Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kulisy rozwodu Roberta Korzeniowskiego: "Krzyczał do żony, że ma jej dość i do jedzenia podaje mu paszę"

238
Podziel się:

"Robert nie będzie miał łatwo na sali sądowej" - komentuje osoba z otoczenia sportowca. "Magda będzie żądała orzeczenia o wyłącznej winie Roberta".

Kulisy rozwodu Roberta Korzeniowskiego: "Krzyczał do żony, że ma jej dość i do jedzenia podaje mu paszę"
bEKsgryZ

Robert Korzeniowski siedem lat temu porzucił żonę Agnieszkę i dwie córki dla poznanej na wycieczce po RPA Magdaleny Kłys. Jeszcze przed rozwodem zdążył zrobić jej dziecko i obiecał ślub, jak tylko się rozwiedzie. Agnieszka Korzeniowska ostrzegała wtedy swoja następczynię i wszystkie kobiety, że czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym prywatnie jest mężczyzną w zasadzie pozbawionym zalet i najlepiej trzymać się od niego z daleka.

Generalnie mam wrażenie, że robicie Państwo z niego wielkodusznego gentelmana a w istocie jest bezdusznym chamem- skomentowała gorzko podczas rozprawy rozwodowej.

Magda jednak, jak wszyscy zakochani, patrzyła na Roberta przez różowe okulary, zresztą już wtedy była w ciąży, więc zdecydowała, że trzeba brnąć w to dalej.

bEKsgrzb

Początkowo wydawało się, że, wbrew ponurym przepowiedniom byłej żony, jakoś się między nimi ułoży. Niestety, kiedy po pożarze mieszkania mąż zaczął traktować ją z coraz większym chłodem.

Z czasem zaczął afiszować się z nową kochanką, o 10 lat młodszą od żony.

Jak ujawnia znajomy sportowca, w domu stał się nie do zniesienia. Zupełnie jakby chciał sprowokować żonę, by od niego odeszła.

Od paru miesięcy zaczął się dziwnie zachowywać. I choć niektórzy zauważyli, że jest to spowodowane jego romansem, Magda aż do końca odrzucała tę myśl - ujawnia informator Super Expressu. Nie był dla niej zbyt miły. Podobno krzyczał na nią, że ma jej dość i, choć trudno w to uwierzyć, powiedział nawet, że *jedzenie, które mu przygotowuje, bardziej przypomina mu paszę. *

bEKsgrzh

W końcu spakował walizki i wyprowadził się z domu. Kilka dni temu na zawodach sportowych w Oświęcimiu oficjalnie pokazał się z nową kochanką.
Tak, to jedna z dziewczyn z mojego klubu - wyjaśnił wymijająco. To nie jest tak, że coś się dzieje przypadkowo.

Oczywiście zdradzona i poniżona na oczach całej Polski żona nie zamierza puścić mu tego płazem. Na szczęście jest prawniczką, pochodzi z rodziny adwokackiej i ma szerokie znajomości z branży. Na pewno znajdzie kogoś, kto z przyjemnością wywalczy dla niej w sądzie korzystny podział majątku i wysokie alimenty.

Robert nie będzie miał łatwo - przewiduje źródło tabloidu. Zwłaszcza, że to on zostawił rodzinę i odszedł do innej. *Magda będzie żądała orzeczenia o wyłącznej winie Roberta. *

bEKsgrzi
bEKsgrzC
KOMENTARZE
(238)
mk
3 lata temu
niektórzy faceci tacy są, ale pamiętajcie dziewczyny - jesteś kochanką, dla której facet zostawia żonę/partnerkę - najpewniej podzielisz jej los, bo ludzie się rzadko zmieniają !
Gość
3 lata temu
Bawidamek.Skończy samotnie.A "pasze"to ma na twarzy
gość
3 lata temu
Kolejny podstarzaly lowelas jak Johnny Depp, Kaz Marcinkiewicz, Kamil Durnczok, Ewan McGregor co wymienily zony na nowsze modele bo sie postarzaly, a zostaly na lodzie. Karma wrocila do wszystkich hehehhe
bEKsgrzD
Gościowa
3 lata temu
Dobrą scieme robi,że taki ułożony i miły,a tu d**ek jak wiele innych
M
3 lata temu
Jak każdy facet, po ślubie każdy pokaże prawdziwe oblicze! Tylko żarcie i sex im w głowach!!!
Najnowsze komentarze (238)
haka
2 lata temu
Karma wraca. Jemu kolejna też da popalić.
Gość
3 lata temu
Cham będzie chamem
gość
3 lata temu
Nie żal mi drugiej żony, piękny przykład karmy, dziwię sie natomiast kochance. Fakt, dziewucha bez skrupułów, ale albo g****a, albo cawana. Może to ona teraz da popalić temu staremu, podłemu capowi?... który wywalczył złote medale wspomagając się jako rzekomy astmatyk.
Gość
3 lata temu
Cham
Aza
3 lata temu
Jak nie wstyd kochanicy rozbić rodzinę. Zło wraca. A on porzucić matkę swoich dzieci. Bez honoru
Gość
3 lata temu
Sama byla kochanka i rozbila rodzine wiec racuej nie powinna sie dziwic , ze to do niej wraca. KARMA
gość
3 lata temu
ojoj pan jest beznadziejny niestwety
wujek
3 lata temu
a puść gnoja z torbami
bEKsgrzv
Gość
3 lata temu
Nawet wyglada na wsioka,taki plastus z facjaty
prezes
3 lata temu
Jak ona mogła z takim burakiem wejść w związek i dać sobie zrobić dwoje dzieci.Burak nie wyjdzie z nie go chociaż próbował i skończył harward w Kielcach zaocznie
gość
3 lata temu
mały gnojek
gość
3 lata temu
mały drobny i do d**y nie podobny, zawsze widziałam w nim tyrana i despotę
gość
3 lata temu
SZCZUREK
gość
3 lata temu
Korzeniowski jest beznadziejny! Co te kobiety widzą w tym małym, brzydkim facecie?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKsgrAo
bEKsgrAp
bEKsgrAq
bEKsgrAr
bEKsgrAs
bEKsgrzX