Czwartek 12.07.2018 02:00

Styl sportowy nie tylko na trening - jak wykorzystują go celebrytki?

modapudelek Paulina Sykut-Jeżyna Agnieszka Sienkiewicz Karolina Gilon Karolina Gliniecka Gabi Drzewiecka

Styl sportowy nie tylko na trening - jak wykorzystują go celebrytki?

Czerwone dywany i modne ścianki to naturalne środowisko każdej celebrytki, jednak ich praca trwa praktycznie całą dobę. Nic zatem dziwnego, że do gustu przypadły im propozycje w stylu sportowym, dzięki któremu mogą połączyć luz z nieustanną potrzebą inspirowania swoich naśladowców.

Dyskutując o modnych stylizacjach w sportowym stylu warto zwrócić uwagę na autorskie propozycje Pauliny Sykut-Jeżyny, Agnieszki Sienkiewicz i Karoliny Gilon, którym zdecydowanie nigdy nie brakuje modowej kreatywności. Oprócz nich na taką opcję w klasycznej wersji postawiły Karolina Gliniecka i Gabi Drzewiecka. Jak popularny styl sportowy wykorzystują polskie celebrytki?

Sportowa stylizacja w wersji na co dzień u Karoliny Glinieckiej

Szukając inspiracji na stylizację w stylu sportowym warto zwrócić uwagę na autorską propozycję Karoliny Glinieckiej, która nigdy nie marnuje okazji do odrobiny autopromocji w mediach społecznościowych. Ukrywająca się pod nazwą Charlize Mystery szafiarka pochwaliła się w sieci lookiem na okazję kibicowania na trybunach, w ramach której połączyła damską szarą bluzę, kurtkę ramoneskę, czarne spodnie z dziurami na kolanach i białe sportowe buty. Prosto i na luzie – może warto wziąć przykład z jej pomysłu na klasyczny styl sportowy?

 

Codzienny miejski look w wydaniu Gabi Drzewieckiej

Polskie celebrytki nie ustają w próbach zainteresowania fanów swoimi propozycjami w sportowym stylu, dlatego nic dziwnego, że autorską stylizacją podzieliła się w sieci również Gabi Drzewiecka. Dziennikarka na okazję zwiedzania Nowego Jorku wybrała czarną bluzę z kapturem z nadrukiem, szare spodenki i białe sneakersy, które dopełniła stylowym plecakiem i okrągłymi okularami przeciwsłonecznymi. Podoba wam się jej pomysł na efektowny look w stylu sportowym?

Miejska stylizacja sportowa pomysłu Pauliny Sykut-Jeżyny

Modny styl sportowy w codziennym wydaniu? Dla celebrytek to żaden problem. Swoją modową kreatywnością postanowiła podzielić się z fanami również Paulina Sykut-Jeżyna, która zastosowała wybrany przez siebie zestaw na okazję nagrań do programu w plenerze. Wystrojona w zgodzie z zasadami efektownego stylu sportowego prezenterka wybrała bluzę kangurkę z nadrukiem, lekką różową kurtkę, czarne jeansy z dziurami na kolanach i dopasowane do nich klasyczne trampki z wieńczącymi dzieło kolorowymi skarpetkami.

 

Elegancja w stylu sportowym według Agnieszki Sienkiewicz

Nieco inną drogą niż jej znane koleżanki poszła Agnieszka Sienkiewicz, która w ramach miejskiej sportowej stylizacji postanowiła połączyć eleganckie rozwiązania z wygodą w codziennym wydaniu. Jej sposobem na luźny styl sportowy jest elegancka bluzka z damską sportową marynarką, szare jeansy typu rurki i białe trampki, do których dobrała również okulary przeciwsłoneczne typu kocie oko, efektowną bransoletkę oraz wielokolorową torebkę listonoszkę. Ciekawe zestawienie?

Gwiazdorska propozycja w stylu sportowym Karoliny Gilon

Karolina Gilon znana jest ze swojego zamiłowania do elegancji w stylu sportowym, dlatego akurat w tej dziedzinie może uchodzić za ekspertkę w kwestii doboru stylizacji. W ramach jednej z licznych autorskich propozycji celebrytka postanowiła połączyć czerwoną bluzkę z długim rękawem, czarne legginsy i efektowne sportowe buty, do których dobrała także czapkę z daszkiem, kolczyki koła, wisiorek i złoty damski zegarek. Ubiór w stylu sportowym jak widać nie musi być nudny, a możliwości są nieograniczone. Może warto się zainspirować?

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji