Środa 08.08.2018 19:00

Dariusz Matecki odpiera zarzuty o nękanie Macademian Girl: "Ciekawe, co robiła u mnie w domku letniskowym, grając ze mną w Diablo 2"

Macademian Girl Tamara Gonzalez Perea Dariusz Matecki Patryk Jaki wybory samorządowe 2018

Dariusz Matecki odpiera zarzuty o nękanie Macademian Girl: "Ciekawe, co robiła u mnie w domku letniskowym, grając ze mną w Diablo 2"

We wtorek przypomnieliśmy sprawę rzekomego dręczyciela Macademian Girl. Szkolnym kolegą, który nękał szafiarkę miał okazać się skrajnie prawicowy vloger Dariusz Matecki, pomocnik Patryka Jakiego. Tak przynajmniej utrzymuje Jan Śpiewak, jeden z kandydatów na prezydenta stolicy, który opisał wszystko na Twitterze, konkurujący zresztą z Jakim.

Zobacz: To pomocnik Patryka Jakiego ZNĘCAŁ SIĘ w szkole nad Macademian Girl? "Z całą pewnością jej nie prześladowałem"

Sam zainteresowany zaprzeczył tym rewelacjom. Dariusz Matecki utrzymuje, że sensacje Śpiewaka mają być brudną polityczną zagrywką, a jego stosunki z Macademian Girl miały być poprawne.

Vloger przyznał, że chodził Tamarą do szkoły i, jak sam twierdzi, jako 10-latek powiedział o "kilka słów za dużo", ale przeprosił. Wszystko wskazuje na to, że Tamara przyjęła przeprosiny. W późniejszych latach szafiarka była gościem na imprezach Mateckiego. Trudno sobie wyobrazić sytuację, w której ofiara nękania przychodzi na imprezę swojego dręczyciela.

Nie wiedziałem, że tylu moich znajomych czyta Pudelka. Jak już kandydat na prezydenta stolicy wypomina mi, że jako 10-letnie dziecko "prześladowałem" znaną szafiarkę, to ciekawe co ta szafiarka robiła u mnie w domku letniskowym, grając ze mną w Diablo 2 na LANie - napisał na Twitterze załączając zdjęcia.

Chodziłem z nią do jednej klasy 13 lat (bo nawet do zerówki), nigdy za nią nie przepadałem, mając 10 lat jako dziecko powiedziałem kilka słów za dużo, przeprosiłem. Po 20 latach wyciąga coś takiego i robi z siebie ofiarę "prześladowań", może wstawić zdjęcia z podstawówki?

Przy okazji Matecki zdradził, jak zmieniło się zachowanie Tamary.

I kilka słów o samej "szafiarce", mamy tradycję - wigilie klasowe, przyjeżdżała dopóki nie stała się "sławna", później zapomniała o swojej klasie. Może za niskie progi? Ścianki do zdjęć nie było? Absurd.

Sprawczyni całego zamieszania nie zabrała jeszcze głosu. Myślicie, że celowo wyolbrzymiła całą sytuację, żeby zwrócić na siebie uwagę?

Jeśli chodziliście do klasy z Tamarą i Dariuszem, piszcie na donosy@pudelek.pl. Sami jesteśmy ciekawi, co z tego wyniknie...

https://twitter.com/DariuszMateckihttps://twitter.com/DariuszMatecki
https://twitter.com/DariuszMatecki
DariuszMateckiFanPage

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (325)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 325
Odpowiedz
752 31
zgłoś
gość 08.08.2018 19:01
Diablo 2, aż łezka w oku się kręci.
Odpowiedz
2 27
zgłoś
gość 08.08.2018 19:02
Pirszo ciule poloki
Odpowiedz
124 118
zgłoś
gość 08.08.2018 19:02
Hahahaha wiadomo było, ze akcja grubymi nićmi szyta, a ta panna jest po prostu skończona.
Odpowiedz
77 105
zgłoś
gość 08.08.2018 19:03
Szafiarka chciała wyłudzić więcej kasy? Przymierzanie ubranek już nie tak intratne?
Odpowiedz
715 129
zgłoś
Gość 08.08.2018 19:03
Każdy kij ma dwa końce. A każdy już wylał wiadro pomyj na kolesia, bo pisior, no to na pewno c**m i prześladowca.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 325