanecznym show:

Dokonała tytanicznego dzieła. To nie ma co w ogóle ukrywać. Niesamowicie się cieszę. Namówiłem Beatę do tego programu. Namówiłem producentów tego programu, żeby ją też namówili, bo oni się bali, że ona nie będzie chciała brać w tym udziału. I od pierwszego odcinka już jak widziałem jej pierwszy taniec, to wiedziałem, że będzie w finale - podkreśla swoje zasługi Kret i dodaje: Znam Beatę, potrafi ciężko pracować, włożyła całą swoją energię i wszystkie uczucia, całą pasję w ten taniec. Musiała wygrać, to nie ma gadania. Beata jest szalenie ambitna i jak postanowi to, tak to wykona, to zrobi. Jest diabelnie pracowita. Cieszę się, gratuluję jej z całego serca. Cieszę się jej radością, to ją zbudowało, dało jej siłę. To jest bardzo ważne.

Zapomniał już, że Beata omal nie zrezygnowała z udziału w tanecznym show z jego powodu? Zobacz: Beata Tadla szczerze o "Tańcu z Gwiazdami": "Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie"

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (168)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 168
Odpowiedz
172 35
zgłoś
loool 16.05.2018 17:16
Burak i tyle w temacie :) nie zasługuje na nią
Odpowiedz
233 4
zgłoś
Gość 16.05.2018 17:16
Żenady i cyrku ciąg dalszy...
Odpowiedz
218 15
zgłoś
Gość 16.05.2018 17:16
Co te kobiety w nim widzą...
Odpowiedz
103 11
zgłoś
Gość 16.05.2018 17:17
Na co on teraz liczy?
Odpowiedz
20 1
zgłoś
Szkodniku 16.05.2018 17:17
W chvja cięcie też zajęcie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 168