Rodzina Zombie Boya twierdzi, że jego śmierć to wypadek, a nie samobójstwo: "Ten balkon był bardzo niebezpieczny"

86 reakcji
0
0
86
Podziel się

Policja wciąż nie potwierdziła w oficjalnym komunikacie przyczyny śmierci modela.

Rodzina Zombie Boya twierdzi, że jego śmierć to wypadek, a nie samobójstwo: "Ten balkon był bardzo niebezpieczny"

W piątek świat obiegła smutna wiadomość o śmierci Ricka Genesta, posługującego się pseudonimem Zombie Boy, który zdobył ogromną popularność dzięki współpracy z Lady Gagą. Model został znaleziony martwy w swoim apartamencie. W dniu śmierci miał 32 lata. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Rodzina wytatuowanego przyjaciela Lady Gagi wierzy, że jego śmierć była wynikiem wypadku. Zombie Boy miał wypaść z trzeciego piętra przez balkon w swoim apartamencie w Montrealu.

Do wypadku miało dojść zaraz po tym, jak powiedział swojej dziewczynie, że idzie zapalić papierosa. Została wezwana pomoc, jednak medykom nie udało się go uratować. Zmarł w okolicy godziny siedemnastej lokalnego czasu.

Przyjaciele i rodzina modela nie wierzą w jego samobójstwo. Uważają, że jego śmierć to wypadek:

Balkon, z którego wypadł był bardzo niebezpieczny. Trzy tygodnie temu byłem z nim na tym balkonie i paliliśmy tam papierosa - powiedział jego menedżer. Balkon ma bardzo małą barierkę ochronną, na której brzegu Zombie Boy często siadał. Musiał stracić równowagę i spadł do tyłu z trzeciego piętra. On nie był osobą, która mogłaby popełnić samobójstwo. Nie mógłby zrobić czegoś takiego, ponieważ był bardziej rozważny od innych - dodał Leduc.

Policja wciąż nie potwierdziła w oficjalnym komunikacie przyczyny śmierci modela.

86
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(86)
Gość
rok temu
No to w koncu zostal znaleziony martwy w swoim apartamencie czy 3 piętra niżej pod balkonem?
Gość
rok temu
Nie wstydźcie się prosić o pomoc. Szanujcie swoje zdrowie i życie. Jutra może już nie być. Usmiechajcie się dużo i bądźcie życzliwi. To pisałam ja, osoba, która kilka lat spędziła w łóżku gapią się w sufit i użalając nad sobą. Depresja to choroba, która można wyleczyć!
gość
rok temu
Pewnie nie akceptowali go jakim jest teraz po jego śmierci twierdzą że wypadek a może jeszcze na tym zarobią... Szkoda chłopaka widać że był zagubiony wielkie sławy, świat medialny, rodzina nikt nie pomógł. Gdziekolwiek jesteś czy chciałeś być spoczywaj w pokoju :(
Gość
rok temu
Taaaaa... czyli że za samobójstwo odszkodowania nie będzie a za wypadek to tak...
gość
rok temu
Kurcze on był naprawdę przystojnym facetem bez tatuaży. Wyglądał na wrażliwego człowieka, pomimo grożnego wyglądu.
Najnowsze komentarze (86)
Gość
rok temu
Wyglądał jak to co go spotkało...
gość
rok temu
Rozumiem go
Gość
rok temu
Jego ciało znaleziono w domu mimo że wypadł z balkonu... Aha.
Gość
rok temu
Nie wolno igrac z pewnymi symbolami
gość
rok temu
jasne, koles ktory poswiecil cale swoje zycie, aby tatuowac sie w symbole i hasla nawiazujace do smierci nigdy nawet nie myslal nad samobojstwem! *sarkazm* przeciez nikt szczesliwy nie serwuje sobie takich tatuazy, cala jego postac od lata krzyczala, ze chce umrzec, a wlasciwie, ze jest juz dawno martwy. na klacie wielkie haslo "RIP".
Gość
rok temu
Dopadla go smierc w ktorej insygnia byl wystrojony. Przykre. Wygladal jak demon ale to go przed nimi nie uchronilo. Wrecz przeciwnie
Gość
rok temu
Niby wyoadl z balkonu a znaleziono go w apartamencie.
Gość
rok temu
Jak się bardziej przyjrzeć to bardzo ładny facet, miał to coś w sobie, zwłaszcza to zdjęcie z książką..... Szkoda
Guta
rok temu
Kochana rodzinka. Zawsze wszyscy znajdują czas, gdy trzeba odebrać kasę za śmierć członka rodziny i gdy otwierany jest testament.
gość
rok temu
To on miał dziewczynę? Zdaje się, że kiedyś mówił, że jest gejem.
Gość
rok temu
Tak na pewno uwierzymy... Rodzina próbuje wmówić, że lubił siadać tyłem na niebezpieczną barierkę balkonu na 3 piętrze. Ciekawe co jeszcze wymyślą
Gość
rok temu
Zmarł w okolicy godziny siedemnastej.....Kto to pisał ja się pytam
Gość
rok temu
On ma depresję wypisaną na twarzy. Rodzina wymyśliła historyjkę żeby być może oczyścić sumienie...
gość
rok temu
Halo,halo! DEPRESJA to choroba, którą można jedynie zaleczyć, a nie wyleczyć! Ja na depresje choruje od dziecka i jakoś nie mogę się wyleczyć! Wystarczy tylko jakaś przykra sytuacja i choroba nawraca, a życie to nie tylko radość. Żyjemy w ciągłym stresie i depresja pogrąża coraz więcej osób, które sobie nie radzą i popełnieją samobójstwa
...
Następna strona