Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Meghan Markle znowu ją atakuje: "Działa na rzecz pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny!"

285
Podziel się

Samantha Markle po raz kolejny zarzuca księżnej Sussex, że odcięła się od rodziny. Zniszczy jej wizerunek?

Siostra Meghan Markle znowu ją atakuje: "Działa na rzecz pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny!"
bCyKmuHV

Skomplikowane relacje Meghan Markle z rodziną są w ostatnich miesiącach przedmiotem szczególnego zainteresowania mediów. Tuż przed ślubem z księciem Harrym wyszło na jaw, że na lukrowanym dotąd przez królewskich PR-owców wizerunku księżnej Sussex są pewne rysy, a "wielokulturowa, kochająca się pomimo rozwodu" rodzina w rzeczywistości nie pała do siebie zbytnią sympatią. Brat Meghan postanowił przestrzec księcia przed żenieniem się z nią, a siostra Samantha w jednym z wpisów na Twitterze stwierdziła, że jeśli ojciec umrze, będzie to wina Meghan. Zamierza też niebawem wydać książkę o "życiu w cieniu księżnej".

Skoro już o ojcu mowa, Thomas Markle umawiał się z paparazzi na robienie zdjęć jego córce i przyszłemu zięciowi w trakcie ślubu. Ostatecznie, w ogóle nie dotarł na uroczystość, tłumacząc się problemami zdrowotnymi. Niedawno z kolei zarzucił córce, że chce go "odciąć" od siebie, a w przyszłości także od wnuków. Stwierdził nawet, że Meghan wolałaby zapewne żeby już nie żył.

bCyKmuHX

Ponoć księżna obawia się, że bliscy doszczętnie zniszczą jej wizerunek, jeśli będą w dalszym ciągu wypowiadać się o niej w mediach. Jak się okazuje, jej obawy są słuszne, bowiem rodzina Meghan coraz intensywniej kontaktuje się z dziennikarzami. PR-owcy robią, co mogą, aby ratować sytuację. Niedawno pojawiły się doniesienia, że Meghan spotka się z ojcem podczas podróży do Stanów Zjednoczonych zaplanowanej na ten miesiąc. Siostra księżnej twierdzi jednak, że to nieprawda i, że Meghan nie kontaktowała się z nimi od wielu tygodni.

Rozmawiam z ojcem codziennie i jest smutny. Nie ma w planach żadnego spotkania. To tylko chwyt PR-owy. PR-owcy mogą już przestać udawać, że Meghan zależy na kontakcie, bo wiemy, że tak nie jest. Ten czas jest dla ojca wyjątkowo ciężki, a ja jestem bardzo smutna widząc, jak moja siostra go ignoruje - powiedziała 53-latka w rozmowie z The Sun.

Siostra księżnej, z którą nie rozmawiała od 2015 roku, dodała, że "nigdy w życiu nie spotkała się z takim chłodem". Stwierdziła też, że Meghan jest hipokrytką.

Działa na rzecz porozumienia i pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny. Nie da się wytłumaczyć czegoś tak paskudnego. Co powiedzieliby o tym Gandhi, Matka Teresa lub papież? Kopiowanie stylu ubierania Diany nie czyni jej podobną do niej - podsumowała Samantha.

bCyKmuId

Pałac Kensington konsekwentnie odmawia komentarzy w tej sprawie.

bCyKmuIe
bCyKmuIy
KOMENTARZE
(285)
Gość
2 lata temu
Odcięcie się od toksycznej rodziny to też działanie na rzecz pokoju na świecie.
gość
2 lata temu
Żałosna kobieta, współczuje Megan
Gość
2 lata temu
Boże niech ta kobieta już zamilknie. Ona się dziwi że Meghan się od niej odwróciła?
bCyKmuIz
Gość
2 lata temu
ja tez sie odciąłem od materialistów, klamców i hipoktytów. Rodziny sie nie wybiera.
Gość
2 lata temu
Też mam taką toksyczną siostrę, która z zazdrosci nastawia całą rodzinę przeciwko mnie. Trzymaj się Megan!
Najnowsze komentarze (285)
Gość
2 lata temu
Samantha chyba troche przesada trzymaj sie MEGAN
Gość
2 lata temu
Leć do Ameryki i sie nie przejmój
Gość
2 lata temu
Leć do Ameryki i sie nie przejmój
Gość
2 lata temu
Myślę, że Meghan jest miła....
Gość
2 lata temu
Mi się podoba....
Gość
2 lata temu
Ładna jest Meghan.
Gość
2 lata temu
Zepsuta lady, a Meghan po ślubie, szczęśliwa z księciem.
Gość
2 lata temu
Tylko związek może przetrwać między ludźmi, gdy się im nie przeszkadza.
bCyKmuIr
Gość
2 lata temu
Siostra z sekty beduinki.
Gość
2 lata temu
Pojechał po pipie. Mocno ssie.
Gość
2 lata temu
Współczuje rodzinie, wszyscy twierdzicie ze skoro się odcięła to miała zła rodzine ja was zaskoczę, są ludzie źli i niewdzięczni ktozy bez powodu wyzekna się rodziny i własnej krwi, znam taki przypadek osobiscie dziecka które było kochane przez wszystkich z dobrej pełnej miłości rodziny biednej ale dobrej, rodzina wypruwający sobie żyły zapewniała dziecku wszystko i nawet studia teraz dziecko ich nie zna, unika na ulicy przechodzi na druga stronę drogi, babci w szpitalu nie odwiedzi nie zadzwoni, to tak bez powodu, wszyscy cierpią ale dziecko ma ich teraz w tyłku, bo oni są biedni a ono się dorobiło!!
gość
2 lata temu
rodzina nie radzi se i chce coś dla siebie ugrać
gość
2 lata temu
Cała ta jej rodzinka to niezłe gagatki. Co za hieny! Za wszelką cenę chcą zaistnieć w mediach i obrzucają błotem siostrę i córkę, bo nie udało się podczepić do królewskiej rodziny. Chamy, prostaki i buraki bez skrupułów!
gość
2 lata temu
Po takich atakach ze strony najbliższych , całkowicie chciałabym o nich zapomnieć.
...
Następna strona
bCyKmuIT