Poniedziałek 16.07.2018 21:30

Polsat szykuje "Azja Express" dla emerytów! Z Masnym i Strasburgerem... (TYLKO U NAS)

Better late than never Azja Express Karol Strasburger Piotr Polk Krzysztof Hanke Władysław Kozakiewicz Rafał Masny

Polsat szykuje "Azja Express" dla emerytów! Z Masnym i Strasburgerem... (TYLKO U NAS)

Program Azja Express, na który TVN przeznaczył jeden z największych budżetów w historii telewizji, okazał się na tyle opłacalny, że doczekał się już dwóch edycji i stał się hitem stacji. Pomysł, aby wysłać grupę celebrytów do odległego kraju, w którym na własną rękę będą musieli zdobywać pożywienie, przemierzać autostopem odległe trasy i spać w nietypowych miejscach, spotkał się z uznaniem widzów i w jesiennej ramówce pojawi się kolejna edycja - tym razem realizowana w Ameryce Południowej, gdzie zobaczymy m.in. Larę Gessler oraz Filipa Chajzera z ojcem, Zygmuntem.

Na fali popularności podróżniczych reality shows Polsat postanowił wypuścić konkurencyjny dla Azja Express format zatytułowany Better late than never (Lepiej późno niż wcale). Formuła także będzie opierać się na zmaganiach celebrytów w odległym kraju. Wśród uczestników będzie można zobaczyć Karola Strasburgera, Piotr Polka (znanego z serialu W rytmie serca), Krzysztofa Hanke (Bercik ze Świętej Wojny), Władysława Kozakiewicza (lekkoatleta znany ze słynnego gestu) i Rafał Masnego z Abstrachujów. Kilka dni temu widziano ich na lotnisku, skąd wylecieli do Tokio.

Program jest na licencji stacji NBC i opiera się na dość prostym pomyśle. Telewizja wysyła czterech "dojrzałych" mężczyzn i jednego młodego lekkoducha, którzy dopiero na lotnisku dowiadują się, jaki jest cel ich podróży. W danej destynacji zwiedzają najciekawsze, ale i najdziwniejsze miejsca, czasami mając do zrobienia niezbyt skomplikowane i często komiczne zadania. Sezon ma być krótki, bo zaledwie 5-6-odcinkowy. Polsat zamierza je ponoć emitować w piątkowe wieczory.

Internauci już nazwali program "Azją Express dla emerytów". Niektórzy podejrzewają też, że Masny nie jest członkiem ekipy, a prowadzącym. Można się spodziewać, że jak przy większości programów Polsatu, budżet nie oszołomi, a programowi daleko będzie do TVN-owskiego rozmachu.

Będziecie to oglądać?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (114)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114
Odpowiedz
408 25
zgłoś
Gość 16.07.2018 21:30
Hmm to może być ciekawe
Odpowiedz
12 12
zgłoś
Gość 16.07.2018 21:30
Ped do kasy jest zenujacy
Odpowiedz
19 7
zgłoś
gość 16.07.2018 21:32
o h..u złoty
Odpowiedz
111 16
zgłoś
Gość 16.07.2018 21:33
Super pomysl
Odpowiedz
9 38
zgłoś
gość 16.07.2018 21:33
fajanse okropne FUJ stare pierdziele chciwe na kase BLEE
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114