Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Meghan ekscytuje się jej ślubem: "Moja dziecinka wygląda pięknie! Żałuję, że mnie tam nie ma"

155
Podziel się

Thomas Markle obejrzał ślub córki w telewizji, po czym natychmiast zwierzył się dziennikarzom.

Ojciec Meghan ekscytuje się jej ślubem: "Moja dziecinka wygląda pięknie! Żałuję, że mnie tam nie ma"
bCNiUfFh

Ostatnie dni przed długo wyczekiwanym ślubem księcia Harry’ego i Meghan Markle upłynęły w atmosferze skandalu. Wyszło bowiem na jaw, że ojciec Meghan zamierzał zarobić na jej ślubie, dogadując się z paparazzi na ustawiane zdjęcia. Z kolei jej brat w otwartym liście przestrzegał księcia przed poślubieniem aktorki.

Już wcześniej obecność rodziny Markle na jej ślubie budziła wątpliwości, jednak po aferze ze sprzedawaniem zdjęć stało się jasne, że Thomas Markle nie pojawi się na uroczystości. Oficjalnie jednak jego nieobecność ma być spowodowana niedyspozycją zdrowotną. Ponoć w wyniku stresu związanego z wydarzeniami ostatnich dni Markle dostał zawału, po którym przeszedł skomplikowaną operację w prywatnym szpitalu w Meksyku. Ponoć wszczepiono mu trzy stenty.

bCNiUfFj

73-latek aktualnie dochodzi do siebie po zabiegu i choć wcześniej zapowiadał, że "nie wolno mu się ekscytować", okazuje się, że oglądał ślub córki w telewizji. Natychmiast też udzielił wypowiedzi dziennikarzom serwisu TMZ.

Moja dziecinka wygląda pięknie i widać, że jest szczęśliwa. Żałuję, że mnie tam nie ma - powiedział ojciec nowej księżnej.

Markle dodał, że oglądanie córki idącej do ołtarza z brytyjskim księciem było dla niego "emocjonujące i bardzo radosne".

Życzę im wiele miłości i szczęścia - podkreślał.

bCNiUfFp

Mężczyzna zapewnia, że bardzo kocha córkę. Potwierdza to wujek Markle, Michael, który także chętnie rozmawia z dziennikarzami.

Mój brat zawsze był jej oddany. Może dlatego, że była najmłodsza - mówi 78-latek.

Thomas żałuje, że nie mógł zaprowadzić córki do ołtarza, ale twierdzi, że jest "zaszczycony i wdzięczny" propozycją księcia Karola, który zrobił to za niego. Ojciec Meghan nie miał dotąd okazji nawet poznać zięcia, ale ponoć rozmawiał z nim przez telefon.

Na co dzień Markle mieszka w miejscowości Rosarito, w Meksyku. Miasteczko zamieszkują amerykańscy emeryci i miejscowi Meksykanie. W chwili gdy Meghan została brytyjską księżną, w Rosarito była noc i nikt nie ekscytował się tym wydarzeniem. W jednym z barów planowano co prawda wspólne oglądanie relacji z zaślubin, jednak ostatecznie imprezę odwołano.

bCNiUfFq

Na ślubie obecna była jedynie matka Meghan, Doria Ragland. Reszta licznej rodziny Meghan obejrzała uroczystość przed telewizorem.

bCNiUfFr
bCNiUfFK
KOMENTARZE
(155)
Gość
2 lata temu
O to to to toooo. Dobrze napisane. Majątek Meghan szacowany jest na 4 mln dolarów, wiodła niezależne życie, bez etykiety i tych całych śmiesznych dworskich obyczajów. Zakochała się i dla miłości porzuciła to co było dla niej ważne. I ja im szczęścia życzę.
Gość
2 lata temu
Dlaczego ona ma taki wąski nosek skoro rodzice definitywnie takich nie mają?? :D
Gość
2 lata temu
Wygladala na naprawde zakochanych :) piekny slub
bCNiUfFL
Gość
2 lata temu
Po kim ona taka ładna
Gość
2 lata temu
Mi się wydaje że media nakrecaly sensacje o jej rodzinie a to jest fajna kobieta. Jeszcze zobaczycie ona zmieni świat:)
Najnowsze komentarze (155)
gość
2 lata temu
to świństwo takie rzeczy wypisywać o ojcu i szukać sensacji nawet jeśli tak było to zawstydzające dla Megan ma prawo żyć i być szanowana
Gość
2 lata temu
Stary popełniłeś straszny błąd będziesz żałował tego do końca życia teraz widać matka to matka nigfy nie zawiedzie a chłop to zawsze się wymiga świństwo
gość
2 lata temu
Myślłem że jej ojciec to ten gwłaciciel z Holywood Weinstein ..... podobni jak dwie krople wody .
Nka
2 lata temu
Janusze i Grażyny 😂😂👌
Lolmania
2 lata temu
Ciężkie życie zgotował sobie rudy. Pani wybierze mu jajca jak mało kto, widać wszystko jak na dłoni
Marian
2 lata temu
Bajki o Kopciuszku ciąg dalszy w telewizji.
gość
2 lata temu
chyba wstydziła się zaprosić rodzine
gość
2 lata temu
Stul pysk i*****o nawiedzona
bCNiUfFD
Gość
2 lata temu
Są pewne granice ten ślub jest wielkim nieporozumieniem jabłko od jabłoni nigdy daleko nie odlatuje. Co ta dziewczyna i jej rodzina sobą reprezentują.
gość
2 lata temu
a kogo miała zaprosić? patole? juz matka z kolczykiem w nosie wystarczy.
Gość
2 lata temu
4 mln USD to grosze w porównaniu z majątkiem księcia i perspektywa życia w luksusie i prestiżu do końca życia, gdzie służba jest na każde skinienie i podróżuje sie po świecie za każdym razem będąc przyjmowanym jak król. Złapała pana Boga za nogi i nie był to przypadek.
Gość
2 lata temu
O tam ELa sama jest bezduszna ale trzyma się dobrze nie zmienia się w ogóle
Gość
2 lata temu
Taaa aktorka ok ale w czym ona grała bo znów nikt nie słyszał o jakiejś tam meghan....on miał duży wybór padło na nią. . Porostu tylko uśmiech ma jakiś dziwny jak Julia Roberts
Gość
2 lata temu
W sumie te meghan ładna a rodziców ma brzydkich ,uśmiech ma taki jak Julia Roberts nie zbyt ładny duże żeby jakieś ale ogólnie może być.
...
Następna strona
bCNiUfGf