Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czartoryska żebrze o rolę u Vegi: "Chętnie bym się dla niego oszpeciła"

105
Podziel się:

"Byliśmy kiedyś bliscy współpracy, ale zaszłam w ciążę i go wystawiłam" - wspomina aktorka. "Mam nadzieję, że już mi to wybaczył".

Czartoryska żebrze o rolę u Vegi: "Chętnie bym się dla niego oszpeciła"

Anna Czartoryska miała kiedyś wielkie ambicje aktorskie. W ciągu pięciu lat zagrała w jedenastu produkcjach, z których większość rozgrywała się "nad rozlewiskiem", po czym - wyswatana przez teściową, której marzył się marzył się mariaż biznesu z artystokracją - poślubiła Michała Niemczyckiego i skupiła się na rodzeniu dzieci.

Od ślubu zagrała tylko w dwóch produkcjach, wystąpiła w show Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie zajęła przedostatnie miejsce oraz mignęła w zakończonym na jednym sezonie serialu Mąż czy nie mąż. Ponieważ jednak zagrała ofiarę wypadku, leżącą w szpitalu, trzeba się było mocno wysilić, by rozpoznać ją pod zwałami gipsu i bandaży.

Obecnie Anna marzy o powrocie do aktorstwa i podlizuje się Patrykowi Vedze w nadziei, że powierzy jej jakąś rolę w jednym ze swoich hurtowo kręconych filmów.

Czartoryska-Niemczycka obiecuje, że zrobi dla niego wszystko.

Bardzo bym chciała pracować z Patrykiem Vegą - przymila się w Fakcie. Naprawdę o tym marzę. Byliśmy kiedyś bliscy współpracy, ale zaszłam w ciążę i go wystawiłam. Mam nadzieję, że już mi to wybaczył. Patryk daje swoim aktorkom wielkie pole do popisu. Zmienia je nie do poznania. Jeśli by chciał i miałoby to sens, to i ja chętnie bym się dla niego oszpeciła i pokazała widzom z innej strony. Mało który reżyser obecnie tak *świetnie zmienia aktorów i kreuje gwiazdy. *

KOMENTARZE
(105)
Ruda
3 lata temu
Trochę honoru
Gość
3 lata temu
Ale desperatka, ponizajace to
gość
3 lata temu
Vega oszpeci ją każąc ubrać szalik Luis Vitą i gigantycznym logo :)
gość
3 lata temu
Ludziom odbija...
Gość
3 lata temu
Ino czekac jak Angelina Jolie zacznie żebrać o rolę u tego WYBITNEGO reżysera.. Oscary same posypią sie z nieba..
Najnowsze komentarze (105)
gość
3 lata temu
gdyby nie to nazwisko...
Gość
3 lata temu
Kobieto uspokój się , to słaby reżyser , nie warto tak się poniżać
gość
3 lata temu
Do ekipy Pudelka: przerażacie mnie waszymi tekstami. zapewne piszą je ludzie bardzo młodzi, którzy nie maja szacunku dla siebie a tym bardziej dla innych. To obrzydliwe, merytorycznie kiepskie i jeszcze trafil się Wam jakiś "poeta"- rymowanki moze miały byc smieszne, ale są tylko żałosne. Promujecie sie chamstwem, a czy jesteście z siebie dumni? Pomyślcie czy dumne są Wasze matki, ja wątpie. Trochę klasy by sie zdało.
Gość
3 lata temu
kiedyś zabijali się o Wajde, dzisiaj o Vege ...smutne
Gość
3 lata temu
Piękna kobieta z klasą
gość
3 lata temu
Wazeliniara, bleeeee.
Gość
3 lata temu
Ani aktorka ani piosenkarka. Zero klay
gość
3 lata temu
jakim trzeba byc kretynem zeby u tego wulgarnego prostaka chciec grac
Gość
3 lata temu
Ładna kobieta, ale jakaś mdła ta uroda może grać rusałki😂a do Vegi to może po 60 tce sie zgłosić.
gość
3 lata temu
A ja bym chetnie ja widziala w filmie Vegi
Gość
3 lata temu
Chce być gwiazda, sama powiedziała ze nieważne jakim kosztem czyli obciachu u vegi i oszpecenia się dla zagrania w chałturze. Już ma pieniądze wystarczy jej
gość
3 lata temu
Szkoda tego serialu " Mąż czy nie mąż" podobał mi się bardziej niż te badziewia które trwają i trwają ! Był inteligentny { może za bardzo dla tele prymitywów} , dowcipny , super grany - Kocham SChEJBAL od zawsze !!!!!! taki prawdziwy ale z dystansem i dlatego był super , no i co !? Po co było zdejmować ? Trzeba zawsze pod publikę ! Ale czemu ta stacja , to że Polsat rozumiem , ale TVN ?!!!!
gość
3 lata temu
Oglądałam Botoks naprawdę słaby film nie rozumiem zachwytu nad tym panem.
gość
3 lata temu
Sympatyczna, nie zadziera nosa chociaz jweszla w rodzine milionerow i jest z tych Czartoryskich.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie