Poniedziałek 21.05.2018 15:30

Oto amerykański Red Lipstick Monster - poznajcie Patricka Starr! (ZDJĘCIA)

Patrick Starr Red Lipstick Monster youtuberzy

Kobiece zainteresowanie technikami makijażu nikogo nie dziwi. Wystarczy natomiast, że z powodzeniem weźmie się za to mężczyzna i wszyscy tracą głowę. Takie reakcje towarzyszą choćby synowi koszykarza Magica Johnsona - E.J. Johnsonowi:

Syn Magic Johnsona schudł 89 kilo! "Czuję się jak młody bóg" (ZDJĘCIA)

Podobnego wyczynu dokonał 28-letni Patrick Sidney Simondac, w sieci znany jako Patrick Starr. Youtuber o filipińskich korzeniach odnalazł swoją pasję właśnie w makijażu. Determinacja połączona z luzem sprawiła, że jego kanał na Youtube śledzi już blisko 4 miliony fanów.

Śmiały wizerunek kwestionujący sztywne granice płci, spontaniczność czy olbrzymi dystans do samego siebie - trudno stwierdzić która z tych cech najbardziej przyciąga do niego amerykańskie sławy. Faktem jest, że jego pędzelkiem dały się posmyrać m.in. Bella i Gigi Hadid, Kendall Jenner i Rihanna. Rekordowe okazało się wideo z Kim Kardashian, obejrzane już ponad 12 milionów razy.

Specjalnie dla was sprawdziliśmy, kto właściwie kryje się pod pseudonimem Patrick Starr i co robił, kiedy jego twarzy nie pokrywała jeszcze warstwa podkładu.

Myślicie, że Ewa "Red Lipstick Monster" Grzelakowska-Kostoglu może się czegoś od niego nauczyć?

« Poprzednie 1/14

Kim jest Patrick Starr - kosmetyczny ulubieniec Kardashianów?

2Kim jest Patrick Starr - kosmetyczny ulubieniec Kardashianów?

Fot. Instagram