Justyna Żyła pisze książkę. "Znajdą się w niej zabawne anegdoty związane z Piotrem"

232
Podziel się

Porzucona żona skoczka postanowiła napisać książkę kucharską o ...Piotrze Żyle. "Justyna zdaje sobie sprawę z tego, że największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne".

Justyna Żyła pisze książkę. "Znajdą się w niej zabawne anegdoty związane z Piotrem"

W lutym tego roku Justyna Żyła ujawniła z goryczą, że "nasz wspaniały Piotr" zostawił ją z dziećmi i wyniósł się do kochanki. Wprawdzie nastąpiło to ponad pół roku wcześniej, w czerwcu zeszłego roku, jednak Justyna czekała z ujawnieniem tej informacji na zakończenie igrzysk olimpijskich w Korei. Dla Piotra wyznanie żony było hucznym zwieńczeniem już i tak niespecjalnie udanego sezonu, zaś dla Justyny miało stać się początkiem nowego, medialnego życia.

Podbudowana rosnącą sławą internetową zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym ogłosiła, że po odchowaniu dzieci chce zrobić coś dla siebie. Zaczęła od rozbieranej sesji w Playboyu, której towarzyszył smutny wywiad. Porzucona żona skoczka porządnie w nim odpłynęła, próbując wmówić czytelnikom, że nadal się z mężem kochają, a nawet, że to on z miłości załatwił jej sesję w męskim magazynie.

Wśród medioznawców przeważa opinia, że Justyna jest na najlepszej drodze do zostania kolejną celebrytką, promującą się na rozstaniu ze znanym partnerem. Przez polski show biznes przewinęło się ich sporo i większość prędzej czy później trafiała do Tańca z gwiazdami. Kłopot w tym, że kolejna edycja została zaplanowana dopiero na wiosnę przyszłego roku, a Polsat, zajęty przygotowaniami do World of Dance, nawet jeszcze nie myśli o rekrutacji. Justynę czeka więc żmudna praca nad utrzymaniem zainteresowania swoją osobą przez najbliższe pół roku. To trudne zadanie, zwłaszcza że zdążyła już pokazać prawie wszystko.

Na szczęście zainteresował się nią rynek wydawniczy. Jak donosi tygodnik Party, obecnie Żyła pracuje nad książką kulinarną, poświęconą… Piotrowi.

Trudno powiedzieć, jak powiedzie się to karkołomne połączenie, ale wydawnictwo jest dobrej myśli.

Justyna oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne - wyjaśnia informator magazynu. W książce znajdą się więc zabawne anegdoty związane z Piotrem oraz fotki z ich rodzinnego albumu.

Ciekawe, czy znajdzie się też miejsce na przepisy...

KOMENTARZE
(232)
Gość
2 lata temu
Chora kobieta, nie idzie nic innego o niej powiedzieć.
Gość
2 lata temu
Desperatka. Pudlu - nie promujcie ubogich umysłowo.
Gość
2 lata temu
Ale porażka...w książce kucharskiej rodzinne foto i anegdoty?serio?
gość
2 lata temu
Następna pisarka od siedmiu boleści. Ciekawe, kto będzie promował te wypociny.
Gość
2 lata temu
Nawet mam już tytuł książki: "101 potraw z boczku" a w niej ulubiony przepis Piotra, czyli Skok w boczek z żyłami;)
Najnowsze komentarze (232)
Gość
2 lata temu
Czy nie znajdzie się w całej rodzinie nikt, kto ma na nią wpływ i powie jej - dość, weź i przestań, zajmij się dziećmi i garami!!!🤔🙄 Coraz lepiej rozumię Piotrka , ta kobieta jest chora, nie zdiagnozowana!!!
Gość
2 lata temu
Jesteś żałosna, słaba, bez ambicji,honoru kobieta.I w cale się nie dziwię,że odszedł do innej.Przepraszam,jeśli kogoś uraziłam,ale widać,że bez męża nie daje rady,zdjęcia zrobione dla sensacji i Pani z tego skorzystała,bo inaczej z całym szacunkiem,ale jest Pani przeciętna kobieta.Z książki kucharskiej nie utrzymasz rodziny.Podkasaj rękaw i do pracy młoda panno,a nie jak druga eks premierowa z ręką w nocniku,przepraszam gipsie
gość
2 lata temu
Ta fotka z instagrama 100 razy lepsza niż ta cała sesja w tej gazetce, tego kto doradził tą sesję powinni zwolnić, jakaś masakra. Dziewczyno trochę szacunku i godności do siebie, odszedł to daj mu żyć i sama zacznij żyć.
Andi
2 lata temu
Justyna idzie wzorem wszystkich celebry tek ,którym przez przypadek albo popularność męża,udało się zaistnieć w mediach .Jeżeli książka będzie z poczuciem humoru,dużo anegdotek ( a Piotr Żyła słynął ze swoich powiedzonek ) ,gdy to uda się połączyć z jakby nie było ,z bólem jaki przeżyła Justyna i zawirowaniami małżeńskimi ,może być dobra lektura z show biznesu ( tak ,jak innych celebrytek )
Gość
2 lata temu
Bardzo dobrze.Dowal s*********i.
gość
2 lata temu
Jesteś kobieto Żałosna!!!!Nie wstyd Ci przed dziećmi???Rozbierać z się dla kasy????Piotr to skromny facet a Ty???latawnica!!!!!Widocznie na to zasłużyłaś!! Tylko szkoda dzieci!!!
Gość
2 lata temu
Dobrze, że ją zostawił. Jebała go na kasę.
gość
2 lata temu
przeciez ta wsiowa baba niczego nie napisze... ktos za nia napisze, dadza jej nazwisko i elo ;)
Gość
2 lata temu
Współczuję Piotrowi
Tajner
2 lata temu
Tej wiesniaczce kompletnie odbiło. Jak on miał żyć z takim czymś. Za chwilę w pornusach zacznie grać, jak. Napiszą zimowy scenariusz o skoczkach 😂
gość
2 lata temu
Tak to jest jak się ze sportowców robi bogów. Oni przygłupawy, ona przygłupawa - oto nowi celebryci!
Edytka
2 lata temu
Na pewno!!! Nie kupię
Gość
2 lata temu
Siedzi i myśli. Pieniazki moje Pieniążki
Gość
2 lata temu
Kogo ty interesujesz kobieto , przestaję dziwić się Piotrkowi
...
Następna strona