Trwa ładowanie...
Przejdź na

Blogerka na wakacjach upokarza afrykańskie dzieci "bitwą o cukierki". Internauci: "Jedyna bieda jaką widzę, to bieda umysłowa tej pani"

860
Podziel się:

Niejaka Weronika Jagodzińska pochwaliła się swoim "złotym" europejskim sercem. Serio nie widzi w tym nic złego?

Blogerka na wakacjach upokarza afrykańskie dzieci "bitwą o cukierki". Internauci: "Jedyna bieda jaką widzę, to bieda umysłowa tej pani"
bEUsHOoR

Skalę oderwania blogerek od rzeczywistości można mierzyć w "giftach" od sponsorów. Sprawiają one, że biedne dziewczęta wpadają w błędne przekonanie, że są kimś więcej niż, w większości, próżnymi amatorkami makijażu i ubrań. Często potrafią dopisywać sobie do tego ideologię, w którą nie wierzy nikt, poza ich najbardziej odpornymi na rzeczywistość fankami.

Weronika "szusz" Jagodzińska bloguje już od 8 lat Przez ten czas zgromadziła ponad 251 tysięcy subskrybentów w serwisie Youtube, jednak dopiero teraz zrobiło się o niej głośno. Z bardzo złych powodów. Podczas wycieczki na Madagaskar wpadła na pomysł, by wspaniałomyślnie rozdać tamtejszym dzieciom lizaki i słodycze. Nie przemyślała jednak tego, że łakoci nie wystarczy dla wszystkich. Wokół blogerki szybko zebrało się sporo maluchów, a te, dla których nie wystarczyło "prezentów", zaczęły krzyczeć i płakać.

Idziemy dawać lizaki, to będzie zaraz akcja - zapowiada do kamery Jagodzińska chwilę przed sceną.

bEUsHOoT

Cała sytuacja najwyraźniej rozbawiła blogerkę, która żenujące nagrania zatytuowała "bitwą o cukierki". W tle widać turystów, którzy z niesmakiem patrzyli zza jej pleców. Podobnie jak widzowie klipu, którzy wyrazili swoje zdanie w komentarzach.

Czuję mocny niesmak po tym, co zobaczyłam - to jedna z łagodniejszych reakcji.

Proponuje autorce wideo zapoznać się z terminem "postkolonializm" - wtóruje inna zniesmaczona.

Jedyni biedni ludzie których widzę na tym filmiku to blogerka oraz operator. Tak ogromnej biedy umysłowej nie widziałem dawno.

bEUsHOoZ

No i co... Dowartościowała się Pani blogerka, tak? - pisali.

Najgorsze w całej sprawie jest to, że vlogerka z pewnością nie widzi w nagraniu nic złego i najpewniej zachwyca się swoim złotym, europejskim i uprzywilejowanym sercem.

Proponujemy powrót do tutoriali z makijażem.

bEUsHOpa
bEUsHOpu
KOMENTARZE
(860)
gość
3 lata temu
Warto dodać, że wyjazd był sponsorwany przez Itakę :( Nie mogę się pogodzić z tym, że moje ulubione biuro pozwozliło na coś takiego.
Gość
3 lata temu
Ona jest zenujaca..... zachowanie skandaliczne a tej Pani kanał dawno przestał prezentować jakiekolwiek interesujące treści.
Sam
3 lata temu
Nie ma to jak podbudować własne ego czyimś nieszczęściem.
bEUsHOpv
Gość
3 lata temu
Kto to?
Mag
3 lata temu
I brzydka i g****a. Nieszczescia faktycznie chodza parami.
Najnowsze komentarze (860)
Jaaaa
6 miesięcy temu
Zainteresujcie się tym co teraz wyrabia Szusz. Dokarmia dzikie zwierzęta zapsitymi resztkami jedzenia po to, żeby je sfilmować i wstawić do swoich żałosnych produkcji
Lol
7 miesięcy temu
Za bardzo się wciągnęła i teraz myśli, że wszyscy ją uwielbiają. Ja jej nie usprawiedliwiam.
gość
3 lata temu
ona jest żenująca brzydka infantylnie sama siebie nazywa słoniem. oj niedługo skończą sie jej dobre czasy coraz mniej współprac coraz mnie subów i wyświetleń dobrze że ludzie przejrzeli na oczy. Do roboty pannico do Biedronki albo na salową pracę prawdziwą zobaczysz
Gg
3 lata temu
Tak pustej kobiety dawno nie widzialam! Poza tym on jest bardzo podobna do czrownicy !
Pp
3 lata temu
Ona jest pusta jak sloik Po ogorkach!Chociaz miala rece zajete przy rozdawniu tych cukierkow i nie glaskala tych swoich wlosow!
gość
3 lata temu
glutei to i taka pokraka do tego - faktycznie nieszczescia chodza parami
Gość
3 lata temu
Z taką buzią kariery nigdzie nie zrobi
gosc
3 lata temu
e/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
bEUsHOpn
gosc
3 lata temu
e/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor
gość
3 lata temu
ten jej Tomuś postanowił spróbować swoich sił wielkiej polityce, i wystartował do Rady Miejskiej miasta Łodzi z listy obecnej pani prezydent, która, nota bene, została dziś prawomocnie skazana za poświadczenie nieprawdy w dokumentach przy braniu jakiegoś tam kredytu, Tomuś znany jest łódzkim światku urzędniczym, więc jeśli ktoś myśli, że to wystawne życie jest za hajs z youtuba to się myli, całą historię Tomasza Z. znajdziecie u wujka googla, i pamiętajcie nie głosujcie na niego przypadkiem, a najlepiej w ogóle nie idzcie do wyborów!!!
danny
3 lata temu
wygląda na alkoholiczkę
gość
3 lata temu
ona cały czas jest zmęczona i boli ją głowa, chyba od tych ciągłych zakupów
gość
3 lata temu
w komentach na jej kanale same gimbazjalistki zachwycone swoją idolką
puszczyk
3 lata temu
zmieniła tytuł filmiku, może ze wstydu 😂😁 teraz to "NOSY IRANJA"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUsHOqg
bEUsHOqh
bEUsHOqi
bEUsHOqj
bEUsHOqk
bEUsHOpP