Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: Prawnicy Dody i Emila licytują się na oświadczenia. "Próbuje NIEUDOLNIE WYKAZAĆ, że oskarżona nie dopuściła się zarzucanego jej czynu"

146
Podziel się:

Prawnik Haidara twierdzi, że samochód porysowany przez Dodę został sprzedany zanim wyrejestrowano spółkę, do której należał. Nadążacie?

TYLKO U NAS: Prawnicy Dody i Emila licytują się na oświadczenia. "Próbuje NIEUDOLNIE WYKAZAĆ, że oskarżona nie dopuściła się zarzucanego jej czynu"

Jak można się było spodziewać, wojna między Dodą a jej byłym niedoszłym mężem, Emilem Haidarem, rozpoczęła się na długo nim byli kochankowie trafili przed oblicze sprawiedliwości. Trudno zliczyć wzajemne oskarżenia, zwłaszcza że w sprawę zaangażowani są prawnicy każdej ze stron, którzy chwytają się wszelkich kruczków prawnych, by udowodnić, że ich klient jest niewinny.

Najnowszy konflikt dotyczy samochodu Emila, który Doda porysowała, bo ten umówił się do kina z "jakąś ku*wą po tygodniu od rozstania" z Rabczewską. Dorota zadzwoniła do Haidara i sama przyznała się do zemsty. Emil i jego prawnik, Roman Giertych, złożyli apelację, domagając się kary dla piosenkarki, ale sąd ją odrzucił, bo dokumenty złożono w imieniu spółki, która już nie istniała. Przypomnijmy: TYLKO U NAS: Apelacja Haidara w sprawie samochodu porysowanego przez Dodę NIE ZOSTAŁA UZNANA!

Musicie przyznać, że naprawdę trudno za tym nadążyć.

Jedynymi osobami, które ją ogarniają, są najwyraźniej prawnicy obu stron, którzy teraz prześcigają się na wynajdowanie kolejnych haczyków i kruczków prawnych. Adwokat Jerzy Jurek, inny prawnik Emila, twierdzi, że rzecz nie leży w (nie)istnieniu firmy, a w samym samochodzie, który najpierw został sprzedany, a potem rozwiązano firmę. Przy okazji wbija szpilę mecenasowi Dody Adamowi Gomule i sugeruje, że ten nieudolnie broni swojej klientki...

Wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa z dnia 8 września 2017 roku Dorota Rabczewska (pseudonim: Doda) na skutek aktu oskarżenia wniesionego przez Prokuraturę (oskarżenie publiczne) została ukarana grzywną za celowe uszkodzenie samochodu użytkowanego przez Pana Emila Haidara stanowiącego pierwotnie własność spółki prawa handlowego. Na skutek zmian organizacyjno-własnościowych spółka będąca pierwotnie formalnie pokrzywdzoną zbyła uszkodzony pojazd, zaprzestała działalności i została wykreślona z rejestru przedsiębiorców. Tym samym spółka ta utraciła zdolność dalszego formalnego udziału w procesie karnym w charakterze pokrzywdzonego - czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji Pudelka.

W zaistniałej sytuacji Sąd Okręgowy w Warszawie będzie rozpoznawał apelację obrońcy oskarżonej adw. Adama Gomuły, w której próbuje nieudolnie wykazywać, że oskarżona nie dopuściła się zarzuconego jej czynu, a to wbrew oczywistym dowodom jej winy.

Prawnik przypomniał, że ostateczny wyrok w sprawie jeszcze nie zapadł.

Też nie możecie się doczekać?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(146)
Gość
5 lata temu
Przecież porysowała. To jest zwykły wandalizm. Powinna zostać ukarana niezależnie od tego, kto był właścicielem auta. Zniszczyła, to powinna zapłacić i dostać zawoasy, jak każda inna Kowalska na jej miejscu.
Gość
5 lata temu
jak to jest? Tomasza Komende skazali bez dowodow a transa cos skazac nie mogą choc dowody są niepodwazalne i sama sie przyznala ....
Gość
5 lata temu
Doda jest obrzydliwa i nie mówię tutaj o wyglądzie
Gość
5 lata temu
Kabaret
gość
5 lata temu
To pokazuje(niestety) słabość adwokatów Haidara. Najpierw jeden z jego prawników popełnia skandaliczny błąd, a teraz sądząc po oświadczeniu drugi prawnik nie jest zbyt kompetentny. Z bólem to mówię, ale mogę się założyć, że Doda wygra wszystkie sprawy z Haidarem.
Najnowsze komentarze (146)
dziad
5 lata temu
polskie paliwowki pokryqwaja wzrost cen benzyny, ale przez amerynakow i arabow idzie wszystko w gore
Szym
5 lata temu
ludzie. ogarnijcie sie. wszytkie ceny paliw poszly w gore bo sytuacja w zatoce perskiej czy wyjscie usa z porozumienia nuklearnego z iranem sa wina Donalda Trumpa i stojacych z nim z***w
JubelFan
5 lata temu
wzrost cen paliw jest tez przez to ze Trump zadecydowal o wyjściu USA z porozumienia nuklearnego z Iranem wiec przez jakis czas ceny paliw beda rosly. nic sie nie da zrobic.
Szymon
5 lata temu
ceny paliwa sa zalezne od kursu dolara amerykańskiego do złotówki czy relacji popyt-podaż. no i w ten sposob mamy w tej chwili coraz drozsze paliwo.
Mikolaj
5 lata temu
te podwyzki cen paliw sa glownie przez ryzyko konfliktu w Zatoce perskiej.
MarianoI
5 lata temu
caly czas wszyscy narzekacie na smog. a teraz przez trumpa paliwa beda po 5 zeta
Zen
5 lata temu
ropa drożeje, paliwo na stacjach też. trzeba przeczekać. to wszystko zalezy od sytuacji geopolitycznej i ż***w
Jubel1
5 lata temu
zydzi znowy zrobili nam podwyzke cen benzyny
dobry
5 lata temu
te podwyzki cen paliw sa glownie przez ryzyko konfliktu w Zatoce perskiej.
szypr
5 lata temu
Kto by pomyślał, że tak diametralnie może się zmienić cena paliwa na stacjach. Szok w oczy pali. Wszystkie zagraniczne podnosza ceny. tylko nasi staraja sie trzymac
Taksa
5 lata temu
Paliwo zdrożało bo ceny ropy ida w gore przez Trumpa
bajkopisarz
5 lata temu
Jak cena paliwa tak szybko poszła w górę to możliwe że tak samo szybko spadnie.
shy
5 lata temu
Chrońmy środowisko a przy tym nasze zdrowie! Auta elektryczne to przyszłość!
pOl
5 lata temu
dobrze że temat opłaty emisyjnej wciąż się rozwija, dzięki temu w najbliższym czasie w końcu odetchniemy czystym powietrzem !
...
Następna strona