Trwa ładowanie...
Przejdź na

Frycz martwi się o pieniądze: "Przyzwyczaiła się do niezależności i boi się ją stracić"

101
Podziel się:

Olga jest ponoć na cenzurowanym u twórców polskich seriali po tym, jak skrytykowała pracę na planie "M jak miłość".

Frycz martwi się o pieniądze: "Przyzwyczaiła się do niezależności i boi się ją stracić"

Praca w serialu potrafi być okupiona długimi godzinami spędzonymi na planie, męczącymi dublami i w dużej mierze mało wyszukanymi rolami. Jest jednak czymś, co w życiu aktora nie zdarza się często - stałym i w miarę pewnym źródłem dochodu, którego nie daje film czy nawet teatr. Nie wszystkie osoby wykonujące ten zawód odnajdują się w takiej formule jak telenowela, dlatego niemałym zaskoczeniem było, gdy rolę w M jak miłość przyjęła Olga Frycz. Córka znanego aktora teatralnego i stroniąca wcześniej od komercyjnych projektów Olga jakiś czas temu pożegnała się jednak z popularnym serialem w mało przyjemny sposób:

Krytyka, której dopuściła się Frycz poruszyła i podzieliła środowisko - jedni przyznawali jej rację, inni potępiali jej stosunek do pracy w serialu. Dziś aktorka jest w ciąży i podobno jej nowym planem na karierę jest bycie instamatką oraz reklamowanie produktów na swoim profilu. Jednocześnie martwi się, że w dłuższej perspektywie te źródła dochodu mogą nie wystarczyć:

Ostatnie pieniądze na planie zarobiła rok temu i coraz bardziej zaczyna bać się o przyszłość - zdradza Na żywo koleżanka artystki.

Olga wie, że może liczyć na wsparcie Grzegorza, ale przyzwyczaiła się już do niezależności i boi się ją stracić. Coraz częściej zastanawia się też nad tym, co zrobi, jeżeli nie wróci do aktorstwa.

31-latka raczej spaliła za sobą mosty w M jak miłość. Trafi teraz do innego serialu?

KOMENTARZE
(101)
Gość
3 lata temu
Ogladanie polskich seriali grozi śmiercia z zażenowania i wstydu za kreatorów tego badziewia.
gość
3 lata temu
Kobito daj na wstrzymanie, nie masz tak źle jak większość kobiet, które decydują sie na macierzyństwo w Polsce, kosztem swojej kariery i rozwoju
Gość
3 lata temu
Bo o takich sprawach rozmawia się bezpośrednio z szefem, a nie klepie na lewo i prawo w mediach.
Gość
3 lata temu
Tatuś zamożny i rolę jakąś pomoże załatwić, także Olga nie bój żaby
Gość
3 lata temu
Tak to jest jak się sra do własnego gniazda. W m jak milosc była jedna z najbardziej beznadziejnych postaci, a na ten jej grymas nie da się patrzeć.. Żadna z niej aktorka, także z czym do ludzi? Zachowuje się jakby conajmniej Oskara zdobyła
Najnowsze komentarze (101)
Gość
3 lata temu
BIedronka może ma wakaty....
Gość
3 lata temu
Jakie piękne potęgi???Melazme ms na czole i nie tulko i się chwali nie wiem czym, masakra, filtr 50 A nie :(
GośćAndrzej
3 lata temu
Dziewczyno, Ty się nie bój słów, których użyłas wobec swoich pracodawców, bo to nie one są winne braku propozycji. To brak talentu aktorskiego. Uswiadom sobie wreszcie, że po ojcu, który jest świetnym aktorem odziedziczylas tylko nazwisko.
Gość
3 lata temu
Nikt nie lubi roszczeniowych pracowników.
Gość
3 lata temu
Jak ona jest obrzydliwa.....
gość
3 lata temu
O proszę , a co było z Magdą Schejbal po wywiadzie kiedy mówiła jak potraktowali ją producenci po tym jak powiedziała prawdę o sytuacji aktorki - a była w ciąży - na planie Szpilek na Giewoncie ?! Ostracyzm , czarna lista , sprawa w sądzie przegrana bo przecież znany pan producer nie może przegrać !!!!! No a teraz coraz częściej pojawiają się głosy ... czemu wtedy tak nie było ?! I SZpilki na Giewoncie cudowny serial padł , bo bez Ewy - Magdy nie miał szans na trwanie ! I jakie wnioski ? Kto jest winny ? !
gość
3 lata temu
Zarówno w serialu M jak miłość ,jak również w kilku filmach "nad rozlewiskiem" jej gra to obraza widza,skrzywiona,naburmuszona nieustannie,gra bez emocji zawsze jednakowo.Mało kto będzie tęsknił,za taką aktorką.
gość
3 lata temu
Wyślij do Asi Krupy. Ona nagłaśnia takie sprawy.
Gość
3 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Niestety. Ciąża zazwyczaj oznacza koniec niezależnośc****iękności i tak dalej. Na szczęście nikt nikogo nie zmusza aby w ciąże zachodzić.[/cytat]jeazcze1
Gość
3 lata temu
Nasrala we własne gniazdo wiec teraz będzie miała figę z makiem!
gość
3 lata temu
Też uważam,że piegi są urocze.Sama ich nie mam,ale jak by parę było,to bym tragedii z tego nie robiła.
gość
3 lata temu
Żadna grupa zawodowa nie powinna s**ć we własne gniazdo, a szczególnie aktorzy i celebryci, bo w porównaniu z innymi zarabiają tam ogromne pieniądze, o czym się przekonują jak je tracą
Gość
3 lata temu
Cóż, pisałam pod tamtym artykułem, że nie sra się do własnego gniazda i że jeszcze będzie żałować tych słów. I już tak jest. Można dzielić się taką opinią w gronie zaufanych znajomych albo iść do sądu pracy. Klepanie o tym wszędzie nic nie daje, jedynie szkodzi na przyszłość. I to w każdej branży.
Gość
3 lata temu
Jak dla mnie to niech zniknie i idzie na zasilek.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie