Czwartek 26.07.2018 09:30

Tak wyglądają najcenniejsze polskie gwiazdy: Wellman, Szelągowska i Dorociński. Nie ma Lewandowskich... (ZDJĘCIA)

najcenniejsze polskie gwiazdy ranking Forbesa magazyn Forbes Dorota Wellman Martyna Wojciechowska Marcin Dorociński Marcin Prokop Szymon Hołownia Dorota Szelągowska

Od dawna wiadomo, że miarą marketingowego sukcesu danej marki nie jest wyłącznie sam produkt, ale fakt, kto go reklamuje. Warto jednak pamiętać, że najcenniejsze gwiazdy to nie te, które reklamują wszystko na siłę, ale te, które starannie dobierają kontrakty. Nie wszyscy o tym wiedzą, co w dłuższej perspektywie może skończyć się przesytem i skutkiem odwrotnym do zamierzonego.

Było tak na przykład z Adamem Nawałką i jego kadrą, którzy w obliczu mundialu dosłownie wyskakiwali z lodówek: Najbardziej "medialny" trener w historii polskiego futbolu? Oto WSZYSTKIE KONTRAKTY REKLAMOWE NAWAŁKI (ZDJĘCIA)

Magazyn Forbes zanalizował więc rynek gwiazd pod kątem wpływu, jakim dysponują w branży reklamy. Na liście jest kilka zaskoczeń: po pierwsze zmieniło się miejsce lidera, a po drugie nie brakuje na niej nazwisk gwiazd, które trzymają się z daleka od ścianek i pozowania z butem.

Zobaczcie, jak wyglądają najcenniejsze polskie gwiazdy. Lewandowskich jakoś na liście nie ma...

« Poprzednie 1/14

Najcenniejsze polskie gwiazdy

2Najcenniejsze polskie gwiazdy