Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ania Lewandowska opowiada o ciąży i porodzie: "Modliłam się do Matki Boskiej, ofiarując jej ten stan"

262
Podziel się

Trenerka przyznała, że w czasie porodu rozmawiała ze swoją mamą przez telefon... Chcieliście to wiedzieć?

Ania Lewandowska opowiada o ciąży i porodzie: "Modliłam się do Matki Boskiej, ofiarując jej ten stan"
bCykquzV

Ania Lewandowska (poniekąd na plecach Ewy Chodakowskiej) wyrosła na niekwestionowaną liderkę, jeśli chodzi o promocję zdrowego trybu życia. Żona Roberta co chwila rozszerza pole swojej działalności i niedawno stworzyła portal dla mam. Niestety, Ania co chwila jest krytykowana za obrane metody wychowania Klary.

Choć grupa insta-matek i współpraca z nimi nie należy do łatwiejszych, Lewandowska nie byłaby sobą, gdyby nie podjęła tego wyzwania. W ten sposób, zaraz po urodzeniu Klary, żona Roberta stała się ekspertką w wychowywaniu dzieci i postanowiła nauczać inne kobiety nie tylko w mediach społecznościowych, ale także na specjalnie dedykowanym portalu BabyByAnn.

bCykquzX

Z okazji Dnia Matki na portalu Lewandowskiej pojawił się wywiad z nią samą. Na szczęście rozmowy nie przeprowadzała sama ze sobą, a rolę dziennikarza powierzyła Kasi Burzyńskiej. Rozmowa była hucznie zapowiadana w social mediach, gdzie dziennikarka wychwalała postawę Ani i jej podejście do życia. Burzyńska przyznała, że rozmowa będzie szczera i trzeba przyznać, że fani "trenerki wszystkich Polek" nie mogą czuć się zawiedzeni. Tematyka związana jest ściśle ze świętem obchodzonym 26 maja, a Ania szczerze opowiada o ciąży, którą przechodziła bardzo świadomie:

Ciąża była wyczekana i wypielęgnowana. Przygotowywałam się do niej. Byłam bardzo świadoma swojego ciała przez cały ten okres. Ludzie mówili: jak ty dobrze wyglądasz, masz tylko brzuszek. Ale to nie był przypadek, to była praca. Bardzo o siebie dbałam, miałam świadomość, że największym prezentem, jaki mogę dać mojemu dziecku, to zdrowie. Jadłam więc bardzo zdrowo, odżywczo i dużo, ale z głową - opowiada.

Lewandowska wyznała również, że pochodzi z bardzo katolickiej rodziny. Jej mama ofiarowała stan błogosławiony Matce Boskiej, a Ania wtórując mamie, zrobiła to samo:

Pochodzę z katolickiej rodziny, moja mama jak się dowiedziała, że jest ze mną w ciąży, od samego początku modliła się do Matki Boskiej, ofiarując jej ten stan. Robiłam to samo, więc czas ciąży był dla mnie również czasem modlitwy - mówi.

bCykquAd

Jak się okazuje, modlitwa to nie jedyny udział mamy Ani w jej ciąży. Lewa przyznała, że poród był bardzo trudny, a obecność męża niepewna, więc podczas narodzin Klary rozmawiała z mamą przez telefon:

Życie z piłkarzem jest specyficzne, więc do końca stresowałam się, czy Robert będzie przy porodzie. Wyliczaliśmy datę, porównywaliśmy z meczami. Ostatecznie Robert przez poród spóźnił się na trening. Chciał, żeby ta informacja wyszła od nas, dlatego jako szczęśliwy i dumny tata podzielił się nowiną na swoim profilu. Rodziłam naturalnie. Sam poród był bardzo trudny. Moja mama była z nami cały czas na telefonie, czuła mnie bardzo mocno, wspierała mentalnie. To było dla mnie bardzo ważne.

bCykquAe
bCykquAf
bCykquAy
KOMENTARZE
(262)
Gość
2 lata temu
Straszne, Robert przez poród spóźnił się na trening godzinę. Inni ojcowie biorę sobie wolne na dzień lub dwa, kiedy żona rodzi ich dziecko.
Gość
2 lata temu
Ania od serca Ci radzę idź do lekarza poproś o wizytę u psychiatry.na prawdę są w stanie ci pomoc
Gość
2 lata temu
Aniu, więcej prywatności. Zostaw pewne sprawy tylko dla siebie i swoich bliskich.
bCykquAz
Gość
2 lata temu
I gdzie tu sensacja ? Każda kobieta przechodzi ciąże jak umie, jak ktoś jest wierzący to niech się modli. Wszystkiego dobrego ! Bądźmy dla siebie mili ! ;)
Gość
2 lata temu
I co z tego ona jedna jedyna rodziła? Teraz bedzie ekspertka od porodow😡😡
Najnowsze komentarze (262)
Gość
rok temu
Aniu, czytaj Biblię. Bo Maria, matka Pana Jezusa, była człowiekiem. Dlatego modlić się można tylko do Stwórcy oraz Jego Syna, Jezusa Chrystusa
gość
2 lata temu
Matka Boska? Jezus jest Bogiem, był od zawsze. Więc jak Maria, która była człowiekiem mogła urodzić Boga? Przecież to On ją stworzył.
welcometohell
2 lata temu
Wszystkie celebrytki rodzą córki... Kobiet już jest dużo więcej i żyją dłużej. Seksmisja czy jak ?!
Gość
2 lata temu
Żona swojego męża pozdrawiam
Gogość
2 lata temu
To jest matka ....wszystkie polki i polcy powini brać z niej przykład. To wzór matki !!!!
gość
2 lata temu
Ona robi się ekspertką od wszystkiego. Żenująca osoba kłamie by sprzedać produkt za który płacą sponsorzy."
Gość
2 lata temu
Ja już nie mogę czytać tych bzdur Lewandowska ewidentnie ma chorą głowę i powinna iść do psychiatry. Aniu, robisz wszystko żeby ludzie popadl i w zachwyt nad Tobą, ale zapominasz, że jesteś bardzo przeciętna, jedyne co Cię wyróżnia to majątek Twojego męża. Idź do lekarza.
gość
2 lata temu
Bohaterka! Była w ciąży i urodziła. I wszyscy o tym oczywiście muszą wiedzieć!
bCykquAr
gość
2 lata temu
Poród by Ann? Będzie nowy ekspert?
gość
2 lata temu
Poród by Ann? Będzie nowy ekspert?
Romek
2 lata temu
A kogo obchodzą takie zwierzenia Godlewskich, Lewandowskiej, ZŁOM MAJDANÓW, Wendzikowskiej, czy innych "Mam Kisio"?
lejący na Ank...
2 lata temu
Coś u niej z psychiką coraz gorzej !
Gość
2 lata temu
i*****a
Gość
2 lata temu
Jakie naturalne te foty... I to takie przykre nie pokazywac twarzy dziecka, w jakim celu robia w takim razie zdjęcia? Jest taka piękna, że ludzi oślepiłby jej blask? Tylko po kim...
...
Następna strona
bCykquAT