Środa 13.06.2018 19:45

Przyjaciele, szampan, wino i selfie: tak wyglądały 43. urodziny Beaty Tadli (ZDJĘCIA)

Beata Tadla

Beata Tadla nie miała ostatnio łatwego życia. Porzucona w tabloidzie przez Jarka Kreta, musiała współdzielić z nim parkiet Tańca z Gwiazdami. Pogodynek na szczęście szybko odpadł z programu, a dziennikarka kilka tygodni później zgarnęła Kryształową Kulę. Wszystko wskazuje na to, że Tadla odzyskała już spokój ducha i nie tęskni za niedojrzałym partnerem. Na łamach Party Beata planowała podróż do Stanów Zjednoczonych z ukochanym synem, jednak wcześniej wybrała się do Sopotu, gdzie w gronie przyjaciół świętowała 43. urodziny.

Zobacz: Tadla zabierze syna do Stanów? "Zawsze marzyliśmy, by dobrze je poznać"

We wtorek o 10 rano Tadla i jej znajomi zawitali do ekskluzywnej restauracji w Sopocie. Przyjaciele robili sobie wspólne zdjęcia, pili szampana i wino. Po ponad czterogodzinnej imprezie wybrali się na długi spacer, po czym zatrzymali się na obiedzie w jednym z nadmorskich lokali. Beata nie odmawiała sobie wina i ewidentnie była w świetnym nastroju - celebrytka cały czas zaciekle dyskutowała, a uśmiech nie schodził jej z ust.

Na urodzinach zabrakło tylko Jarka, jednak po zdjęciach zrobionych przez fotografów łatwo wywnioskować, że Beacie specjalnie go nie brakowało...

« Poprzednie 1/14

Przyjaciele, szampan, wino i selfie: tak wyglądały 43. urodziny Beaty Tadli

2Przyjaciele, szampan, wino i selfie: tak wyglądały 43. urodziny Beaty Tadli