Wtorek 07.08.2018 00:00

Siostra Meghan Markle znowu ją atakuje: "Działa na rzecz pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny!"

Meghan Markle książę Harry Samantha Markle Thomas Markle

Siostra Meghan Markle znowu ją atakuje: "Działa na rzecz pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny!"

Skomplikowane relacje Meghan Markle z rodziną są w ostatnich miesiącach przedmiotem szczególnego zainteresowania mediów. Tuż przed ślubem z księciem Harrym wyszło na jaw, że na lukrowanym dotąd przez królewskich PR-owców wizerunku księżnej Sussex są pewne rysy, a "wielokulturowa, kochająca się pomimo rozwodu" rodzina w rzeczywistości nie pała do siebie zbytnią sympatią. Brat Meghan postanowił przestrzec księcia przed żenieniem się z nią, a siostra Samantha w jednym z wpisów na Twitterze stwierdziła, że jeśli ojciec umrze, będzie to wina Meghan. Zamierza też niebawem wydać książkę o "życiu w cieniu księżnej".

Skoro już o ojcu mowa, Thomas Markle umawiał się z paparazzi na robienie zdjęć jego córce i przyszłemu zięciowi w trakcie ślubu. Ostatecznie, w ogóle nie dotarł na uroczystość, tłumacząc się problemami zdrowotnymi. Niedawno z kolei zarzucił córce, że chce go "odciąć" od siebie, a w przyszłości także od wnuków. Stwierdził nawet, że Meghan wolałaby zapewne żeby już nie żył.

Zobacz: Ojciec Meghan Markle dramatyzuje w wywiadzie: "Byłoby chyba lepiej, GDYBYM NIE ŻYŁ"

Ponoć księżna obawia się, że bliscy doszczętnie zniszczą jej wizerunek, jeśli będą w dalszym ciągu wypowiadać się o niej w mediach. Jak się okazuje, jej obawy są słuszne, bowiem rodzina Meghan coraz intensywniej kontaktuje się z dziennikarzami. PR-owcy robią, co mogą, aby ratować sytuację. Niedawno pojawiły się doniesienia, że Meghan spotka się z ojcem podczas podróży do Stanów Zjednoczonych zaplanowanej na ten miesiąc. Siostra księżnej twierdzi jednak, że to nieprawda i, że Meghan nie kontaktowała się z nimi od wielu tygodni.

Rozmawiam z ojcem codziennie i jest smutny. Nie ma w planach żadnego spotkania. To tylko chwyt PR-owy. PR-owcy mogą już przestać udawać, że Meghan zależy na kontakcie, bo wiemy, że tak nie jest. Ten czas jest dla ojca wyjątkowo ciężki, a ja jestem bardzo smutna widząc, jak moja siostra go ignoruje - powiedziała 53-latka w rozmowie z The Sun.

Siostra księżnej, z którą nie rozmawiała od 2015 roku, dodała, że "nigdy w życiu nie spotkała się z takim chłodem". Stwierdziła też, że Meghan jest hipokrytką.

Działa na rzecz porozumienia i pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny. Nie da się wytłumaczyć czegoś tak paskudnego. Co powiedzieliby o tym Gandhi, Matka Teresa lub papież? Kopiowanie stylu ubierania Diany nie czyni jej podobną do niej - podsumowała Samantha.

Pałac Kensington konsekwentnie odmawia komentarzy w tej sprawie.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (366)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 366
Odpowiedz
1032 58
zgłoś
gość 07.08.2018 00:01
Żałosna kobieta, współczuje Megan
Odpowiedz
1612 55
zgłoś
Gość 07.08.2018 00:01
Odcięcie się od toksycznej rodziny to też działanie na rzecz pokoju na świecie.
Odpowiedz
1010 51
zgłoś
Gość 07.08.2018 00:01
Boże niech ta kobieta już zamilknie. Ona się dziwi że Meghan się od niej odwróciła?
Odpowiedz
75 13
zgłoś
gość 07.08.2018 00:01
Ależ suuuuucz
Odpowiedz
51 110
zgłoś
Meg 07.08.2018 00:02
Meghan Merkle w ogóle mi nie psauje na księżną. To takie wyrachiwanie z jej strony
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 366