Sobota 21.07.2018 17:00

Anna Mucha kusi biustem spod wachlarza na Instagramie: "Uff, jak gorąco!"

Anna Mucha

Anna Mucha kusi biustem spod wachlarza na Instagramie: "Uff, jak gorąco!"

Anna Mucha zasłynęła głównie tym, że w dzieciństwie zagrała u Andrzeja Wajdy i wydawało się, że zostanie aktorką jednak czas pokazał, że lepiej odnajduje się w roli celebrytki. Przez kilka lat rozgłos zapewniał jej związek z Kubą Wojewódzkim, udało jej się nawet zostać jurorką You Can Dance i wkręcić do Tańca z Gwiazdami. Była też niestrudzoną bywalczynią ścianek. Potem na jakiś czas zniknęła z życia publicznego i zajęła się wiciem rodzinnego gniazdka. Po urodzeniu córki Stefanii próbowała wypromować się jako "sexy mama". "Tłuste lata" skończyły się jednak, gdy w show biznesie pojawiły się nowe, młodsze twarze, a Anna nie miała pomysłu na to, jak utrzymać się w mediach. Z pomocą przyszły portale społecznościowe, na których celebrytka może do woli epatować swoją osobą.

Zdjęcia na jej profilu mają jeden wspólny element - biust, który Mucha ochoczo eksponuje na różne sposoby. Sama nie ukrywa, że uważa go za "dobro narodowe", do tego stopnia, że jakiś czas temu przeżywała prawdziwy dramat, gdy garderobiana w jednym z programów chciała zaszyć jej bluzkę przy dekolcie.

Przypomnijmy: Dramat Anny Muchy: krawcowa chciała zakryć jej biust. "Pani Eugenia zaszywa mi DOBRA NARODOWE"

Na szczęście na Instagramie Anna sama decyduje o tym, jakiej głębokości dekolt chce zaprezentować i chętnie z tego korzysta. Tym razem poszła nawet o krok dalej i zaprezentowała się bez górnej części garderoby, "kokieteryjnie" przysłaniając się jedynie papierowym wachlarzem.

Uff, jak gorąco! Dobrze, że mam wachlarz - napisała, dołączając emotikonkę "diabła".

Wydaje się, że celebrytka osiągnęła swój cel, bo męska część internautów komplementowała jej piersi.

"W takiej ciepłocie to mógłbym cały dzień wachlować szanownej pani"," A może by tak bez wachlarza?", "Fajny biuścik" - pisali. Nie zabrakło też komentarzy, że Mucha "sama już nie wie, co pokazać, więc pokazuje cycki".

Zgadzacie się z tą opinią?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (166)

Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 21.07.2018 17:28
a grac w filmach to potrafi czy tylko na tym się koncza umiejętnosci? i debilnych serialach
Odpowiedz
2 8
zgłoś
gość 21.07.2018 17:29
gość: brzydka t**a Żydówka
mamy jakis problem? rodzice nei kochali czy w szkole sie z ciebie smiali?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 21.07.2018 17:31
Więcej skromności!
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 21.07.2018 17:32
Podoba się przynajmniej części mężczyzn i to jest niezaprzeczalne- ktoś kto twierdzi że Mucha jest nieatrakcyjna dla płci przeciwnej zwyczajnie kłamie. Ma duże piersi, jest drobina (niektórzy panowie to lubią, niekoniecznie gustują w dziewczynach o wzroście Ani Rubik) plus ma w sobie nieco wulgarności co też nakręca facetów. Powinna sobie jednak darować takie epatowanie biustem czy to zimno, czy ciepło. Widać każda okazja jest dobra by skadrować cycki. Szkoda.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 21.07.2018 17:32
gość: Po co wstawiać takie zdjęcia skoro potem zlatuje się b***a napalonych Januszy i to komentuje? To ich obrzydliwe "może bez wachlarza", masakra czy naprawdę Mucha musi żebrać o takie komplementy?
Ona to uwielbia..Ma k******** k i w oczach (cytat).
Ładowanie komentarzy…