Poniedziałek 25.06.2018 22:00

Mundial 2018. Co ciekawszego można robić zamiast oglądania "meczu o honor"? Oto nasze propozycje (ZDJĘCIA)

mundial mundial 2018 mundial w Rosji mistrzostwa świata w piłce nożnej mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018 Wojciech Szczęsny Bartosz Białkowski Łukasz Fabiański Michał Pazdan Artur Pazdan

Po dwóch przegranych meczach na mundialu w Rosji, Polska definitywnie straciła szansę na wyjście z grupy. Pozostał nam już tylko tradycyjny mecz o honor z Japonią, który, sądząc po dotychczasowej postawie na mistrzostwach drużyny z Azji, wcale nie musi skończyć się dla nas lepiej niż spotkanie z Senegalem i Kolumbią.

ZOBACZ: Mundial 2018. "Na dobre i złe"! Grażyna Torbicka wspiera kadrę Adama Nawałki

I choć dalecy jesteśmy od szykanowania polskich piłkarzy i odwracania się od reprezentacji na zawsze, jasno trzeba sobie powiedzieć, że na mistrzostwach zagraliśmy bardzo źle, a nasze mecze okazały się być prawdziwą emocjonalną torturą. Jeśli i Wy zastanawiacie się, czy macie jeszcze siły na trzeci, zostawiamy Was z naszym przeglądem rzeczy, które można robić w tym czasie.

Zamierzacie oglądać w czwartek spotkanie z Japonią?

ZOBACZ: Mundial 2018. FIFA ostrzega angielskich kibiców przed "Brexit derby"

Niezmiennie jesteśmy pod wrażeniem tego, ile można mówić o tym samym. Idealne dla zabicia czasu i komórek mózgowych, a przy okazji można popatrzeć sobie na ładne obrazki.

2Oglądać Instastory Maffashion