Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Schmidt oburza się za porównania do posła Pięty: "My z Ryszardem się kochamy, wychowujemy razem dzieci!"

178
Podziel się

"Nigdy nie budowaliśmy potencjału politycznego na hasłach "rodzina", "Bóg", a poseł Pięta to robił" - zapewnia.

Joanna Schmidt oburza się za porównania do posła Pięty: "My z Ryszardem się kochamy, wychowujemy razem dzieci!"
bCHbASYB

Tegoroczny Sylwester będzie dla Ryszarda Petru i Joanny Schmidt wyjątkowy: miną bowiem dwa lata od ich pamiętnego lotu na Maderę, dzięki któremu cała Polska dowiedziała się, że lidera Nowoczesnej i "polityczną dziewicę" łączy romans. Partia praktycznie już nie istnieje, ich związek wielką sensacją również raczej nie jest: Joanna i Ryszard opowiadają, że się kochają, a teraz czekają tylko na rozwód polityka: Schmidt o pamiętnym Sylwestrze: "Nie robiliśmy nic złego. Para, która się kocha, spędza za sobą czas!"

Niedawno jednak zainteresowanie związkiem Petru i Schmidt wróciło, gdy na jaw wyszedł romans Stanisława Pięty. Agnieszka Burzyńska w programie Fakt opinie zapytała "polityczną dziewicę", czy nie widzi jakichś podobieństw w tych sytuacjach, czemu ta zdecydowanie zaprzeczyła.

Ryszard Petru i Joanna Schmidt zakończyli poprzednie związki, bo się kochają, zamieszkali ze sobą, wychowują razem dzieci... - opowiadała na antenie. Ryszard jeszcze jest w trakcie rozwodu, ale był w separacji, ale ja byłam po rozwodzie, mieszkaliśmy ze sobą, przyjmowaliśmy gości, w najbliższym kręgu wszyscy wiedzieli, że jesteśmy razem. Święta spędzaliśmy razem z dziećmi z rodziną, tworzymy normalny związek. Media prawicowe zrobiły z tego obyczajową aferę. Nie mieliśmy obowiązku chodzić za rękę po korytarzach sejmowych i pokazywać, że ze sobą jesteśmy. Trzeba mieć odwagę, kluczowa jest miłość. Nigdy nie budowaliśmy potencjału politycznego na hasłach "rodzina", "Bóg", a poseł Pięta to robił.

bCHbASYD

Ma rację?

bCHbASYJ
bCHbASZe
KOMENTARZE
(178)
Gość
2 lata temu
Oni to normalny związek, poseł Pięta natomiast zdradzał żonę i jednocześnie oszukiwał kochankę. Co najważniejsze potępiał publicznie takie osoby i głosił zupełnie inne wartości. Innym tego chciał zabronić, sam się nie hamował.
Gość
2 lata temu
Serio ktoś ich porównuje do pięty (specjalnie z małej)...? Marne prowo. . Też za nimi nie przepadam, ale mimo wszystko widać, że Petru nie poszedł w długą ze Schmidt przez chwilową zachciankę, rzeczywiście się kochają.
gość
2 lata temu
To faktycznie obraźliwe. Pięta to k****a, o******k i wstrętny człowiek. I fatalny poseł co załatwia pracę po znajomości! A oni zwyczajnie spotkali się w jakimś momencie swojego życia i rozpoczęli oficjalnie wspólne.
bCHbASZf
gość
2 lata temu
I ma rację, oboje zakończyli swoje związki zanim rozpoczęli własny, nie pouczają innych jak mają funkcjonować.
gość
2 lata temu
PISowcy krzyczeli przeproś żonę do Petru a do Stacha czemu nie krzyczą?
Najnowsze komentarze (178)
Gość
2 lata temu
Boża jak to dobrze, że Iza wszystko ujawniła. Teraz żona spokojnie może się rozwodzić i zgarnąć całą kasę .
Gość
2 lata temu
Pięta co słychać u Ciebie? Czy żona wystawiła walizki za drzwi? Czy jak to zwykle bywa, wspałaniyśnie wybaczyła?
Patriota
2 lata temu
Swiete slowa, Ona i Petru to normalni zdrowo myslacy ludzie, natomiast Pieta to zwykly oszust i polityczny chosztapler. Lga jak wszyscy w pisie, klamie jest zaklamanym i zlym czlowiekiem.
gość
2 lata temu
Jaka jest roznica miedzy Pieta a Petru.? Żadna . Tylko Pieta to kościelny przygłup. A Petru to polityczne zero.
gość
2 lata temu
Zaswedziala ja i jego Madera . Ona to wyjątkowy brzydki beszczelny b******l. Tylko czekac jak to ich pseudo milosc zbudowana na krzywdzie dzieci odejdzie w sina dal . Politycznie już sa na aucie.
gość
2 lata temu
A ciekawe dlaczego były separacja jego i rozwód w jej przypadku.
Gość
2 lata temu
kłamie nie przepisqlby majątku na żonę gdyby byli separacji bxykala się z żonatym
Gość
2 lata temu
On se chciał bzyknąć w tajemnicy niczego nie burząc a wy rozbilisciw 2 rodziny gdyby was nie przyłapano w samolocie to byście się nadal ukrywali
bCHbASYX
GOŚĆ
2 lata temu
gdzie ten petru ma oczy taką babe sobie wziąśc żonę miał fajną ale taka od pięty rozbiła małzeństwo a tak wogóle w sejmie nie powinna taka baba zasiadać która rozbija małżeństwa tam powinni być ludzie czyśći a nie wyrafinowane babska w sejmie nie powinno być patologi kaczyński na patologie pozwala
GOŚĆ
2 lata temu
gdzie ten petru ma oczy taką babe sobie wziąśc żonę miał fajną ale taka od pięty rozbiła małzeństwo a tak wogóle w sejmie nie powinna taka baba zasiadać która rozbija małżeństwa tam powinni być ludzie czyśći a nie wyrafinowane babska w sejmie nie powinno być patologi
Gość
2 lata temu
Dziadostwo esbeckie..Zdrajcy Polski..Czym to się chwali głupotą i tym szambem śmierdzącym..Nowoczesnej PO.PSL.SLD..śmieci esbeckie i donosiciele na Polskę..
gość
2 lata temu
Oczywiście, że ma rację. Nigdzie nie jest powiedziane, że małżeństwo ma trwać wiecznie, za wszelką cenę. Jeśli ludzie już się nie kochają to powinni się rozstać, zanim się znienawidzą i próbować ułożyć sobie życie od nowa. Gdyby więcej ludzi tak robiło, nie byłoby tylu nieszczęśliwych, zaburzonych psychicznie dzieci, które wychowują się w toksycznych rodzinach. A Pięta to hipokryta, który głosił wartości, których sam nie przestrzegał.
Gość
2 lata temu
No to może spyta pani żony Peru czy też tak sądzi albo jego dzieci co
gość
2 lata temu
Ona musi dobrze faje targać
...
Następna strona
bCHbASZz