Trwa ładowanie...
Przejdź na

Deląg spotyka się z żoną milionera i byłego senatora! "Cenię ją jako kobietę, która ma wysokie wartości"

114
Podziel się:

"Opowieści, jakobyśmy byli parą, są póki co mocno na wyrost" - uspokaja jednak Ewa Misiak. "Mąż wysyła za mną detektywów z dronami".

Deląg spotyka się z żoną milionera i byłego senatora! "Cenię ją jako kobietę, która ma wysokie wartości"

Paweł Deląg minione lata spędził głównie na planach filmowych w Rosji. W Polsce nie znalazł dla siebie propozycji. Wytłumaczył to sobie tym, że jest po prostu za piękny. Na szczęście Rosjanie go docenili. Przy okazji aktor sporo zarobił. Rosyjscy producenci z reguły płacą pięciokrotnie więcej niż polscy, a po uzyskaniu statusu gwiazdy stawki aktora jeszcze bardziej rosną. Jak szacowały tabloidy, za sam tylko udział w czterech rosyjskich superprodukcjach z bijącym rekordy popularności filmie Wiking na czele, Delągmógł dostać nawet 2 miliony złotych.

Ostatnio aktor więcej czasu spędza w Polsce. Ściągnęły go tu głównie sprawy prywatne. Wprawdzie z obiecującego związku z miliarderką Dominiką Kulczyk nic ostatecznie nie wynikło, jednak aktor szybko pocieszył się przyjaźnią z Małgorzatą Foremniak, z którą jeździł po Polsce ze spektaklem Być jak Elizabeth Taylor.

Niestety, do poważnego związku nie doszło, na szczęście Deląg już znalazł sobie kolejną kobietę.

Wiosną spędził romantyczny urlop na Mazurach w towarzystwie żony byłego senatora PO, milionera Tomasz Misiaka.

Ewa i Tomasz Misiakowie wzięli ślub zaledwie dziewięć lat temu, w czasach, gdy Misiak pełnił funkcję senatora VII kadencji, ale ostatnio "doszli do wniosku, że już się nie kochają".

Żona byłego senatora oskarżyła go o to, że znalazł sobie kochankę, a na dodatek próbował pozbyć się żony z ich wspólnej willi, nasyłając na nią osiłków, miotających na wszystkie strony groźbami karalnymi.

Mąż groził, że wprowadzi do domu obce osoby. Miały mieszkać ze mną ta długo, aż mnie wykurzą - oskarżała męża Ewa Misiak. Żyje z inną kobietą, którą wszystkim przedstawiał jako swoją kuzynkę. Tomasz wysyła za mną wszędzie detektywów z dronami, żeby za wszelką cenę udowodnić, że robię coś złego, żeby nie dać mi normalnie żyć.

Na szczęście w tych trudnych chwilach Ewa Misiak może liczyć na wsparcie przyjaciela, Pawła Deląga. Chociaż podczas urlopu na Mazurach towarzyszyła im grupa przyjaciół, to właśnie we dwoje najchętniej spędzali czas. Razem chodzili na spacery, do restauracji i do spa.

Byliśmy tam w grupie kilkunastu osób. To byli ludzie, którzy mnie wspierają w trudnych chwilach i nie zalicza się do nich tylko Paweł - komentuje w Super Expressie żona byłego senatora. Czy z relacji z Pawłem coś wyjdzie, czas pokaże, ale na razie on nawet nie mieszka w Polsce, bo ciągle jest w rozjazdach między Rosją, Ukrainą i Polska. Opowieści, jakobyśmy byli parą, są póki co mocno na wyrost.

Aktor także nie okazał się wylewny.

Panię Ewę znam krótko, ale bardzo cenię jako bizneswoman i jako kobietę, która ma wysokie wartości - wyznaje w tabloidzie. Ale *nie jestem w relacji przyjacielskiej. *

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(114)
Mun
5 lata temu
Co jak co ale piekny to on faktycznie jest i tego mu nie mozna odmowic.
ma me mi mo m...
5 lata temu
Goni za bogaczkami i nie ma rodziny, ani szczęśliwego związku. Na stare lata zakochałby się tak szczerze, bez oglądania się na czyjś portfel! Jest przystojny, nie g***i, znany i nie biedny ... więc mógłby on być oparciem dla kobiety, która by go zafascynowała sobą, a nie kontem bankowym!
Gość
5 lata temu
Ewa i tak długo wytrzymała, mezulek co chwile miał kochanki które akceptowała i nawet musiała dołączać ... wiadomo do czego
gość
5 lata temu
cenię jej kasę i zawsze mokrą kasię
Gość
5 lata temu
Misiak i jego żonka swego czasu obracali razem siwiec 😂 cała warszawka o tym wie
Najnowsze komentarze (114)
gość
5 lata temu
hahhahahh . chyba kase
gość
5 lata temu
Zawsze leciał na bogate i takie ktore mogły mu sie przysłużyć. Choćby ta dentystka brzydka jak noc, po kiepskich operacjach, ale majętna i przy okazji uczyła go rosyjskiego kiedy akurat grał w Rosji.
Gość
5 lata temu
Mój kolega leczył chlamydia dwa lata i nie wyleczył
gość
5 lata temu
paszoł w*n - nazad do rosyji
Gość
5 lata temu
A najwaźniejsza rola kominiarza czyszczącego swym wyciorem kominy bogatym lampucerom
gość
5 lata temu
Oh szkoda ze mnie nie poznales panie Pawle lol
Gość
5 lata temu
S****a meska!!!
Gość
5 lata temu
Meska d***** !!!zero aktorskie!!!
gość
5 lata temu
Fuj!
gość
5 lata temu
Ta Misiak to jego Pantera. ?
Gość
5 lata temu
Gdzie już nie był,z kim już nie był.Tylko mamusia mu nie powiedziała,że kochać ,to dawać.A tu postawa żigolo z lat 80-tych. Jest i siedzi. Na tym koniec. Tłusty , rozleniwiony .Twarz nalana ,czółko wiecznie zmartwione,nie wiedzieć czym.A wziąłby hantle ,poćwiczył jak "inne aktory"
Gość
5 lata temu
Ta baba Ewa Misiak ma 2 apartamenty okrada męża ma sprawę w prokuraturze za złodziejstwo . Ona idzie p****************u zły człowiek za kasę zrobi wszysyko
Malinowski
5 lata temu
Ewa a czemu nie napisalas ze masz sprawe w prokuraturze o falszywe zeznania, kradziez, zalozenie nielegalnych podlsuchow:) Pawelek tez dostanie zarzuty :))
Lary
5 lata temu
Bardzo nie szczery ze strony Ewy poznała faceta zakochała się mogła normalnie rozstać się z Tomkiem a nie go okradać publicznie poniżać wyzywać po tym wszystkim co on dla miej zrobił , ma dwa piękne apartamenty czego ta baba jeszcze chce? Niech idzie do pracy !! Bo od roku śpi do 12 i żyje za pieniądze męża którego zdradza . Obrzydliwa kobieta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie