Trwa ładowanie...
Przejdź na

Englert o talencie córki: "Nie chce mnie słuchać. Nie przychodzi jej do głowy, że MOGĘ JĄ POUCZAĆ"

160
Podziel się:

"Nawet nie przegadywaliśmy tekstu" - ujawnia aktor. To na pewno z racji talentu?

Englert o talencie córki: "Nie chce mnie słuchać. Nie przychodzi jej do głowy, że MOGĘ JĄ POUCZAĆ"

18-letnia Helena Englert, córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny dość późno pojawiła się w życiu swoich rodziców. Gdy się urodziła, aktor dobiegał sześćdziesiątki. Obecnie ma 74 lata i, jak sam przyznaje, niezbyt dobrze dogaduje się z nastoletnią córką.

Jestem dla Heli ojcodziadkiem, czyli ma dwa w jednym - wyznał w jednym z wywiadów. Dorastająca panienka miewa kłopoty z porozumiewaniem się z kimkolwiek, nie tylko ze mną. Teraz jest ten gorszy okres w jej życiu.

Jednak bycie dzieckiem dyrektora Teatru Narodowego ma także swoje plusy. Englert cieszy się szacunkiem w środowisku aktorskim, więc z umożliwieniem córce grania w serialach nie było żadnego problemu. Najzabawniejsze jest to, że Helena chyba naprawdę wierzy, że rolę w Diagnozie, gdzie gra córkę bohatera granego przez jej tatę, dostała ze względu na talent: Córka Englerta znów ma żal do taty: "Wszyscy dookoła myślą, że dostała rolę po znajomości". Zgadnijcie, kogo gra...

Oczywiście nastolatka jest przekonana, że wie wszystko na temat warsztatu aktorskiego i nie chce słuchać rad taty, wybitnego aktora z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem.

Nawet nie przegadywaliśmy tekstu, bo nie chciała mnie słuchać - potwierdza Jan Englert w rozmowie z Faktem. Nie mam jej tego za złe. Moja córka jest ambitna i nawet do głowy jej nie przychodzi, że mogę ją reżyserować czy pouczać. Rozumiem to i cenię.

Jak się okazuje, reszta ekipy nie jest tak pewna siebie jak osiemnastolatka bez wykształcenia aktorskiego.

Pozostali byli otwarci na moje sugestie - przyznaje aktor. Nawet wprowadzali zmiany pod wpływem naszych rozmów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(160)
Gość
6 lat temu
Ona wiecznie nabzdyczona...
Gość
6 lat temu
Że ona jeszcze śmie się wymądrzać.. no ale tak to jest. Córeczka bogatych, wpływowych rodziców. Nauczona że wszystko można i każdy powinien ją podziwiać. Nie ma nic gorszego niż wychowanie dziecka w ten sposób - że jest pępkiem świata
Gość
6 lat temu
Ludzie uważajcie nad wodą!!!!!
Gość
6 lat temu
Rozmowa o czyms czego nie ma.
Gość
6 lat temu
racja ojcodziadek:) mam nadzieje ze ten bunt jej minie i posłucha swojego ojca bo ona bez talentu i bez pomocy ojca który ja wszędzie wciśnie to zniknie z ekranów!!!
Najnowsze komentarze (160)
Gość
6 lat temu
Ładna dziewczyna 😊
gość
6 lat temu
Okropnie paskudne to jej dziewuszysko.
Gość
6 lat temu
Kto nie przechodził okresu dojrzewania foc***ac na rodziców niech pierwszy rzuci kamień 😛 przejdzi jej
Gość
6 lat temu
Ci Englertowie rozmienili się na drobne wpychając córeczkę do telewizorni. Brzydka, bez talentu, nabzdryczona dziewucha. A oni ciągle mielą i mielą na jej temat, byle gadać. Do szkoły dziewucho!
Gość
6 lat temu
Ja uważam , że to fajna dziewczyna. A w Diagnozie była jedną z nielicznych z dobrą dykcją. Bez szkoły aktorskiej a jak świetnie można było zrozumieć co mówi. Reszta , mimo że zawodowi aktorzy to cos szemrali na wdechu. Beznadziejny dźwięk !!! A młoda Englertówna dala rade mimo to. Brawo Helena!
Gość
6 lat temu
Pu......a !
gość
6 lat temu
to imie andzela to przez ta dziewuche znienawidziłam
gość
6 lat temu
coreczka wymagajaca tak to jest miec pozno dzieci
gość
6 lat temu
Fajnie grała postać Andżeli w Barwach Szczęścia
gość
6 lat temu
antypatyczna ,rozczeniowa rozpuszczona dziewucha ,talentu ni grosz
gość
6 lat temu
niestety jest wyjatkowo nielubiana
Gość
6 lat temu
Pan Englert powinien zapytać Kurasia z "Polskich Dróg" - gdyż Kuraś poradził by sobie z całym wagonem dzieci. Trzeba w to wychowanie włożyć dużo pracy. A gdzie mama tej córeczki, też nie daje rady ze smarkulą. Ludzie, przecież niech jedzie do tego Londynu gdzie mieli ją uczyć.
Gość
6 lat temu
Pan Englert to czlowiek i artysta z klasa.Kazde nastolatki wiedza wiecej od rodzicow.Piekna dziewczyna.Kiedys zrozumie jakwspanialego ojca ma a pan Englert autorytet dla wielu.Zycze zdrowia
gość
6 lat temu
ona jest po prostu źle wychowana i tyle. !8 lat to już nie jest nastolatka
...
Następna strona