Trwa ładowanie...
Przejdź na

Justyna Żyła oskarża męża: "Mam nadzieję, że powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś, zastraszałeś i szantażowałeś"

1186
Podziel się

Żona Piotra Żyły wyznała również, że dzieci nie mogą spać u niego w domu, ponieważ nowa dziewczyna się na to nie zgadza.

Justyna Żyła oskarża męża: "Mam nadzieję, że powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś, zastraszałeś i szantażowałeś"
bCOyiWdh

Medialna walka zwaśnionych małżonków Piotra i Justyny Żyłów z pewnością znajdzie się w zestawieniu najbardziej żenujących wydarzeń tego roku. Publiczne pranie brudów, rozpaczliwa i jednocześnie bardzo słaba sesja zdjęciowa w magazynie dla panów, mająca na celu wzbudzić zazdrość niewiernego męża oraz relacja w mediach społecznościowych Justyny z wyprowadzki Piotra, który w Dzień Ojca zabierał puchary z rodzinnego domu to jednak nie wszystko. Kilka dni temu, Piotr został przyłapany na odwożeniu dzieci do żony. Całą drogę i spotkanie z Justyną eskortowała go matka...

Kiedy wydawało się, że burza w rodzinie Żyłów zaczyna przycichać, a para w końcu znalazła inny sposób na rozwiązanie prywatnych problemów niż obrzucanie się błotem w mediach społecznościowych, na profilu Justyny na Instagramie pojawił się obszerny wpis, w którym oskarża męża o groźby karalne:

bCOyiWdj

Uprzedzając, to nie reklama popularnego programu z serii dokument w TVN - zaczęła Justyna. Mam nadzieję, że nagrywając dokument powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się, iż urodzi Ci się dziecko... że nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki? - wylicza Żyła.

Dalej jest tylko gorzej. Justyna zarzuciła Piotrowi, że podczas weekendowych spotkań z dziećmi śpią one "kątem u dziadków", ponieważ jego nowa dziewczyna nie zgadza się na to, by nocowały u nich:

W wyznaczone dni jesteś ojcem, reszta cię nie obchodzi, że nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary-gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach), że wspomniałeś ile razy prosiłam żebyś z mamusią nie przyjeżdżał, żebyś usiadł normalnie wypił kawę i porozmawiał, żeby nasze dzieci po kątach nie spały u twoich rodziców, że nie zabierzesz ich do swojego mieszkania bo twoja dziewczyna sie nie godzi, że po mału z naszego domu wynosisz wszystko i że w dzień ojca, jak Karolinka biegała za Tobą z prezentem to ty z twoją mamą uciekaliście z twoimi pucharami - napisała.

Myślicie, że Piotr ustosunkuje siędo tych zarzutów?

bCOyiWdp
bCOyiWdq
bCOyiWdK
KOMENTARZE
(1186)
Gość
2 lata temu
Biedna chyba przechodzi bardzo ciężko to rozstanie potrzebuje kogoś mądrego obok bo te wpisy poszły już za daleko. Szkodzi dzieciom
Gość
2 lata temu
Biedna kobieta...
Gość
2 lata temu
No to sie popisal
bCOyiWdL
Gość
2 lata temu
Przykre...
gość
2 lata temu
współczuje jej, widać, ze nieżłe dał jej popalić!
Najnowsze komentarze (1186)
gość
2 lata temu
Człowiek bez honoru! Znalazł kochankę i gnębił żonę, żeby nie było rozwodu z jego winy!
gość
2 lata temu
Myślę, ze obie strony winne sa!
błękitny moty...
2 lata temu
Justynko chyba się przejęzyczyłaś! Nie napluł mi na twarz tylko spusćił sie na twarz!!!
gość
2 lata temu
Chore-Piotr zamilcz . Winy nigdy nie podzielisz przez 2. Zamilcz chlopie bo Polacy czekaja na twoje skoki pamietaj - narciarskie.
OBSERWATOR
2 lata temu
Ma rację, że pokazała prawdziwe oblicze tego pajaca, nad pajace. On sie zachowuje jakby mu piątej klepki brakowało. Z takim strach być pod jednym dachem, nieodpowiedzialny drań. Od takiego trzeba uciekać p.Justyno i to szybko!!!! Szkoda Pani i Dzieci.
gość
2 lata temu
są siebie warci. on jest niedouczonym prostakiem, ona typową głupią dziewuchą, która koniecznie musiała wyjść za mąż i mieć dzieci, nieważne z kim. kobiety naprawdę zostają niewolnicami na wlasne życzenie. zamiast się uczyć i pracować na siebie, tkwią na łasce mężów i pomimo że już po pierwszym dziecku widzą, że facet jest kanalią, to zachodzą w kolejne ciążę, skazujac biedne dzieci na życie w chorej rodzinie.
zumi
2 lata temu
Ta dziewczyna to najzwyklejszy "p****k". Sposób na karierę.
gość
2 lata temu
Ale, tępe b****o.
bCOyiWdD
gość
2 lata temu
Piotrek, uciekaj. Chłopie, jak baba stoi przed lustrem z telefonem i pstryka fotki, to zawijaj się jak najdalej. Takie pseudo modelki co piorą brudy w mediach, nigdy dobrymi żonkami nie będą. Jak to mówią, jak facet zje dobry obiad w domu, to nie stołuje się na mieście.
gość
2 lata temu
Żenujace to jest . Chyba jeszcze bardziej niż ta była małolata Diablo , która zaszła z nim w ciążę i pozniej wylewała swoje żale do Pudelka. Kobiety , miejcie godność . Kończcie szkoły , zdobywajcie kwalifikacje ,żeby nie być zależną od nikogo , bo każda fascynacja kiedyś się kończy , zawsze się znajdzie młodsza, ładniejsza, inna . I co wtedy - do Pudelka ??? Tylko Pudelek wam zostanie.
gość
2 lata temu
Mamy kolejny popis porzuconej kobiety !!! Żenująca jesteś kobieto , odejdz z honorem , jak facet cię nie chce , odejdz z honorem .
gość
2 lata temu
dziewczyno ogarnij się miej ambicje do niczego to nie doprowadzi ,tylko bedzie gorzej
gość
2 lata temu
jaka ona biedna ??brudy wyciąga wstydziała by się
gość
2 lata temu
Nie czaję jak mając żonę i dzieci mieć dziewczynę.
...
Następna strona
bCOyiWef