Środa 11.07.2018 13:45

Kylie usunęła wypełniacze pod wpływem chłopaka! "Travis zachęca ją do bycia bardziej naturalną"

Kylie Jenner Travis Scott

Kylie usunęła wypełniacze pod wpływem chłopaka! "Travis zachęca ją do bycia bardziej naturalną"

W poniedziałek media obiegła szokująca wiadomość na temat Kylie Jenner. Najmłodsza z rodziny Kardashianek poinformowała, że pozbyła się wypełniaczy z twarzy. Wyznanie poruszyło fanów celebrytki, którzy przyzwyczaili się już, że wygląd ich idolki sukcesywnie ewoluuje. Od kilku lat jej znakiem rozpoznawczym były mocno "napuchnięte" wargi, które powiększyły się kilkakrotnie od czasów, gdy 20-latka zaczynała karierę.

Kylie uległa modzie na wypełniacze głównie pod wpływem swoich starszych sióstr, które są już niemal chodzącą reklamą gabinetów medycyny estetycznej. Doszło do tego, że porównując jej nowsze zdjęcia z tymi z przeszłości, ciężko było nie odnieść wrażenia, że są na nich dwie różne osoby. Na szczęście Jenner w porę się opamiętała i aktualnie stawia ponoć na "naturalny" wygląd.

Zobacz: Szokujące wyznanie Kylie Jenner: "Pozbyłam się WYPEŁNIACZY Z UST!"

Znajoma Kylie w rozmowie z portalem Hollywood Life zdradziła, skąd ta nagła przemiana. Okazuje się, że podejście Kylie do wyglądu zmieniło się wraz z przyjściem na świat córeczki Stormi.

Bycie mamą zmieniło Kylie na wiele sposobów, a jedną z największych zmian było nabranie pewności siebie. Jest pod wrażeniem Stormi i aż nie może uwierzyć, że urodziła takiego doskonałego aniołka. Miłość, którą darzy swoją córeczkę sprawiła, że Kylie patrzy na wszystko inaczej, szczególnie na siebie - mówi informatorka.

Stormi jest owocem związku Kylie z Travisem Scottem, z którym zaczęła się spotykać po rozstaniu z Tygą. Ponoć Travis także miał swój udział w metamorfozie Jenner.

Znalezienie prawdziwej miłości z Travisem również odegrało dużą rolę w budowaniu jej nowej pewności siebie. On uwielbia ją, gdy jest naturalna i zupełnie bez makijażu - wyjaśnia źródło. Ciągle powtarza jej, że była piękna zanim jeszcze zrobiła sobie wargi. Zachęca ją do bycia bardziej naturalną przez cały czas i to ma na nią cudowny wpływ.

Pełen akceptacji i miłości chłopak musi być dla Kylie miłą odmianą po Tydze, który nalegał, aby upodabniała się do gwiazdy porno. Przypomnijmy, że wymagał od niej, aby "zrobiła sobie lifting pośladków, podniosła piersi i podkreśliła talię liposukcją ".

Ciekawe, jak dzisiaj wyglądałaby Kylie, gdyby w porę z nim nie zerwała...

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (120)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 120
Odpowiedz
534 23
zgłoś
Gość 11.07.2018 13:46
No i dobrze jest za młoda na takie zabiegi! Oby zmadrzala 🙏👏
Odpowiedz
703 24
zgłoś
Gość 11.07.2018 13:47
Może jakiś mądrzejszy od tej całej rodzinki
Odpowiedz
416 20
zgłoś
gość 11.07.2018 13:47
Wyobrażacie sobie,ze Esmeralda Godlewska lub jej siostra usunelyby wypelniacze z ust,policzkow,posladkow czy z biustu?
Odpowiedz
32 49
zgłoś
Gość 11.07.2018 13:47
Pustak z okropną figurą.
Odpowiedz
11 15
zgłoś
Gość 11.07.2018 13:47
O maj gad
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 120