Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prawniczka Krawczyka oskarża Anetę Zając: "Alimenty nie są w całości przeznaczane na dzieci"

376
Podziel się:

"Mój klient jest zdeterminowany, bo chce być obecny w życiu swoich dzieci, a tymczasem musi walczyć o każdy dodatkowy dzień, o każdą dodatkową godzinę, spędzoną z nimi" - narzeka pełnomocniczka aktora. 

Prawniczka Krawczyka oskarża Anetę Zając: "Alimenty nie są w całości przeznaczane na dzieci"

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się siedem lat temu, krótko po narodzinach synów. Aktorka, odzyskując siły po porodzie, dowiedziała się, że jej wieloletni partner zdradza ją z koleżanką z planu Pierwszej miłości, Agnieszką Włodarczyk.

Kiepsko to zniosła, tym bardziej, że Agnieszka i Mikołaj nabrali zwyczaju ranienia jej we wspólnych wywiadach, w których opowiadali o tym, że są "jednym ciałem astralnym" oraz "kulistą energią", a także chcą jak najszybciej mieć wspólne dziecko. Włodarczyk tłumaczyła nawet, że nie mają innego wyjścia, bo skoro Zając mściwie utrudnia Mikołajowi kontakty z dotychczasowymi dziećmi, to muszą się postarać o nowe.

Aneta wpadła w szał. Oznajmiła Mikołajowi, że nigdy nie pozwoli, by dzieci, pozostając pod jego opieką, miały jakikolwiek kontakt z Włodarczyk. To na wiele miesięcy położyło się cieniem na relacjach Anety i Mikołaja. Wszystko zmieniło się, gdy na planie show Celebrity Salon spotkał dawno niewidzianą koleżankę ze studiów, Sylwię Juszczak. To podobno ona doprowadziła do pojednania Krawczyka z matką jego dzieci, a także rodzicami, którzy przez minione pięć lat nie umieli zrozumieć jego postępowania.

Doszło do tego, że Mikołaj sam z siebie, bez żadnego przymusu, obiecał Anecie, że będzie więcej płacił na dzieci. Przez jakiś czas rzeczywiście dotrzymywał słowa i płacił regularnie po trzy tysiące złotych miesięcznie na każde z dzieci.

Niestety, kiedy postanowił zaoszczędzić na każdym z synów po dwa tysiące złotych miesięcznie, nie powiadomił o tym Anety ani sądu. W odpowiedzi aktorka nasłała na niego komornika. Jednak po zajęciu kont bankowych Mikołaja, okazało się, że zdążył on przelać wszystkie pieniądze na konto Juszczak, którą kilka tygodni wcześniej poślubił w tajemnicy.

Jak było do przewidzenia, skończyło się w sądzie.

Pierwsza rozprawa odbyła się kilka dni temu. Żadne z byłych kochanków nie chciało rozmawiać z dziennikarzami, wylewna okazała się za to pełnomocniczka Krawczyka. W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium sugeruje, że Aneta okrada byłego partnera oraz własne dzieci.

Mój klient dla dobra dzieci długo nie komentował doniesień prasowych na ten temat, ale dłużej nie może milczeć - wyjaśnia mecenas Anna Borkowska. Wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, które płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość, nie są w całości przeznaczone na potrzeby dzieci.

Wybrał taką drogę po wielokrotnych, nieudanych próbach porozumienia się z ich matką. Mój klient jest zdeterminowany, bo chce być obecny w życiu swoich dzieci, a tymczasem musi walczyć o każdy dodatkowy dzień, o każdą dodatkową godzinę, spędzoną z nimi. To, co się ukazuje w mediach na jego temat, że nie płaci alimentów i nie chce zajmować się synami, to są brednie. Najlepiej dla dzieci byłoby gdyby rodzice umieli się porozumieć, żeby prywatne animozje nie miały na nich wpływu. Niestety, druga strona konfliktu nie wykazuje chęci współpracy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(376)
Gość
4 lata temu
Wierzę Anecie, ś****a dalej nie chce płacić
Gość
4 lata temu
Słabe to Krawczyk!
gość
4 lata temu
Co za d**ek jeden!!!!!! Na dodatek brzydki!!!!!
Gość
4 lata temu
Skończcie przekierowywać na wp
Gość
4 lata temu
Jak można nie płacić na swoje dziecko😕
Najnowsze komentarze (376)
Gość
4 lata temu
Czy on wie jaki z niego jest i****a?
gość
4 lata temu
Pani Aneta to dobry człowiek tak sądzę. Kocha swoich synków, walczy o ich zdrowie jak lwica. A tatuś zupełnie przeciwnie. Niedojrzały, egocentryczny, mam nadzieję, że to co zrobił powróci do niego.
Gość
4 lata temu
Slabe to Krawczyk.
Gość
4 lata temu
Co za d**ek
Gość
4 lata temu
P***c z Juszczak
Gość
4 lata temu
Słaby to jest facet który zostawia kobietę z 2 małych dzieci. To już świadczy o tym jaki to jest "mężczyzna". 3000 na każde to raczej dużo, myślę że tu Pani Aneta chciała się zemścić na niewiernym Mikołaju. I dobrze mu tak!
Gość
4 lata temu
Mecenas nie kłami ,zgłosić ciebie trzeba do Ziobro
gość
4 lata temu
co, juz wam wszstkim odbilo? 1500 na jedno dziecko w zupelnosci wystarczy!
gość
4 lata temu
A mnie wkurzaja baby ktore 2 razy zciągną gacie i juz mamusie.A potem ciagna od faceta ile sie da.Nie chcialeś mnie to teraz cie zniszcze finansowo.
gość
4 lata temu
A dzieci cieripą!
gość
4 lata temu
W najnowszym Fleszu jego adwokat potwierdza, że MK jest zatrudniony w firmie SJ, więc to ona jest odpowiedzialna za niewypłacanie alimentów. Wreszcie się potwierdziło to co od dawna ludzie pisali. Ukrywa dochody, wstyd, będzie z nim jak z Kijowskim a właściwie z nia, zobaczycie, że krawczyk znów tak się ustwaił aby za nic nie odpowiadać, wszystkobędzie na juszczak.
gość
4 lata temu
Byli kochankami. Po tylu latach wypaliło się, ale sprytna Zając wymyśliła sposób na podtrzymanie i... stała się "wpadka". Teraz ma go w garści przynajmniej do 25 roku życia młodzieńców.
Gość
4 lata temu
Zając do boju ,nie daj się
Gość
4 lata temu
Cwaniaczek
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie