Niedziela 29.07.2018 22:00

Gwiazdy i celebryci żegnają Tomasza Stańko: "Wielcy odchodzą, a następców nie widać"

Tomasz Stańko Karolina Korwin Piotrowska Dominika Gwit Jarosław Kuźniar Michał Piróg Monika Brodka Kasia Stankiewicz Maja Ostaszewska Andrzej Piaseczny

Miniony weekend na długo zapisze się w historii jako czas pożegnań dwóch wybitnych osobowości polskiej sceny muzycznej. W sobotę media obiegła wiadomość o śmierci Kory, legendy polskiego rocka i liderki zespołu Manaam. Charyzmatyczna wokalistka przegrała walkę z nowotworem jajników i odeszła w otoczeniu bliskich w swoim domu na Roztoczu w wieku 67 lat.

W niedzielny poranek zmarł z kolei legendarny polski muzyk jazzowy, kompozytor i trębacz, Tomasz Stańko. Śmierć jazzmana poruszyła nie tylko jego fanów, ale całe środowisko muzyczne i show biznesowe. Na Instagramie gwiazdy, celebryci i dziennikarze oddają mu hołd, pisząc że tę stratę ciężko będzie przeboleć. Pożegnalne wpisy opublikowali m.in. Karolina Korwin Piotrowska, Andrzej Piaseczny, Kasia Stankiewicz i Michał Piróg. Ten ostatni stwierdził, że "wielcy odchodzą, a następców nie widać". Trudno o lepszy komentarz.

Zobaczcie, jak "branża" żegna wybitnego artystę:

« Poprzednie 1/14

Gwiazdy Żegnają Tomasza Stańko

2Gwiazdy Żegnają Tomasza Stańko