Piątek 25.05.2018 19:30

50-letnia Przetakiewicz chwali się nogami i torbą za 220 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz modapudelek

Joanna Przetakiewicz może być wzorem do naśladowania dla wielu pań po pięćdziesiątce - projektantka z biegiem lat nie zwalnia tempa i bierze udział w coraz większej ilości projektów. Celebrytka była już jurorką w Project Runway, gdzie u boku Anji Rubik oceniała projekty początkujących designerów, oprócz tego wystąpiła też w drugiej edycji Azja Express, próbując tym samym zerwać z wizerunkiem bogatej snobki, za którą do tej pory była powszechnie uważana.

Udziałem w Azja Express Joasia zaskarbiła sobie sympatię widzów i udowodniła, że potrafi wytrzymać w ciężkich warunkach. Nie znaczy to jednak, że Przetakiewicz zrezygnowała z zamiłowania do luksusowych marek.

W czwartek Joanna wybrała się na obiad do jednej z warszawskich restauracji. Na tę okazję projektantka przygotowała iście gwiazdorską stylizację: do krótkiej spódniczki eksponującej zgrabne nogi, Asia dobrała t-shirt Dolce&Gabbana, na który nonszalancko narzuciła czarną marynarkę. Zwieńczeniem stylizacji były srebrne szpilki, wielkie okulary i torba Hermes Birkin warta... 220 tysięcy złotych.

Trzeba przyznać, że wygląd 50-letniej Przetakiewicz robi wrażenie. Pomyśleć tylko, że Joasia jest starsza od Małgosi Rozenek aż o 11 lat...

« Poprzednie 1/14

50-letnia Przetakiewicz chwali się nogami i torbą za 220 TYSIĘCY ZŁOTYCH

250-letnia Przetakiewicz chwali się nogami i torbą za 220 TYSIĘCY ZŁOTYCH