Piątek 06.07.2018

Natalia Szroeder "dyskretnie sprawdza" Quebo. "Jest mocno zazdrosna, bo fanki wysyłają mu nagie zdjęcia" (TYLKO U NAS)

Natalia Szroeder Quebonafide

Natalia Szroeder "dyskretnie sprawdza" Quebo. "Jest mocno zazdrosna, bo fanki wysyłają mu nagie zdjęcia" (TYLKO U NAS)

Związek "pięknej i bestii" polskiego show biznesu nieprzerwanie budzi wiele emocji. Kuba i Natalia już chyba pogodzili się z tym faktem i przestali się ukrywać z łączącym ich uczuciem. Mają już za sobą milowy krok każdej relacji - oficjalny debiut na Instagramie. Doszło do niego na profilu Kuby Wojewódzkiego.

ZOBACZ: Natalia Szroeder i Quebo już się nie ukrywają? Zadebiutowali na Instagramie... Kuby Wojewódzkiego (FOTO)

Niedawno media donosiły, że para już nawet razem zamieszkała, a wokalistka "trzyma rapera pod pantoflem". Jak donosi nasze źródło, Szroeder jest mocno zazdrosna o chłopaka i zdaje sobie sprawę ze skali uwielbienia, jakim wytatuowanego rapera darzą młode fanki.

Natalia czuje się niepewnie w związku z Kubą. Nie ma podstaw, by mu nie ufać, ale postanowiła, że będzie go dyskretnie sprawdzać. Czasami pojawia się na jego występach i obserwuje, co się dzieje. Wie, że Quebo budzi zachwyt wśród nastoletnich fanek. Obawia się tego, że mogłoby się coś wydarzyć po koncercie - zdradza nasze źródło.

Jak dodaje nasz informator, Natalia na koncercie w Piotrkowie Trybunalskim, o którym pisaliśmy w połowie czerwca, pojawiła się niespodziewanie.

Chciała zrobić mu "niespodziankę", a przy okazji zobaczyć, jak to wszystko wygląda. Ogólnie Quebo jest poza sceną bardzo grzecznym chłopakiem, który tylko na scenie gra bad boya, ale Szroeder jest mocno zazdrosna, bo fanki wysyłają mu nagie zdjęcia, wyznania miłości itd. On nie daje jej podstaw do niepokoju, co jednak nie zmniejsza jej zaniepokojenia.

Kibicujecie im?

 


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (336)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 336
Odpowiedz
983 43
zgłoś
gość 06.07.2018 14:43
na nic się to nie zda, bo jak facet chce zdradzić to i tak zdradzi ;) to kwestia charakteru i moralności, nie zawodu. żadne kontrolowanie nic tu nie da
Odpowiedz
20 16
zgłoś
Gość 06.07.2018 14:43
Kto by nie był
Odpowiedz
653 36
zgłoś
Kot 06.07.2018 14:44
Jak będzie chciał to i tak zdradzi, żadna kontrola nie ma sensu.
Odpowiedz
44 21
zgłoś
gość 06.07.2018 14:44
Wcale się nie dziwie, on jest na świeczniku a pewnie nie znają się aż tak dobrze, to początek związku. Oby nie poszło to w paranoje czy coś. Ale w tej pierwszej fazie to chyba normalne
Odpowiedz
44 11
zgłoś
Gość 06.07.2018 14:45
Ciekawe ile trzeba zapłacić, żeby nakręcić takie niusy
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 336