Czwartek 26.07.2018 16:00

Znajomi Lovato BYLI PRZYGOTOWANI na przedawkowanie heroiny! "Mieli przy sobie Narcan, zniknęli przed przyjazdem karetki"

Demi Lovato

Znajomi Lovato BYLI PRZYGOTOWANI na przedawkowanie heroiny! "Mieli przy sobie Narcan, zniknęli przed przyjazdem karetki"

Ogromna samotność, jaka towarzyszy wielkiej sławie to problem znany nie od dziś. Życie w Hollywood pod osłoną blichtru i dużych pieniędzy to tak naprawdę walka z uzależnieniami, molestowaniem seksualnym oraz nieszczęśliwe związki i fałszywe przyjaźnie. Demony popularności najmocniej dotykają tych, którzy karierę zaczynają w bardzo młodym, a nawet dziecięcym wieku. Przekonał się o tym Justin Bieber, który w wieku zaledwie 24 lat ma już na swoim koncie załamanie nerwowe i odwyk.

Poważne problemy ma też Demi Lovato. Celebrytka zaczęła karierę mając zaledwie 15 lat i bardzo szybko zaznała smaku światowej popularności. Lovato uzależniła się od substancji psychoaktywnych, w tym heroiny. We wtorek dowiedzieliśmy się, że piosenkarka została przewieziona do szpitala w związku z przedawkowaniem tego narkotyku:

Demi Lovato wróciła do nałogu. "Wszyscy myśleli, że to problemy ze snem"

Wokalistka od dawna walczyła z uzależnieniem, a dziś okazuje się, że były wokół niej osoby, które miały świadomość tego problemu. Przyznała się do niej Iggy Azalea, która twierdzi, że czekała, aż Demi "sama przyzna się fanom":

Wiedziałam o tym, jako bliska przyjaciółka. Tak więc naprawdę chciałam, by to ona sama powiedziała to fanom. To nie moja sprawa, aby powiedzieć przyjaciółce "musisz się przyznać" - twierdzi w rozmowie z ET.

Specyficzną formę pomocy Demi otrzymała też od swoich "przyjaciół", których feralnego wieczora zaprosiła na imprezę do swojej posiadłości. Jak udało się ustalić TMZ, zaproszeni goście przynieśli ze sobą Narcan - lek niwelujący działanie twardych narkotyków na wypadek, gdyby Lovato przedawkowała... Gdy zaś ich obawy potwierdziły się, goście zniknęli jeszcze przed przyjazdem karetki.

Wszyscy, którzy byli z nią tamtej nocy i nazywają się jej przyjaciółmi, powinni brzydzić się samych siebie. To chore! - skomentował sprawę Mike Manning, kolega wokalistki.

Demi odepchnęła od siebie prawdziwych przyjaciół, a ci, którzy są teraz wokół niej, nie są nimi - twierdzi źródło magazynu People. Ci ludzie imprezowali z nią całą noc, mieli przy sobie Narcan, byli przygotowani na taką sytuację - dodaje.

Zobacz też: Kelly Osbourne o Demi Lovato: "Ona nigdy nie będzie zdrowa"

fot. Instagramfot. Instagramfot. Getty Images
fot. Getty Images

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (195)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-195 z 195
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 27.07.2018 16:18
Gość: Czy jestem w ciąży ? Co robić ?!
Nie uprawiaj seksu i problem z głowy
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 27.07.2018 16:20
Co się stało ze Słoneczną Sonny :|
Odpowiedz
2 1
zgłoś
antoni 27.07.2018 17:49
piękny piękny oczywiście ten maltańczyk
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 27.07.2018 18:47
Gość: Trzymaj sie Demi. Wiem coś o tym. Tez sięgałem po tem syf uciekając przed trudna zeczywsitascia. Ale to działa tylko na krótka metę.
Szkoda mi jej. Jest naprawdę bardzo mądra i uzdolniona wokalnie.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
zig-zag 27.07.2018 20:16
Nie żal mi ĆPUNÓW ani alkoholików--chcą się zabijać,ich wybór! Szkoda mi tylko ich najbliższych.......
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-195 z 195