Środa 11.07.2018 15:15

Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia: Lopez, Dion, Szostak… (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacja tygodnia Jennifer Lopez Celine Dion Karolina Szostak Marcelina Zawadzka Heidi Klum Naomi Campbell

Miniony tydzień upłynął pod znakiem wysokich temperatur i nadmorskich eventów. Polscy celebryci podróżowali wzdłuż i wszerz Polski, próbując odhaczyć jak najwięcej festiwali, takich jak np. Diamentowy Klaps czy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Zachodnie gwiazdy wybierały natomiast przeważnie Paryż, w celu obejrzenia najnowszych pokazów Valentino i Jean-Paul Gaultiera.

Zobacz: Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia: Rozenek, Warnke, Minogue... (ZDJĘCIA)

Okazuje się jednak, że lipcowa aura niekoniecznie sprzyja kąpielom w blasku fleszy. Próba wyglądania oszałamiająco przed aparatami, przy jednoczesnej walce z upałem może być nie lada wyzwaniem, szczególnie z grubą warstwą makijażu na twarzy. Dzielnym gwiazdom udało się jednak znaleźć sposób na przetrwanie: Naomi Campbell postanowiła, że najlepiej ochładzać się przez odsłonięty dekolt, Marcelina Zawadzka zadecydowała wentylować się nogą wystającą z rozcięcia w cytrynowej sukni, natomiast Jennifer Lopez odsłoniła swój perfekcyjnie wyrzeźbiony brzuch.

Jak oceniacie stylizacyjne modowe gwiazd? Chcielibyście od którejś pożyczyć jakiś ciuch?

« Poprzednie 1/15

Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia: Lopez, Dion, Szostak...

2Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia: Lopez, Dion, Szostak...

fot. ONS/ East-News