Niedziela 03.06.2018 16:00

Pola Lis i Kamil Grabara odpowiadali na pytania "fanów": "Czy jesteś zazdrosny, że POLA JEST BARDZIEJ ZNANA?"

Pola Lis Kamil Grabara

Pola Lis i Kamil Grabara odpowiadali na pytania "fanów": "Czy jesteś zazdrosny, że POLA JEST BARDZIEJ ZNANA?"

W połowie maja podzieliliśmy się z Wami naszym odkryciem, z którego wynikało, że Pola Lis - córka Tomasza i Kingi Rusin oraz Kamil Grabara - bramkarz młodzieżówki FC Liverpool spotykają się ze sobą. Z powodu naszej publikacji (sorry!) zainteresowanie nimi wzrosło na tyle, że ostatecznie postanowili ujawnić się ze swoim uczuciem.

Przyznamy, że byliśmy pod wrażeniem ich uroczych zalotów, gry słownej i delikatnych "kuksańców", jakie sobie przekazywali w sieci. Niestety czar prysł, gdy w niedzielne popołudnie, tuż po Familiadzie, Pola i Kamil zrobili wspólną relację na żywo na Instagramie piłkarza.

Młoda para postanowiła odpowiadać na pytania pojawiające się na ekranie, choć ton ich głosu świadczył o tym, że są bardzo zdegustowani nimi. Ruszcie trochę głową, chyba macie trochę większy iloraz inteligencji, by zadawać bardziej zaawansowane pytania - powiedział poirytowany Garbara. Jakieś głupie pytania tutaj ludzie zadają, no - przytaknęła mu Pola.

Jedna z osób zapytała Kamila, jak czuje się w związku, w którym to jego druga połówka jest bardziej znana. Wystarczy spojrzeć na ostatnie zdjęcie na Instagramie, porównać liczę lajków. To tyle - skwitował wyraźnie zirytowany bramkarz. Najwyraźniej chciał w zabawny sposób zasugerować, że jego obserwatorzy są bardziej aktywni i wierniejsi od obserwatorów Poli. Wyszło niezręcznie i drętwo.

Inna osoba zapytała Polę "jak to jest ośmieszać się na Twitterze", mając na myśli zapewne jej sporą aktywność w tym kanale społecznościowym, gdzie zdarza jej się zabierać głos także w poważnych tematach społeczno-politycznych. A jak to jest być debilem i nie rozumieć co piszę? - odpowiedziała rozzłoszczona dziewczyna.

Dużo innych pytań zostało pominiętych jako "głupie". Miejmy nadzieję, że to zmęczenie upałami, a nie - jak mogłoby się zdawać - mocno zadarte noski młodych zakochanych...

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (273)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 273
Odpowiedz
851 20
zgłoś
Gość 03.06.2018 16:01
Pola to chyba jest znana z tego, ze jest nikim więc..
Odpowiedz
19 63
zgłoś
Uzależniony Fred. 03.06.2018 16:02
Ludzie błagam o pomoc!! Wale grvche już od ponad lat 30 i nie mogę przestać mam odciski na dłoniach i skórę popękaną ci robić🤔🤔
Odpowiedz
503 18
zgłoś
Gość 03.06.2018 16:04
Żenada
Odpowiedz
631 32
zgłoś
koko 03.06.2018 16:04
No spodziewałam się trochę więcej po dziecku z takiej rodziny....😈😈😈
Odpowiedz
73 17
zgłoś
yG 03.06.2018 16:05
Drugi Szczesny nam rosnie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 273