Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jan Kaczmarek z młodą żoną i Joanna Kulig z mężem na festiwalu filmowym (ZDJĘCIA)

138
Podziel się:

Aktorka odebrała kolejną nagrodę. Może już myśleć o Oscarze?

Jan Kaczmarek z młodą żoną i Joanna Kulig z mężem na festiwalu filmowym (ZDJĘCIA)

Choć każdego roku polskie kino zalewane jest miałkimi komediami romantycznymi, a alternatywą zazwyczaj są jedynie filmy Vegi, zdarza się, że nasze dzieła doceniane są poza granicami kraju. Tak było w przypadku Zimnej Wojny, w której jedną z głównych ról zagrala Joanna Kulig.

Od chwili brawurowego wystąpienia polskiej ekipy w Cannes, gdzie ekipa Pawlikowskiego doczekała się gratulacji od nawiększych gwiazd światowego kina, w zasadzie nie cichną echa premiery. Sporo mówi się też o Oscarze dla zdolnej aktorki:

Na gali zakończenia tegorocznej edycji festiwalu filmowego Transatlantyk pojawiła się m.in. Joanna Kulig wraz z mężem. Aktorka została uhonorowana nagrodą dla najlepszej aktorki.

Oprócz niej na gali pojawił się też światowej sławy kompozytor muzyki filmowej Jan A.P. Kaczmarek ze swoją młodą żoną, Aleksandrą Twardowską. Piękna pani architekt wybrała na wydarzenie odważną, odsłaniającą piersi kreację. Swojego męża poznała właśnie na tym festiwalu kilka lat temu, jako że Kaczmarek był jego dyrektorem.

Która para bardziej Was zachwyca?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(138)
Gość
5 lata temu
No i dobrze. Normalni, przyzwoici ludzie. Ona gra zamiast swiecic d**a na Insta i sie pompoeac. Oby wiecej takich osob w medialnej przestrzeni...
gość
5 lata temu
Tak naprawdę żadna nie zachwyca- sukienka Joasi bardzo niedopasowana do jej figury, wielki czarny łach...
Gość
5 lata temu
Wcale się nie poznali na żadnym festiwalu tylko w krakowie, normalnie wyrwala goscia, któremu się zachciało młodszej d
gość
5 lata temu
Joanna Kulig to naprawdę super babka, wywiady z nią tylko to potwierdzają,żadna sodówka nie uderzyła jej do głowy,ponadto umie jeszcze spiewać i jest naprawdę pozytywna
Love
5 lata temu
Ale piękne slonko świeci. Udanej niedzieli wszystkim życzę:)
Najnowsze komentarze (138)
gość
4 lata temu
Pani Asiu trzymam bardzo mocno kciuki, zeby Pani kariera sie pieknie rozwijala i zeby Pani szczescie prywatne zawsze bylo stabilne i trwale! siegnela Pani gwiazd, bo jest Pani wspaniala aktorka i dobrym czlowiekiem! wielki szacunek dla Pani osoby i pracy, ktora Pani gwiazdorsko wykonuje! niech powodzenie bedzie z Pania i Pani mezem. Badzcie szczesliwi!!!!
gość
4 lata temu
hf
gość
4 lata temu
Bzdury
Gość
5 lata temu
Żenua, Kulig brawo. Jej mąż też. Reszta dno
gość
5 lata temu
Twardowska -czy to dziadunio na księźycu siedzi? czas wsiadać na miotle i dołączyć do rodziny, mężulka tez moźna zabrać w kosmos
gość
5 lata temu
Nieźle musiała się napracować, rozbić po tylu latach związek - bob budowniczy nie dał by rady, ale operatywna i zdeterminowana -da radę. Karma wraca oboje za to poniosą konsekwencje , nawet ta kiecka jest tego dowodem, aż tak się musi starać?
beaN
5 lata temu
Stracilam szacunek do Kaczmarka gdy jak kolejny alfons zaslynac Oscarem, zamienil zone na mlody model, zona, ktora cala swoja mlodosc poswiecila, by zbudowac mu rodzine I warunki do rozwoju. "Pani architect" to zwykla bladz.
gość
5 lata temu
Nie wiem czy „utalentowana” czy „ pracowita”, Pani Nikt dziś jest na Pudełku jako wnuczko-żona, stary ale oskarowiec a to dajre super start
gość
5 lata temu
Pani architekt nieżle sobie radzi, urodzi dziecko i zrobi karierę przy dziadzi , utalentowana
gość
5 lata temu
Uroda Kulig niestety nie powala. Może i dobra z niej aktorka. Gdzieś to przeczytałem, anie nieładna.
gość
5 lata temu
Żonka Kaczmarka wygląda wulgarnie, związała się ze starcem, żeby się ogrzać w blasku sław i fleszy. Kaczmarek stracił mój szacunek, gdy po 40 latach porzucił żonę, która wyciągnęła go na szczyt dla młodej d..y !
Naukowiec
5 lata temu
To nie jest młoda żona pana J. Kaczmarka, to już jest dojrzała kobieta. Dla swojego rówieśnika byłaby stara. Była zona J. Kaczmarka jest szczuplejsza i bardziej eteryczna. Pan Kaczmarek przypomina mi zmartwychwstałego Fryderyka Chopina.
Gość
5 lata temu
Stary c*p i młoda koza.Te kobiety są bez mózgu
gość
5 lata temu
Pamiętam jak przed ponad 10 laty, odbierając Oskara Jan A.P Kaczmarek dziękował swojej żonie ELŻBIECIE zapewniając, że bez niej to nie byłoby możliwe. Słuchałam wzruszona. Mój związek właśnie się sypał, po 25 latach mąż zostawił mnie dla innej kobiety i to było jego największe (jedyne?) osiągnięcie. Słuchałam pana Kaczmarka i myślałam, to ci dopiero mężczyzna. Dziś widzę, rzeczywiście, jednak mężczyzna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie