Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz Matecki odpiera zarzuty o nękanie Macademian Girl: "Ciekawe, co robiła u mnie w domku letniskowym, grając ze mną w Diablo 2"

246
Podziel się

Czyżby szafiarka celowo wyolbrzymiła całą sytuację?

Dariusz Matecki odpiera zarzuty o nękanie Macademian Girl: "Ciekawe, co robiła u mnie w domku letniskowym, grając ze mną w Diablo 2"
bCIekXTp

We wtorek przypomnieliśmy sprawę rzekomego dręczyciela Macademian Girl. Szkolnym kolegą, który nękał szafiarkę miał okazać się skrajnie prawicowy vloger Dariusz Matecki, pomocnik Patryka Jakiego. Tak przynajmniej utrzymuje Jan Śpiewak, jeden z kandydatów na prezydenta stolicy, który opisał wszystko na Twitterze, konkurujący zresztą z Jakim.

Sam zainteresowany zaprzeczył tym rewelacjom. Dariusz Matecki utrzymuje, że sensacje Śpiewaka mają być brudną polityczną zagrywką, a jego stosunki z Macademian Girl miały być poprawne.

bCIekXTr

Vloger przyznał, że chodził Tamarą do szkoły i, jak sam twierdzi, jako 10-latek powiedział o "kilka słów za dużo", ale przeprosił. Wszystko wskazuje na to, że Tamara przyjęła przeprosiny. W późniejszych latach szafiarka była gościem na imprezach Mateckiego. Trudno sobie wyobrazić sytuację, w której ofiara nękania przychodzi na imprezę swojego dręczyciela.

Nie wiedziałem, że tylu moich znajomych czyta Pudelka. Jak już kandydat na prezydenta stolicy wypomina mi, że jako 10-letnie dziecko "prześladowałem" znaną szafiarkę, to ciekawe co ta szafiarka robiła u mnie w domku letniskowym, grając ze mną w Diablo 2 na LANie - napisał na Twitterze załączając zdjęcia.

Chodziłem z nią do jednej klasy 13 lat (bo nawet do zerówki), nigdy za nią nie przepadałem, mając 10 lat jako dziecko powiedziałem kilka słów za dużo, przeprosiłem. Po 20 latach wyciąga coś takiego i robi z siebie ofiarę "prześladowań", może wstawić zdjęcia z podstawówki?

Przy okazji Matecki zdradził, jak zmieniło się zachowanie Tamary.

bCIekXTx

I kilka słów o samej "szafiarce", mamy tradycję - wigilie klasowe, przyjeżdżała dopóki nie stała się "sławna", później zapomniała o swojej klasie. Może za niskie progi? Ścianki do zdjęć nie było? Absurd.

Sprawczyni całego zamieszania nie zabrała jeszcze głosu. Myślicie, że celowo wyolbrzymiła całą sytuację, żeby zwrócić na siebie uwagę?

Jeśli chodziliście do klasy z Tamarą i Dariuszem, piszcie na donosy@pudelek.pl. Sami jesteśmy ciekawi, co z tego wyniknie...

bCIekXTy
bCIekXTz
bCIekXTS
KOMENTARZE
(246)
gość
2 lata temu
Diablo 2, aż łezka w oku się kręci.
Gość
2 lata temu
Każdy kij ma dwa końce. A każdy już wylał wiadro pomyj na kolesia, bo p****r, no to na pewno cham i prześladowca.
gość
2 lata temu
Oczywiście trzeba wplątać w to Jakiego,jeśli to jest prawda,to skąd Jaki miał wiedzieć co gość robił,w szkłolach czesto ludzie dobie dokuczają
bCIekXTT
Gość
2 lata temu
Przecież ona jego o nic nie oskarżyła!! Nie podała zadnego nazwiska
gość
2 lata temu
chodzilam na wiele imprez i na wielu imprezach byli tez moi przesladowcy, ktorych unikalam i bawilam sie z kolezankami... co nie znaczy, ze ci ludzie sie nade mna nie znecali. mialam siedziec w domu i nie wychodzic?
Najnowsze komentarze (246)
gość
2 lata temu
widać po tych zdjeciach jaka strasznie nielubiana była w towarzystwie -.-
złośliwiec si...
2 lata temu
"Skrajnie prawicowy". Wszystko, co na prawo od Czerskiej, to skrajna prawica wg was? Co za dzbany...
Gość
2 lata temu
bo to prawda
Gość
2 lata temu
Matecki!!!!! Żałosny typek!!!! Oj żali się ze na wigilię nie wpadła hahah a po co to komu? Miała patrzeć na np taka morde o fuuuj, a mu żal d**e sciska ze on to już nie jest jej "liga
Gość
2 lata temu
Gfgj
Gość
2 lata temu
Co to za szkola z salą komputerową z kredensem w klasie i ..
Gość
2 lata temu
Ale ona jest ładna.., zastanówcie się sami wypisujecie i każdy widzi że piękna seksi itd ale nie dziwi was ze jest sama??? Taka laska sama wiec musi być p******a z charakteru ze nikogo nie ma albo wyżej sra niż głowę ma i wymagania ma stąd do kosmosu. Coś mi się nie widzi ta panna pewnie sama teraz gardzi naszymi polskimi chłopakami i się z nich wyśmiewa z tego g******a pewnie tez
gość
2 lata temu
Diablo II? Niejedną nockę zarwałam
bCIekXTL
Gość
2 lata temu
Na zdj.nie wyglada na przesladowana!
Gość
2 lata temu
Dajcie już spokój temu chłopakowi los i tak go pokaral nie widzicie jaki p******y z nerwów wylysialy. Macadamian girl zlustrowalam ich foto na nk to i tak była z klasy najładniejsza ale jak i pięknie wyrosła a on no klęska natury
Gość
2 lata temu
Prawicowy internet, buahahahah. Widać, że kolega ma problemy z męskością!
Gość
2 lata temu
NIE DO WIARY, ŻE SĄ W TYM SAMYM WIEKU. Wyłysiały pan z nadwagą. To opuchnięte oczęta.
Gość
2 lata temu
Co z tego, że byla na zdjęciach? Prześladowania nie sfotografujesz. Podziwiam tę dziewczynę za siłe charakteru. Nie dała się stłamsić zakompleksionemu wieprzkowi
Gość
2 lata temu
Znam takich. Nienawidzą kobiet i ludzi o innym kolorze skóry takie właśnie cieniasy
...
Następna strona
bCIekXUn