Wtorek 12.06.2018 20:00

Promienni Zamachowscy chwalą się znajomością trendów

modapudelek Monika Richardson Monika Zamachowska Zbigniew Zamachowski Tomasz Malcolm Tomek Malcolm

Promienni Zamachowscy chwalą się znajomością trendówONS

Choć początki ich znajomości mogą dalej wzbudzać kontrowersje, Monika i Zbyszek Zamachowscy już od ponad czterech lat zdają się tworzyć względnie udane małżeństwo. Na drodze do spokoju najczęściej staje im "temperament" 46-letniej prezenterki, która z niepokojącą regularnością przypomina o sobie nieprzemyślanymi wypowiedziami w wywiadach i mediach społecznościowych. Tylko w ostatnich miesiącach po raz kolejny narzekała na zarobki, pokazywała nagrobki na Instagramie i opowiadała w Vivie! o zespole Aspergera, który zdiagnozowała u swojego syna.

Zobacz też: Zamachowski karci Monikę: "Czasem ją TEMPERAMENT ZAGONI i coś bąknie. Jestem na granicy opowiedzenia o mojej sytuacji osobistej"

W minioną sobotę Zbyszek, Monika i jej syn, Tomasz, postanowili spędzić razem czas na finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w Krakowie. Dopełnieniem rodzinnego wyjścia była sesja na okolicznościowej ściance, na której para celebrytów pochwaliła się znajomością trendów. Monika do zdjęć pozowała w zdobionej kolorowymi printami sukience maksi, która zwracała uwagę asymetrycznym dekoltem. O wiele bardziej zaskakująca była jednak stylizacja jej 56-letniego męża, który na tę okazję założył koszulę z nadrukowanymi zdjęciami Siouxsie Sioux, legendarnej liderki post-punkowego zespołu Siouxsie and the Banshees.

Zobaczcie modnych Zamachowskich na ściance w Krakowie. Ładnie razem wyglądali?

ONSONSONS
ONS
ONSONS
ONS

 

ONSONS

ONSONSONS
ONS
ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (196)

Odpowiedz
10 0
zgłoś
gość 12.06.2018 23:52
Zamachowski to kiedyś był aktor ... teraz to tylko coraz większa żenada 😨
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 13.06.2018 00:04
O, nić Estery! Celowo, czy nie wie, co to jest? W tej "kreacji" Zamachowska wygląda grubo. Nie pasuje jej. Zbyszek, jak Zbyszek. Ani za dobrze, ani też źle. Normalnie.
Odpowiedz
6 0
zgłoś
Gość 13.06.2018 00:05
Jezu Chryste i te buciki, znawczyni stylu!!!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 13.06.2018 00:08
Gość:
Gość:
gość: Co oznaczają te czerwone sznurki na przegubach? Wiele celebrytek je nosi....
Kabala
Kayah mówi że ją Kabała z białaczki wyleczyła 😵
Za to Monia pitoliła coś o swojej wierze. No, albo chrześcijaństwo (bo nie wiem, na jaki odłam się zdecydowała), albo tzw. nić estery. Ale to cała Monia, "coś tam bąknie, bo ją ponosi temperament"...
Odpowiedz
8 0
zgłoś
gość 13.06.2018 00:38
jej syn powinien zmienić fryzjera
Ładowanie komentarzy…