Niedziela 22.07.2018 20:30

Piotr Żyła PIERWSZY RAZ komentuje konflikt z żoną. "Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera"

Piotr Żyła Justyna Żyła

Piotr Żyła PIERWSZY RAZ komentuje konflikt z żoną. "Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera"

Medialna przepychanka między Justyną Żyłą a czołowym polskim skoczkiem trwa od kilku tygodni. Do tej pory była ona raczej jednostronna - to partnerka sportowca pewnego dnia postanowiła publicznie "wyprać brudy" i ogłosiła, że Piotr zostawił ją i dzieci dla kochanki. Po niezbyt udanej rozbieranej sesji dla Playboya Justyna chyba poczuła się gwiazdą i świeżo zdobyte zainteresowanie mediów zaczęła wykorzystywać do stawiana kolejnych zarzutów mężowi.

W ostatnim wpisie na Instagramie zasugerowała, że niewierny partner ogłosił jej, że spodziewa się dziecka z inną kobietą: Justyna Żyła oskarża męża: "Mam nadzieję, że powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś, zastraszałeś i szantażowałeś"

Piotr Żyła zarzutów żony nie komentował, sugerował jedynie, że nie wszystko, czym tak ochoczo dzieli się z prasą jest prawdą, w mediach pojawiły się też doniesienia o tym, że skoczek szykuje się do rozwodu.

ZOBACZ: Piotr Żyła złożył pozew rozwodowy! "Justyna nie ma pieniędzy, żeby go spłacić"

Pierwszy raz do konfliktu z matką swoich dzieci odniósł się w programie Uwaga stacji TVN. Żyła zaprzeczył temu, że miał kochankę i wyznał, że w związku źle się działo już od dłuższego czasu. Decyzja o wyprowadzeniu się z domu była spowodowana zachowaniem Justyny.

Przyszedł czas, żeby podsumować, co się działo. Było kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance, nie wiem nawet skąd się wzięła. Nie było tak, że wyprowadziłem się i zostawiłem rodzinę, mieliśmy z Justyną problemy od dłuższego czasu, kłóciliśmy się o wszystko.

Justyna kilka razy mnie spakowała, w końcu zabrałem swoje rzeczy i poszedłem w swoją stronę, ale nawet kiedy już nie mieszkałam z nią, ciągle przyjeżdżałem do dzieci, spędzałem z nimi każdą wolną chwilę - podkreśla.

Skoczek wyznał, że próbował ratować małżeństwo. Zrozumiał, że jest na to za późno, kiedy Justyna poinformowała go o nowym mężczyźnie w swoim życiu.

Podejmowaliśmy próbę terapii małżeńskiej dwukrotnie, ale wszystko szło w złym kierunku. Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Ona teraz chce znowu wrócić do mnie, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję o rozwodzie.

Czekacie na odpowiedź Justyny?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1162)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 1141-1162 z 1162
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2018 18:38
Wiemy, wiemy kim jest p.Piotr Żyła, nie musi się wypowiadać!!! " PO CZYM POZNASZ GŁUPIEGO? PO ŚMIECHU JEGO !!! " To powiedzenie bardzo do niego pasuje !!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2018 18:53
gość: Dzieci mu zrobili, "ożenili go". Coś podobnego. Jakie nieszczęścia mu zrobiono i to bez jego udziału i wolnej woli. Łzy do oczu się cisną.
Mało! Kochankę mu wcisnęli na siłę! Biedny chłopina! Mamusi musi się poradzić, prawników co z tym ma teraz zrobić!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.07.2018 00:14
gość: Nie wierzę w ani jedno jego słowo. Nic nie zmieniają jego osiągnięcia w sporcie. Może i osiągnięcia ma, ale człowiekiem nie jest. Dla mnie to koniec pana Piotra Żyły.
Przyłączam się. Mam takie samo zdanie o Piotrze Żyle.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
wyrocznia 30.07.2018 00:58
Piotr jak marynarz . Broni się w swoim stylu. Zenada
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 30.07.2018 07:30
Piotr ze swoim poziomem intelektualnym i świństwami, które zrobił własnej rodzinie żonie i dzieciom pasuje do Kadry Skoczków jak g...o do okrętu. Uczepiony Kadry, gdzie są wspaniali chłopcy płynie z nimi w nadziei, że wszystko może zrobić bezkarnie nawet tyranizować żonę i dzieci. Sodowa w głowie takiego mało zrównoważonego człowieka to nieszczęście dla niego i jego najbliższych.. dał temu dowód. Jak najszybciej powinien być usunięty z Kadry.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 1141-1162 z 1162