Czwartek 12.07.2018 19:15

Brigitte vs Melania na szczycie NATO. Która wypadła lepiej? (ZDJĘCIA)

Melania Trump Brigitte Macron szczyt NATO Amélie Derbaudrenghien

Szczyt NATO to dla świata polityki wydarzenie wysokiej rangi. Głowy państw omawiają na nim ważne dla świata sprawy, a obecność ich partnerek i partnerów zwiększa jego medialną atrakcyjność. Zwłaszcza, że w Brukseli pojawiły się Melania Trump i Brigitte Macron, najpopularniejsze Pierwsze Damy na świecie.

O relacji łączącej obie panie sporo się mówi. Podobno Melania i Brigitte przypadły sobie do gustu już przy pierwszym spotkaniu. Niewątpliwie mają wiele wspólnych tematów - zarówno Melania jak i Brigitte znalazły się na językach mediów jeszcze zanim ich mężowie zostali prezydentami.

Na zorganizowanym dla partnerów głów państw koncercie podczas szczytu Melania zaprezentowała się w granatowej sukience Calvina Kleina i szpilkach Christiana Louboutina. Zaledwie chwilę po Melanii na miejscu pojawiła się jej koleżanka, pani Macron, która usiadła tuż obok Pierwszej Damy USA. Kobiety świetnie czuły się w swoim towarzystwie, pod co "podłączyć" chciała się partnerka premiera Belgii, Amélie Derbaudrenghien.

Zobaczcie, jak kwitnie amerykańsko-francuska przyjaźń kobieca. Która z Pierwszych Dam jest piękniejsza?

« Poprzednie 1/13

Brigitte vs Melania na szczycie NATO. Która jest piękniejsza?

2Brigitte vs Melania na szczycie NATO. Która jest piękniejsza?