Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ramówka TVN: Wojewódzki z "pielęgniarkami" i program o uchodźcach. Nawet Prokop pomylił nazwiska Agi Szulim...

189
Podziel się:

Były też żarciki z TVP i konstytucji, bardzo krótka spódniczka Sablewskiej i zapowiedzi dwóch nowych seriali.

Ramówka TVN: Wojewódzki z "pielęgniarkami" i program o uchodźcach. Nawet Prokop pomylił nazwiska Agi Szulim...

W tym roku TVN postanowił wyrwać się przed szereg i zorganizował swoją konferencję ramówkową jako pierwszy. Powodem może być fakt, że jest w niej... zaskakująco mało nowości. Podczas dwugodzinnej (sic!) prezentacji dziennikarze i widzowie zapoznali się między innymi z "nowym show" (to sformułowanie serio padło) Top model, które powraca po przerwie. Była też mowa o "zupełnie nowym" Ameryka Express, czyli zmienionej wersji Azji Express. Tam zdecydowanie jedynym jasnym punktem będzie Tomasz Karolak, który już w zwiastunie jawi się jako jedyny "normalny" w tym towarzystwie.

Ze starych, choć już dawno nie jarych programów, ponownie zobaczymy też Kubę Wojewódzkiego, który tradycyjnie już podczas prezentacji strzelił seksistowską akcję z dwiema towarzyszącymi mu modelkami (?), które prowadzący Marcin Prokop z nieznanych przyczyn określał jako "pielęgniarki", choć (dzięki Bogu) za takowe nie były przebrane. Mogła to być w sumie aluzja do wieku Kuby - jeśli tak było, to ok.

Również tradycyjnie zabrakło jednej z najjaśniejszych gwiazd stacji, Magdy Gessler, która bawi u ukochanego Waldka w Kanadzie. Wakacyjna aura sprzyjała w ogóle kilku nieobecnościom - zabrakło między innymi Kingi Rusin, Joanny Kulig - gwiazdy nowego serialu, czy Małgorzaty Foremniak. Za to duży entuzjazm wzbudziła niedawno poślubiona amerykańskiemu biznesmanowi Joanna Krupa czy Maja Sablewska i Agnieszka Chylińska, które wreszcie wyglądały naprawdę dobrze. Obie pokazały super-chude sylwetki w miniówkach. Majka w swojej ultra-krótkiej sukience w panterkę niemal ukradła palmę pierwszeństwa Gosi Rozenek, która wędrowała po wybiegu w kolorowych falbanach. Walka o atencję w stylu safari to zdecydowanie coś, co cenimy sobie w polskim show biznesie. Może to nowy pomysł na format? Tych niestety zabrakło, próżno też szukać w TVN nowych, świeżych nazwisk czy gwiazd - dyrekcja tradycyjnie postawiła na starą gwardię.

Żeby jednak oddać sprawiedliwość stacji, pojawi się kilka nowości - uwielbiana przez widzów Dorota Szelągowska dostała program w głównym paśmie TVN, a nie jak do tej pory, w kanałach tematycznych. Powstają też dwa nowe seriale - Pod powierzchnią z Magdą Boczarską i Bartkiem Topą oraz Pułapka z Agatą Kuleszą i Joanną Kulig. Zobaczymy też nowy program Piotra Kraśki, który niewątpliwie wzbudzi duże emocje - Wracajcie skąd przyszliście pokaże Polaków podróżujących szlakami uchodźców i dyskutujących o tym palącym problemie. Trudno powiedzieć, co na celu ma program, poza zaognieniem i tak już dzielącej Polskę kwestii, ale z pewnością dowiemy się tego po premierze. I to tyle nowego w głównym TVN...

Podczas prezentacji nie zabrakło tradycyjnie kilku żarcików wymierzonych w obóz władzy - Edward Miszczak podkreślił między innymi że TVN według PRAWDZIWCYH danych pokonał TVP, z ust dyrektora programowego padło też słowo "konstytucja". Od początku istnienia naszej stacji naszym celem był widz. To mieliśmy zapisane w naszym DNA. Dzisiaj byśmy powiedzieli w konstytucji, ale sytuacja się trochę zmieniła - przemawiał Miszczak.

Niestety, prawdziwie zabawne momenty były tylko dwa - gdy Marcin Prokop zapytał Miszczaka czy Roman z Na Wspólnej wróci do picia i gdy pomylił nazwiska Agi Woźniak-Starak, przedstawiając ją Szulim-Starak. Rozumiemy że to uśmiech w stronę Pudelka i my również się uśmiechamy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(189)
Gość
5 lata temu
Szulimowa chyba sama się pogubiła w tych swoich nazwiskach...
gość
5 lata temu
Dlaczego wszystkie babki tak uwielbiają Wojciechowską? Kim ona jest z wykształcenia? Czy to takie osiągnięcie podróżować wraz z całą telewizyjną oprawą? Pamiętacie jeszcze jak pozowała w Playboyu, czy to przystoi pseudofeministce, która niby tak wspiera kobiety, samej dając przyzwolenie na uprzedmiotowienie swojego ciała? Możecie powiedzieć, że wtedy była młoda i nieświadoma, ok... A co z okładką jednej z gazet, na której pozuje z malutkim tygryskiem/lwiątkiem? to było całkiem niedawno... Czy światowa podróżniczka naprawdę nie wie, co stoi za farmami z dzikimi kotami? I że sweet focie z lwiątkiem są po prostu nie na miejscu, mając na uwadze wiedzę na temat tragedii dzikich kotów w pseudorezerwatach? Aż tak jest ograniczona? Już pomijam to, co ostatnio palnęła na temat plastikowych butelek...
Gość
5 lata temu
Dajcie w koncu jakies nowe twarze.
Gość
5 lata temu
Myślałam ze Rozenek to Doda. Przysiegam. Jak siostyry blizniaczki.
Gość
5 lata temu
Oby seriale im sie udały bo cos ostatnio im sie nie wiedzie w tej kwestii.
Najnowsze komentarze (189)
Gość
4 lata temu
Sama s****a
Gość
4 lata temu
Rozenek jej super naturalne doczepy i uśmiech jak u jokera. Kwintesencja polskiego szołbizu
Gość
4 lata temu
Babcia rozenek jak zawsze ja przodzie. Jak ona będzie się tak szeroko uśmiecha to jokera przypomina. Masakra
Fiko
4 lata temu
Pani Szulim strasznie się oszpeciła tym poprawianiem urody....w pierwszej chwili pomyliłam ją z Joanną Kurowską po zabiegach estetycznych;-)
zaw
4 lata temu
Walka o atencję w stylu safari to zdecydowanie coś, co cenimy sobie w polskim show biznesie. co to za p****t tak bełkocze?
gość
4 lata temu
Rozenkowa i te doczepny wulgarnie i tanio
gość
4 lata temu
Rozenkowa jak burdel mama
gość
4 lata temu
Szulim strasznie się oszpeciła operacjami bo przypomina teraz Joanne Kurowską
Gość
4 lata temu
Prawdziwa z niej Woźna Stara 🤣🤣🤣🤣🤣😜😜😜😜
Gość
4 lata temu
Problem macie do p. Prokopa a jak wy się pomylilście ( młodszy córka A.Boruca ma na imię Amelia ) to jest wszystko okej ? Robicie z siebie bekę
Kgb
4 lata temu
A gdzie Hipnoza? ha ha ha
Gość
4 lata temu
Na pierwszym, tym potrójnym zdjęciu to Woźniak-Starak-Badziak-Szulim czy Sablewska? Oni mają jakiś wzór do powielania twarzy, czy po prostu tego samego chirurga, co rutynowo wali wszystkim to samo?
Jerzy Michala...
4 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. W której części Wrocławia najbardziej brakuje w tej chwili nowych przedszkoli?
Jerzy Michala...
4 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Które szkoły we Wrocławiu są Państwa zdaniem najbardziej przepełnione?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie