Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tom Cruise spotka się ze swoją córką po 5 LATACH? "Zaczął zbierać prawników"

62
Podziel się:

Wierny scjentologom aktor zerwał kontakty z Suri na życzenie kościoła. Teraz chce podobno odbudować tę relację.

Tom Cruise spotka się ze swoją córką po 5 LATACH? "Zaczął zbierać prawników"

Nie ma chyba gwiazdy, która zrobiwszy karierę w Hollywood nie przeszłaby jakiejś formy załamania albo zwyczajnie nie znalazłaby się w tarapatach. "Klątwa" tego miejsca dotknęła też Katie Holmes, dla której małżeństwo z jednym z największych gwiazdorów Ameryki skończyło się batalią o życie swoje i córki. Holmes bowiem rozstając się z Tomem Cruisem jednocześnie zerwała wszelkie kontakty z kościołem scjentologicznym, do którego jej były mąż należy od lat. I choć co jakiś czas dochodzą nas słuchy, że Cruise coraz ciężej znosi ograniczenia narzucane przez sektę, aktor nadal nie opuścił jej szeregów (co skądinąd nie jest podobno łatwe).

Według doniesień zagranicznych mediów, w sprawie kontaktów Toma z córką, 12-letnią już Suri, nastąpił pewien przełom. Podobno aktor chce spotkać się z nastolatką i rozpoczął już w tym celu procedurę prawną:

Tom jest lojalnym scjentologiem, więc kiedy przywódcy kościoła powiedzieli mu, że nie może widywać Suri, nie sprzeciwił im się. Ale Tom jest już zmęczony tym, że nim rządzą. Musiał obserwować z daleka, jak Suri wyrastała na uroczą młodą damę i żałuje, że nie mógł być wtedy przy niej - czytamy w magazynie Star.

Podobno Toma zabolał fakt, że nie było go na ostatnich urodzinach córki.

Żałował, że nie był tam, by patrzeć, jak Suri zdmuchuje świeczki przez ostatnie pięć lat. Właśnie wtedy zaczął zbierać prawników, żeby znaleźć sposób, żeby ją znowu zobaczyć - twierdzi źródło.

Katie wpadła w szał, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się o planach Toma. Ale powoli przekonuje się do tej decyzji. Suri bardzo tęskni za ojcem, a Katie chce tego, co jest dla niej najlepsze. Tom zapewnił ją, że nie wprowadzi córki do swojej religii, a Katie zaczyna mu wierzyć - dodaje informator.

KOMENTARZE
(62)
Gość
4 lata temu
Trzeba być niezłym psycholem, żeby porzucić swoje dziecko w imię religijnych wymysłów.
gość
4 lata temu
Pięciu lat niestety już nie nadrobi. Ominęły go ważne momenty w życiu córki.
gość
4 lata temu
Nie dziwię się Katie, że wpadła w szał. Nie wiadomo co mu odbije, może jeszcze porwie jej to dziecko.
gość
4 lata temu
scjentolodzy to układy, koneksje i kariera w otoczce religijnej
Gość
4 lata temu
Przykra sprawa
Najnowsze komentarze (62)
gość
3 lata temu
tom to kobieta, ludzie, to jest trans!!
gość
3 lata temu
Jak córka była mała to miał ją gdzieś, a jak córka wchodzi w wiek nastolatki (buntu, poszukiwanie tożsamości, dorastanie, szukanie własnych wartości) to się nagle chce do niej zbliżyć. Będzie ciągnął ją do sekty jak nic.
Gość
4 lata temu
Podziwiam tą kobietę, że wyszła z tego bagna i zabrała dziecko. Kidman się to nie udało,bo dzieci musiała zostawić. Pewnie nieźle musieli Nicol zaszantażować?!
Gość
4 lata temu
A co się dzieje z jego adoptowanymi dziećmi?
Gość
4 lata temu
Co za c**j! Jak mój ojciec!
gość
4 lata temu
Przecież on jest odjechany na maksa!
Gość
4 lata temu
Ale trzeba miec zryty łeb zeby dac sie tak podporzadkowac jakiejs sekcie i dla niej zrezygnowac z najblizszej rodziny,w tym przypadku córki.
gość
4 lata temu
[cytat komentarz="" autor="⚠📞 CENTRUM NAPIERDZEŃ ⚠📞"]BUDOWA ZESTAWU PIERDZĄCEGO: a/ napierdnica b/ smrodnica c/ pierdziawa d/ wzmacniacz p*******y e/ rura napierdzająca bąkopuszczacza f/ odpierdzacz awaryjny[/cytat]Masz niezłą banie...
Gosia.
4 lata temu
Trzeba być totalnym czubem niespełna rozumu,żeby słuchać jakiś chorych scjentologów,czy ma widywać własne dziecko .......,masakra. Jeśli to nie ploty,to Cruise jest naprawdę chory.....
gość
4 lata temu
Córka jest w takim wieku, że raczej jest świadoma tego co o niej się pisze w prasie. Ile w tym wszystkim prawdy czas pokaże.
Guuuuuu
4 lata temu
A wy się tak zachwycacie tymi gwiazdami. Wpatrzeni jak w bożków 😂 A to zwykłe popaprańce są. Takie co się z nimi nie rozmawialo w podstawówce 😂😂😂
Gość
4 lata temu
W Polsce to matkę oskarżyliby o molestowanie i stany lekowe dziecka.
gość
4 lata temu
moza tylr dziecka ie widzie cc? a ten chlopczyk to mlody beckham ???
gość
4 lata temu
Córka dla tatusia to powinno być oczko w głowie. Ocknij się stary g***i dziadu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie