Czwartek 05.07.2018 02:00

Modna krótka bluza - z czym ją łączyć?

modepudelek Karolina Gilon Maffashion Zuza Kołodziejczyk Magdalena Antosiewicz Paris Hilton

Modna krótka bluza - z czym ją łączyć?

Krótkie bluzy pozwalają odsłonić nieco ciała, nic więc dziwnego, że upodobały je sobie polskie celebrytki. W ten sposób mogą kusić nawet w sportowych ubraniach. Czy każdej z nich pasuje taki styl?

Karolina Gilon i Maffashion postawiły na typową rekreacyjną krótką bluzę. Josephine Skriiver preferuje granatowy deseń, a Magdalena Antosiewicz łączy kobiecość z modną swobodą. Paris Hilton oczywiście wybiera różową bluzę.

Czerwona krótka bluza Maffashion

Rozpinana czerwona krótka bluza w połączeniu z dresowymi spodniami wyraźnie wskazują na zamiłowanie Maffashion do treningowego stylu. Białe sportowe buty także dodają strojowi joggingowego charakteru. Dresowa krótka bluza jak najbardziej przyda się podczas biegania.

 

Oranżowa krótka bluza Karoliny Gilon

Karolina Gilon, podobnie jak poprzedniczka, stawia na wyraźne kolory. Pomarańczowa krótka bluza razem ze spodniami w identycznym kolorze mogą posłużyć zarówno na spacer z psem, jak i posiadówkę w domu - gumowe czarne klapki potwierdzają taką ewentualność. Złota obroża dodaje błysku jaskrawej krótkiej bluzie.

Kobieca krótka bluza Magdaleny Antosiewicz

Magdalena Antosiewicz niejednokrotnie udowodniła, że wygląda świetnie w niestandardowych propozycjach. Biała krótka bluza z kapturem i ciekawymi wiązaniami przy nadgarstkach oraz spodenki z kompletu sprawiają wrażenie bardzo zwiewnych i wygodnych. Ażurowe brązowe botki, biała torebka, a także okulary wypełniają stylizację szafiarki. Lubicie takie przewiewne krótkie bluzy?

 

Granatowa krótka bluza Josephine Skriver

Josephine Skriver wybrała granatową krótką bluzę na mecz koszykówki, łącząc sportowy ortalionowy połysk ze zmysłowością. Dopasowane rybaczki od kompletu i tradycyjne białe sportowe buty - stylizacja godna wschodzącej gwiazdy modelingu. Skriver w kobieco-sportowym wydaniu wygląda nienagannie i seksownie. Polubicie taką kusą bluzę?

Landrynkowa krótka bluza Paris Hilton

Paris Hilton uwielbia różowy kolor, nie dziwi zatem fakt, że również jej krótka bluza z białym napisem wpisuje się w tę stylistykę. Celebrytka założyła także jasny jednoczęściowy kostium kąpielowy, białą bejsbolówkę, duże kolczyki oraz błyszczące szpilki. Do tego ukochany pupil i stylizacja z krótką bluzą gotowa.

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji