Trwa ładowanie...
Przejdź na

Internauci atakują Ostaszewską za udział w Paradzie Równości: "Szkoda, że nie broni Pani tak nienarodzonych dzieci"

523
Podziel się

Aktorka wsparła na swoim Instagramie Paradę Równości, za co spadła na nią lawina krytyki. Aktorka odpowiedziała na "zarzuty".

Internauci atakują Ostaszewską za udział w Paradzie Równości: "Szkoda, że nie broni Pani tak nienarodzonych dzieci"
bCxwWQmt

Od jakiegoś czasu wśród celebrytów panuje moda na wyrażanie swoich poglądów politycznych i wspieranie akcji społecznych w Internecie. Gwiazdy lubią pokazywać ludziom swoje zaangażowanie przez publikowanie postów dotyczących bieżących spraw na swoich kontach na portalach społecznościowych, co może skutkować zarówno przypływam sympatii ze strony internautów, jak i wielką falą nienawiści.

9 czerwca w Warszawie odbyła się coroczna Parada Równości organizowana przez Fundację Wolontariat Równości, podczas której Warszawą przechodzi tłum osób wspierających środowiska homoseksualne i walczących o ich prawa. Jedną z uczestniczek parady była znana z liberalnych poglądów Maja Ostaszewska, czym pochwaliła się później na Instagramie.

Każdy człowiek ma prawo do miłości, bez względu na płeć, orientację seksualną, pochodzenie, kolor skóry, stan zdrowia - napisała aktorka.

bCxwWQmv

Na Ostaszewską spadła lawina krytyki; internauci wyrazili swoje oburzenie w licznych, obraźliwych komentarzach.

"Szkoda, że nie broni Pani tak nienarodzonych dzieci", "Ostaszewska, Ty to bierzesz udział w każdym proteście", "Proszę pani jest pani lesbijką?", "Serio nikt wami: homo, trans czy inny queer się nie przejmuje. Żyjcie i dajcie żyć innym tylko wara od indoktrynacji małych dzieci" - pisali obserwatorzy.

Ostaszewska nie dała się wyprowadzić z równowagi.

To nie protest. To święto różnorodności, miłości. To wspólna radość i zabawa, pozytywna energia! - odpowiedziała.

bCxwWQmB
bCxwWQmC
bCxwWQmW
KOMENTARZE
(523)
Gość
2 lata temu
Przecież chyba ma prawo do własnych poglądów ??? Fala hejtu bo ma swoje zdanie i chce w jakiś sposób pomagać innym... co się dzieje?!
Gość
2 lata temu
Dobrze mówi. To nie żaden protest tylko poparcie dla homoseksualnych osób,
Gość
2 lata temu
Ile osób z prolife popalo protest w sejmie niepelnosprawnych ? Ptosze o liste
bCxwWQmX
gość
2 lata temu
a niech wspiera co sie jej podoba zgodnie ze swoimi pogladami! a pro life niech najpierw przyjrza sie sytuacji osob niepelnosprawnych
Szcz
2 lata temu
Ja tam ją lubię, walczy w dobrych sprawach i nie wyzywa ludzi, kiedy mają inne zdanie niż ona (np. Chodakowska jest mistrzem)
Najnowsze komentarze (523)
tak
6 miesięcy temu
Kamil z BB 2 nie może wygrać 15.12 bo lżył lgtbq
tak
6 miesięcy temu
Programu nie może wygrać Kmil z BB 15.12 powiedział że: h...izm należy leczyć, że niemęski facet to bab..łop z ch..jem ,rz..aj tęczą lub Natan l..ijka to gorszy sort
gość
2 lata temu
a w pitbulu wam sie podobala fajnie grala nie a teraz co na stos czy na szafot.opanujcie emocje z tymi hejtami.chciala i poszla to wolny kraj.
gość
2 lata temu
Ma dużo czasu, znudzona jest i tyle w temacie???
we4j5ry6ui
2 lata temu
kiedys ja lubilem, ale od czasu gdy resortowe pomioty zostaly oderwane od koryta pcha sie wszedzie nie tam gdzie powinna, aktorka jest od grania roli, nie od pojawiania sie na kazdym mozliwym protescie przeciwko demokratycznie wybranej wladzy
gość
2 lata temu
Skonczylo sie obsadzanie ,wiec musza nie dac o sobie zapomniec.
zaba
2 lata temu
Jak bedzie tak biegac na te parady i manifestacje kodu z panem kilowskim to kiedy bedzie miala czas na stworzenie ogniska domowego ponoc englert poszukal sobie kochanke bo tej nigdy w chacie nie ma
gość
2 lata temu
Cenzura tu jest okropna :-/
bCxwWQmP
Ania
2 lata temu
Aha, już wiem, dlaczego komentarz mi nie przechodzi. Bo jest logiczny, bez wulgaryzmów i oparty na moim doświadczeniu - a z tym nie da się dyskutować. Wobec tego pudelek woli go nie publikować, skoro jest niezgodny z obowiązującą liberalną linią... To całujcie się w odwłok.
Ania
2 lata temu
"Każdy człowiek ma prawo do miłości, bez względu na płeć, orientację seksualną, pochodzenie, kolor skóry, stan zdrowia - napisała aktorka" która uważa, że jednak najmniejsze dzieci nie mają prawa do życia jeśli nie akceptują ich rodzice. A szczególnie prawa do życia wg niej nie mają nawet starsze dzieci słabsze - ze względu na stan zdrowia. I gdzie tu logika?
gość
2 lata temu
nie narodzonych, nie ma, czytać ze zrozumieniem!!
gość
2 lata temu
super babka
gość
2 lata temu
niektórym odbija i powinni iść do psychologa
gość
2 lata temu
Bardzo mądra i odważna kobieta. Na szczęście jest dużo mądrych ludzi wśród aktorów. Wspomnienie wypowiedzi aktorów Olbrychskiego, Seweryna i Pszoniaka na Marszu Wolności w Warszawie do dzisiaj wprawia mnie w dobry nastrój. A Mury Kaczmarskiego w wykonaniu Stalińskiej cud malina...
...
Następna strona
bCxwWQnr