Trwa ładowanie...
Przejdź na

Książę Harry i jego była dziewczyna odbyli "wzruszającą rozmowę telefoniczną" przed ślubem! "Chelsy prawie na niego nie poszła"

244
Podziel się

Brytyjka i książę spotykali się przez siedem lat. "Była najpoważniejszą kandydatką na żonę przed Meghan".

Książę Harry i jego była dziewczyna odbyli "wzruszającą rozmowę telefoniczną" przed ślubem! "Chelsy prawie na niego nie poszła"
bCxaaMdN

Dla nikogo nie było chyba zaskoczeniem, że ślub Harry'ego i Meghan Markle stał się wydarzeniem miesiąca, a nowa postać w brytyjskiej rodzinie królewskiej wzbudziła ogromne emocje. Zafascynowani Meghan są nie tylko Brytyjczycy - kochają ją Amerykanie, bo dla nich Markle jest nie tylko "nową księżniczką". Sporo mówi się o tym, że księżna Sussex stała się "amerykańskim człowiekiem" w brytyjskiej monarchii.

Nic dziwnego, że dyskutowane jest wszystko, co dotyczy "royal wedding" - od sukienki panny młodej po gości, którzy zjawili się na ceremonii. Wśród nich, oprócz czołowych gwiazd show biznesu, znalazły się też... byłe dziewczyny Harry'ego. Cressida Bonas i Chelsy Davy przykuły uwagę mediów - obie pretendowały przecież do miana żony księcia, a z Chelsy Harry spotykał się przez siedem lat.

Magazyn Vanity Fair dowiedział się, że byli kochankowie mieli romantyczne "pożegnanie" telefoniczne tuż przed ślubem Harry'ego.

bCxaaMdP

To był ich ostatni telefon, po którym oboje wiedzieli, że Harry idzie nową drogą. Chelsy podeszła do tego bardzo emocjonalnie, płakała i rozważała nawet, by nie pójść na ślub. Ostatecznie wybrała się, ale obiecała Harry'emu, że nie popsuje jego ślubu - opowiada przyjaciółka rodziny.

Przypomnijmy, że para próbowała się zejść w 2015 roku, jednak Chelsy nie chciała wieść życia na świeczniku i zrezygnowała z prób ratowania tego związku.

Myślicie, że żałuje tej decyzji?

bCxaaMdV
bCxaaMdW
bCxaaMeq
KOMENTARZE
(244)
Gość
2 lata temu
Beznadziejnie patrzec jak dawna milosc bierze slub...
gość
2 lata temu
Nie wiem po co ją zaprosił? Na maksa to egoistyczne i egocentryczne... Jemu to już wszystko jedno bo ma Meghan ale mógł pomyśleć że zmarnował dziewczynie 7 lat (podobno w trakcie ich związku zdradzał ją) a teraz jeszcze wspaniałomyślnie uznał że powinna sobie popatrzeć jak żeni się z inną. A jej pewnie było głupio odmówić i prowokować tym samym plotki że źle mu życzy.
Gość
2 lata temu
Miło ze utrzymują koleżeńskie relacje.. ja chyba bym tam nie potrafiła ze swoim ex
bCxaaMer
gość
2 lata temu
Szkoda że Maghan nie zaprosiła byłych mężów. Widocznie jest mniej sentymentalna. Tymczasem jej mama wręcz przeciwnie- taka wrażliwa i wzruszona mimo że już dwukrotnie była teściową więc ta rola nie powinna być dla niej trudna :)
Gość
2 lata temu
Meghan na ostatnim zdj ma mine ktora mowi ale ich wszystkich nabralam
Najnowsze komentarze (244)
Gość
2 lata temu
Myślę, że jest miła.
Gość
2 lata temu
Fajna dziewczyna....
Gość
2 lata temu
Nie podoba mi się....
Gość
2 lata temu
Nie była ładna.
Gość
2 lata temu
Nie ma poczucia rzeczywistości, bo jest człowiekiem niedorozwiniętym z własną "ekipą".
Gość
2 lata temu
Nie Ma poczucia rzeczywistości, bo jest człowiekiem niedorozwiniętym z własną "ekipą".
gość
2 lata temu
jak tatuś też przed ślubem z Kamilą rozmawiał...
gość
2 lata temu
Chelsy na zdjęciu z kwiatami ma pierścionek taki jak zaręczynowy Meghan !! Chyba jednak Meghan nie jest jego pierwszą właścicielką..
bCxaaMej
Gość
2 lata temu
Zeby tylko nie powtórzył błędów ojca,który hajtnal się z Dianą ,a kochał Kamilę...coś czuję,że jeszcze będzie jakiś skandal z Harrym w roli głównej.
gość
2 lata temu
obie mu ssaly i obie mu dawaly
gość
2 lata temu
Dzień przed ślubem masz czas myśleć o swojej byłej...Ostatnie dopięcia, próby generalne, myślisz tylko, czy wszystko się uda. A co dopiero ślub królewski, który będzie obserwować dwa miliardy osób.Jeżeli myślisz wtedy o swojej ex, to słabo...Chyba, że to rodzinna tradycja - jak z Karolem. Oby dziewczyna nie podzieliła losu Kamili.
Gość
2 lata temu
Bo jesteś próżna
gość
2 lata temu
Co za bezczelne prostaki w tej skompromito2anej Pelo
Gość
2 lata temu
Madra dziewczyna. Wybrala wolnosc i swobode.
...
Następna strona
bCxaaMeL