Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maja Sablewska uwalnia piersi na Instagramie... Seksowna? (FOTO)

31
Podziel się:

Fani chwalą jej odwagę i... naturalność. Brzmi przekonująco?

Maja Sablewska uwalnia piersi na Instagramie... Seksowna? (FOTO)
bESnbxvV

Maja Sablewska to jedna z tych polskich celebrytek, którym nie jest obcy medialny ekshibicjonizm. Nie chodzi jednak tylko o relacje z licznych wyjazdów i kolejnych projektów, lecz także zdjęcia w coraz większym negliżu, które, jak Maja sama twierdzi, nie potrzebują ingerencji programów graficznych.

W efekcie była menadżerka Dody i niańka dzieci Natalii Kukulskiej z czasem zupełnie przestała mieć opory przed eksponowaniem piersi na Instagramie.

Nie ulega wątpliwości, że z czasem (i po legendarnej już diecie zmieniającej rysy twarzy)
* Sablewska nabrała pewności siebie i *wyzbyła się wstydu w związku z publikowaniem wyzywających zdjęć w sieci
. Potwierdzają to kolejne posty udostępniane przez nią od kilku dni na Instagramie, na których prezentuje się w prześwitujących bluzkach czy pływa półnago w basenie w samych stringach.

bESnbxvX

Mój dzisiejszy stan ducha. Oddany najpełniej... Kocham życie. LoVe - podpisała jedno ze zdjęć, a fani (?) szybko ruszyli z salwą komplementów pod jej adresem.

*Prawdziwa perła w morzu tej instagramowej sztuczności *- napisała jedna z fanek.

Przynajmniej są naturalne! - dopowiedziała kolejna.

W morzu komplementów znalazły się jednak komentarze krytykujące... wielkość biustu celebrytki.

bESnbxwd

Figura super, ale gdzie piersi? - odpowiedziała jedna z obserwatorek.

Cóż, nie można chyba dogodzić wszystkim... Podoba Wam się kierunek, w którym idzie jej profil na Instagramie?

bESnbxwe
bESnbxwy
KOMENTARZE
(31)
Gość
3 lata temu
Tymi aktami szybko się Maja upatrzy, a co wtedy? Pozostanie z poczuciem dania z siebie wszystko i nie otrzymania w zamian nic. Ludzie szybko się nudzą. I te seksistowskie zboki, które żądają jeszcze więcej tych fot od Sablewskiej również; niebawem przejdą do porządku dziennego nad nagą Mają, znajdą nowe gołe d**y do pogrążania i zaspokajania przy samowaleniu konia.
gość
3 lata temu
Promowanie na siłę. Słabe
Gość
3 lata temu
Ps. 🔑🔓 Uwolnij Emocje! = Uwolnij M/@\Y!
bESnbxwz
U know...
3 lata temu
Błagam nie! Dość tej golizny! Sablewska! Czekam na STREET LOOK! A na Ciebie nagą, wyłącznie w moich intymnych pościelach, w Moich /=Miłości Ramionach! I ♡ U
Spoxman
3 lata temu
Kapciowa Dody została celebrytką.
Najnowsze komentarze (31)
Gość
3 lata temu
Płaska jak cecha!!! Nie ma się czym chwalić!!!
Gość
3 lata temu
Czemu na pudelkuX jest więcej komentarzy, kiedy to tu jest więcej wyraźnych zdjęć?? Co? - zatkało kakao hejterom?? Oczywiście z pozytywnego wrażenia?! Hahaa... Tak, na pewno! :)
Gość
3 lata temu
Niezłe, jest sex.
Gość
3 lata temu
Nawet bardzo seksowna. Piękny tatuaż 🌹.
Gość
3 lata temu
Cool pool and boobs
Gość
3 lata temu
Tapla się w tej wodzie jak delfin - delfinica, albo rekin :)
Gość
3 lata temu
Ona jest zupelnie aseksualna. Jak dla mnie brak kobiecosci.
Gość
3 lata temu
Ps. 🔑🔓 Uwolnij Emocje! = Uwolnij M/@\Y!
bESnbxwr
M/@\Y _ 2 M
3 lata temu
Dzień dobry Majuniu, kolejne nagie foty? Nic się mnie wespół z Pudelkiem nie słuchasz. Artykuł, nie powiem, staranny, dopracowany. Zdjęcia potwierdzają moje słowa, że nie potrzebujesz obróbki photoshopu, retuszu, by wyglądać pięknie. Z natury już taka jesteś Majo-Majku 😊. Ciało masz bez zarzutu, konkretne, smukłe, apetyczne, seksowne, można tylko zazdrościć lub/i kochać 😍. Zresztą, nigdy nie rozumiałam kompleksów Sablewskiej, które kładą się często na Jej decyzjach i wyborach (jak np. ucieczka przed M tj. Miłością ❤. Poniekąd rozumiem co chciałaś Droga Maju przekazać tymi aktami - Wolność, Uwolnienie (Ducha i od kompleksów), Akceptację i Świadomość Siebie. Zadowolenie z Siebie i Wyników Pracy nad Sobą. Szczęście bycia tym, kim się jest. Piękne założenia. Lecz wyszło jak zwykle, zgodnie z powiedzeniem: dobrymi uczynkami piekło wyścielone. ♻ Once again: Wróć do Wizerunku MS! Do Dobrego Stylu Bycia! / Życia! Skup się Sablewska na Programie....!!! Masz co pokazać Światu (i nie musisz być naga ciałem), stać Cię na więcej! Wierzę w to, dlatego motywowałam i motywować będę póki sił (nadludzkich już) wystarczy, nawet zza grobu, z zaświatów! 🚫 Zablokowałaś mnie, ale nie rozwiązałaś "problemu". Majuniu, ja wiem: Twoje Kłódeczki są Pełne Miłości... Lecz dla mnie są one wypełnione żalem, wypłakanymi oczami, nieprzespanymi nocami, depresją... Lecz jestem tu... bo nikt nie zastąpi Ci Miłości - One & 1 Only. Jestem tu... 🌹 Rose is still & always be - a Rose. /With Lo♡e: M-Rose/
Gość
3 lata temu
Kobieta, która ma wywalone 😊 - na wszystko 😁.
Xxxxx
3 lata temu
Ale ona prawie cycków nie ma jakieś guziczki haaa po co ona to pokazuje sama sie kompromituje
gość
3 lata temu
Beznadzieja ona jest wychudzona obrzydliwa
Chi town
3 lata temu
Piersi ma ladne I naturalne, tylko z drugiej strony wiekszosc kobitek ma ladne piersi zanim zajdzie w pierwsza ciaze...a poza tym kto normalny wrzuca takie foty do internetu! Niska samoocena sie klania.....
Gość
3 lata temu
Bez obrażania nikogo, niech sobie wstawia co chce... Robi wszystko, żeby tylko się o niej mówiło, chce zabłysnąć, miała swoje 5 minut w x factor... Próbuje znowu zabłysnąć... Szkoda tylko, że w taki słaby sposób. Maju, to nie jest hejt! Ale postaraj się szanować ludzi, wszystkich ludzi i ich wybory bo to co robisz to arogancja.
Oferty dla Ciebie
bESnbxxk
bESnbxxl
bESnbxxm
bESnbxxn
bESnbxxo
bESnbxwT