Chajzer i partnerka tłumaczą się z adopcji psów, do której nie doszło: "Mamy jedną sypialnię!"

467
Podziel się

Para mieszka na "zaledwie" 60 metrach kwadratowych, więc nie mogą wziąć psów...

Chajzer i partnerka tłumaczą się z adopcji psów, do której nie doszło: "Mamy jedną sypialnię!"

Filip Chajzer, który cały swój wizerunek oparł na rzekomym charytatywnym zaangażowaniu, któremu poświęca swój zawodowy czas i za które dostaje sowite wynagrodzenie od TVN, zalicza właśnie kolejną wpadkę. Tym razem dla odmiany nie popisał się poniżaniem innych z powodu orientacji seksualnej, a chwaleniem się dobrym uczynkiem, którego nie ma na swoim koncie. Najwyraźniej nie było tego w jego kontrakcie ze stacją.

Syn Zygmunta, jak to ma w zwyczaju, zrobił wielkie zamieszanie wokół adopcji dwóch psów ze schroniska w Celestynowie. Jak potwierdził Pudelek, do adopcji nie doszło. Pan Chajzer w przypływie emocji powiedział, że je adoptuje, ale po konsultacjach z partnerką wycofał się z tej decyzji. Podał w oficjalnym komunikacie, że to jego partnerka nie zgodziła się na adopcję, ponieważ przeszła traumę - powiedział nam dyrektor placówki. Teraz Chajzer twierdzi, że pomaga w szukaniu nowego domu dla opuszczonych psów.

Burza, jaka pojawiła się w sieci spowodowała, że zarówno celebryta, jak i jego partnerka, postanowili zacząć się tłumaczyć. Poniżej możecie zobaczyć screeny, jakie udało nam się zrobić na fanpejdżu Filipa. Okazuje się, że Chajzer najpierw zrobił sobie zdjęcie z psami i ogłosił ich adopcję w sieci, a potem dopiero powiadomił o niej drugą połówkę. Ta z kolei jako argument wskazuje, że w ich mieszkaniu jest tylko jedna sypialnia, a metraż to zaledwie 60m2.

A teraz na poważnie apelujemy do Filipa i do wszystkich Czytelników: dobrze rozważcie adopcję zwierzaka przed wzięciem go ze schroniska i porozmawiajcie na ten temat ze wszystkimi domownikami. Szkoda zwierzaków dla zbyt dużych ego.

Psy, z których zrezygnował Filip Chajzer oraz wiele innych czworonogów ze Schroniska w Celestynowie, wciąż czekają na nowy dom. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się ze schroniskiem pod numerem telefonu: 22 789 70 61.

KOMENTARZE
(467)
gość
2 lata temu
za mały metraż na dzieci, za mały metraż na psy a prawda jest taka, że jak człowiek kocha to znajdzie miejsce nawet na 15 m2 dla kogoś bliskiego....
Gość
2 lata temu
Acha,czyli dopiero partnerka mu uświadomiła ile m2 mają tak?
Gość
2 lata temu
Pierw gada a potem myśli
gość
2 lata temu
Wytykacie im, że nie chcą psa, ale to chyba lepiej, że pies nie trafi do ludzi, którzy nie chcą się nim zająć? To odpowiedzialne zachowanie, chociaż Chajzera nie znoszę.
Gość
2 lata temu
Ma zabrać psa tylko dlatego bo.ludzie taka presje klada....a pies będzie siedział cale dnie sam w domu. To lepiej nie brać. Powiedział w emocjach przemyslal i woli nie brać niż brać i niedbac
Najnowsze komentarze (467)
Anis
rok temu
Myslę ze dobrze zrobili ;) mały człowiek w domu brak partnera przez wiekszość czasu i na dodatek kobiecie zwalić 2 psy na "łeb" nie chodzi tutaj akurat o metraż mieszkania. Dwa psy w dodatku odchowane i małe dziecko... latwo sie wypowiadać jak ktos nie jest w takiej sytuacji... fajnie ze dziewczyna trzeźwo myśląca, nie liczy sie wziaść ze schroniska, ale zapewnić dobrą opiekę, taką żeby potem znów tam nie trafiły.
gość
2 lata temu
Ja mam piesełka ze schroniska i wiem, że jest moją najlepszą przyjaciółka i NIGDY jej bym nie zamieniłabym.
Jerzy Michala...
2 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Zgodzicie się Państwo z tym, że we Wrocławiu zdecydowanie za mało wydajemy na remonty torowisk? Tramwaje wykolejają się w naszym mieście zdecydowanie częściej niż w innych miastach w kraju.
gość
2 lata temu
tylko 60mXDDDDD Padne i umre. Mam 2 haszczaki ze schroniska na uwaga... 40m2. Są najszęśliwszymi psami na swiecie.
gość
2 lata temu
ty kłamliwy gnoju, dla kariery to w*****ł byś własną matkę, d***u!
cda
2 lata temu
te podwyzki cen paliw sa glownie przez ryzyko konfliktu w Zatoce perskiej.
szwaj
2 lata temu
caly czas wszyscy narzekacie na smog. a teraz przez trumpa paliwa beda po 5 zeta
kopter
2 lata temu
Paliwo zdrożało bo ceny ropy ida w gore przez Trumpa
Karina
2 lata temu
widzieliscie czy sie rozni shell od naszych polskich stacji? podnosza ceny jak zydzi. polskie stacje bronia przed podwyzkami
oscar
2 lata temu
Trzeba myśleć, co się robi Panie Trump! Teraz wszyscy mamy po głowie.
gość
2 lata temu
Prawdziwy mężczyzna nie rzuca słów na wiatr.
Gość
2 lata temu
I znowu sprzedajny pismak plociuch promuje tę prostacką mordę chama, jakby mu dali 100 zł to zjadłby własne g****o.
oscar
2 lata temu
Jak cena paliwa tak szybko poszła w górę to możliwe że tak samo szybko spadnie.
Gość
2 lata temu
I znowu sprzedajny pismak plociuch promuje tę prostacką mordę chama, jakby mu dali 100 zł to zjadłby własne g****o.
...
Następna strona