Wtorek 17.07.2018 00:01

Piegowata Emma Watson reklamuje Ralpha Laurena na Wimbledonie

Emma Watson Wimbledon

Piegowata Emma Watson reklamuje Ralpha Laurena na WimbledonieEmma Watson dała się poznać całemu światu w 2002 roku jako przemądrzała, aczkolwiek przyjazna towarzyszka przygód Harry’ego Pottera. Przez następne 10 lat rola ta stała się niemalże tożsama z postacią aktorki, co mogło stanowić potencjalne zagrożenie dla jej kariery po zakończeniu produkcji popularnej serii filmów. Watson poradziła sobie jednak o wiele lepiej od swoich kolegów z planu, szybko podpisując następne kontrakty reklamowe i stając się gwiazdą Disney’a z aktorskiej wersji kultowego obrazu Piękna i Bestia.

Zobacz: Emma Watson ma nowego chłopaka!

Delikatną urodę i popularność aktorki naturalnie postanowiła wykorzystać branża modowa. W trakcie tegorocznego Wimbledonu Watson pełniła rolę ambasadorki Ralpha Laurena, prezentując się na trybunach w klasycznych strojach od sponsora. Aktorka wzięła również udział w sesji zdjęciowej w strefie VIP, zorganizowanej dla najważniejszych gości turnieju.

Jak oceniacie efekty sesji?

East NewsEast NewsEast News

 

East NewsEast NewsEast News

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (61)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-61 z 61
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2018 13:29
Gość:
Gość:
gość:
Gość: Może nie jest typową pięknością, ale ma coś w sobie i widać, że potrafi to wykorzystać.
typowa pieknoscia? a co to jest? plastik fantastik? Jedna z najpiekniejszych obecnie aktorek
Ludzie już tak przywykli do wszechobecnych plastików pokrytych toną tapety, ze sztucznymi rzesami, ustami i pazurami, że przestali dostrzegac6prawdziwe piękno. To bardzo smutne
Juz sie nie wkrecajcie tak. Klasyczna pieknoscia byla Audrey Hepburn albo Grace Kelly. To jest klasyczna uroda. Emma jest ladna ale nie ma klasycznej urody.
to ty nie wkrecaj sie tak. w deooopie byles, goovno widziales.
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-61 z 61