Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ibisz ciepło o relacjach z synami: "Zaczynam poznawać ich dziewczyny. Cieszę się, że wpuszczają mnie do swoich emocjonalnych tajemnic"

89
Podziel się:

"To wcale nie jest takie oczywiste, więc jestem dumny jako ojciec" - wyznaje prezenter. "Dużo rozmawiamy na każdy temat". 

Ibisz ciepło o relacjach z synami: "Zaczynam poznawać ich dziewczyny. Cieszę się, że wpuszczają mnie do swoich emocjonalnych tajemnic"

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów: 19-letniego Maksymiliana z małżeństwa z Anną Zejdler-Ibisz i 12-letniego Vincenta ze związku z Anną Nowak-Ibisz. Prezenter należy do ojców płacących najwyższe alimenty w polskim show biznesie.

Początkowo przelewał po 7 tysięcy złotych na każdego z synów, ale cztery lata temu dogadał się z byłymi żonami na temat niewielkiej obniżki.
Z Anną Zejdler-Ibisz udało się dojść do porozumienia, jednak z drugą żoną skończyło się w sądzie. Anna Nowak-Ibisz nie była w stanie uwierzyć, że da się utrzymać dziecko za sześć tysięcy złotych miesięcznie, jednaksędzia przekonał ją, że to jednak możliwe.

Na szczęście trudne relacje z drugą byłą żoną, która twierdzi, że prezenter "przejechał po niej czołgiem" nie mają negatywnego wpływu na kontakt z synem.

Zresztą Krzyś zapewnia w Fakcie, że z oboma nastolatkami ma świetny kontakt.

Zaczynam poznawać dziewczyny moich synów i jestem dumny jako ojciec - ujawnia prezenter. Cieszę się, że wpuszczają mnie do swoich emocjonalnych tajemnic. To bardzo miłe, bo nie jest wcale tak oczywiste. Dużo rozmawiamy na każdy temat. Chłopcy juą mają swoje sympatie - albo platoniczne, albo bardziej zaawansowane. W końcu 19 lat to poważny wiek.

Chcielibyście takiego ojca?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(89)
Gość
6 lat temu
To niesamowity ewenement, by ojciec był młodszy od synów
gość
6 lat temu
Jakoś szczególnie za nim nie przepadam, ale trzeba przyznać, że prezenterem jest znakomitym i nie robi ze swojego życia szopki.
Gość
6 lat temu
Takiego ktory jest ogarniety zyciowo i zarabia dobry hajs? Tak, chcialabym!!!
Gość
6 lat temu
I dobrze, że nie jest z matką dziecka nie oznacza że mają na tym cierpieć dzieci. A ta Nowak porażka nie da się utrzymać dziecka za 6 tys a co mają powiedzieć ludzie którzy mają 3 tys na całą rodzinę?
Nat
6 lat temu
wyprzystojnial! Pudelkowicze, nie badzmy zawistni
Najnowsze komentarze (89)
gość
6 lat temu
Cięzko utrzymać dziecko za 6 tysięcy zł miesięcznie? JEDNO? Nie wierze, że aż tak się ludziom w głowach przewraca od nadmiaru pieniędzy...
Gość
6 lat temu
Bardzo cenie Ibisza
Gość
6 lat temu
Widać, ze dba o nich
Gość
6 lat temu
Ibisz jest mężczyzna z klasa
BD
6 lat temu
Fajne miejsce-promenada w Las Palmas.
Gość
6 lat temu
Wzorowy ojciec z niego mimo natłoku obowiązków zawodowych
gość
6 lat temu
Nie interesujcie się życiem innym, zwłaszcza osób, których prywata jest wyciągana na stronach takich beznadziejnych serwisów jak Pudelek. Zastanówcie się nad własnymi relacjami z dziećmi, a potem oceniajcie innych.
Gość
6 lat temu
I super, Maks już kawaler
sąsiad
6 lat temu
Znam Krzysztofa osobiście od wielu lat, jesteśmy sąsiadami. Jest niesamowicie uprzejmym, pozytywnym i ciepłym człowiekiem. Nigdy nie odmówił pomocy, nawet gdy był bardzo zajęty.
gość
6 lat temu
Ibisz spędza każdą wolną chwilę z synami. Ma z Nimi świetne relację. Powinien być wzorem dla innych ojców.
gość
6 lat temu
Mówcie sobie co chcecie a ja go lubię- nawet z tymi zębami wystruganymi z muszli klozetowej.
Gość
6 lat temu
Oby zainteresowanie dziewczyn nie przeszło z synów na ojca :)))
Critix79
6 lat temu
już słyszę co te dziewczyny mówią w szkole "hej laska, ty się zdziwisz, mój teść będzie ibisz".
gość
6 lat temu
Penie wyrywają na "brata" ;)
...
Następna strona