Trwa ładowanie...
Przejdź na

Demi Lovato miała romans z DILEREM NARKOTYKÓW? "Opowiadał, że łączy ich romantyczny związek"

67
Podziel się:

W nocy 24 lipca Brandon Johnson miał dostarczyć gwieździe narkotyki, które omal jej nie zabiły.

Demi Lovato miała romans z DILEREM NARKOTYKÓW? "Opowiadał, że łączy ich romantyczny związek"

Pod koniec lipca media obiegła wiadomość o tym, że Demi Lovato trafiła do szpitala. Wokalistka, która otwarcie mówi o swojej walce z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, przedawkowała, jak początkowo mówiono, heroinę podczas imprezy w swojej posiadłości. Znajomi gwiazdy, którzy bawili się z nią tego wieczoru opuścili willę jeszcze przed przyjazdem karetki. Choć podejrzewano, że to oni zdążyli jej podać Narcan - lek niwelujący działanie twardych narkotyków, okazało się, że substancję wstrzyknęli ratownicy medyczni, a nieprzytomna Demi została znaleziona przez swoją asystentkę.

25-latka uzależniła się od narkotyków i alkoholu w wieku 17 lat. Po wielu odwykach przez sześć lat pozostawała trzeźwa. Niestety, jakiś czas temu wróciła do nałogów, do czego przyznała się w poruszającej piosence pt. Sober. Wokalistka podziękowała niedawno na Instagramie fanom za wsparcie i modlitwy oraz zapowiedziała, że na nowo podejmie walkę o trzeźwość.

Po dwutygodniowym pobycie w szpitalu, Demi znajduje się w Chicago pod opieką specjalisty, z którym na nowo przejdzie kilkumiesięczną terapię. Podczas, gdy artystka powoli dochodzi do siebie, na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły dotyczące okoliczności przedawkowania.

Podejrzanym w sprawie jest niejaki Brandon Johnson, który tragicznej nocy miał dostarczyć gwieździe groźne narkotyki. Jak donosi TMZ, Demi zaopatrywała się u niego od kwietnia. W tym czasie miał nawiązać się między nimi romans. Jak twierdzi informator, Johnson opowiadał znajomym, że jego i Demi łączy "romantyczny związek".

Do tej pory jego nazwisko nie pojawiało się w kontekście piosenkarki. Mężczyzna był jednak dobrze znany policji. W marcu został aresztowany z bronią, narkotykami i kwotą 10 tysięcy dolarów w kieszeni. Jak podaje TMZ, po przeszukaniu jego domu odkryto jeszcze więcej broni, narkotyków i amunicji. Johnson został również aresztowany w czerwcu za posiadanie kokainy.

24 lipca około czwartej nad ranem Demi miała mu wysłać SMS-a, w którym poprosiła go o przyjazd do jej domu w Hollywood Hills. Johnson przywiózł piosenkarce narkotyk zawinięty w folię aluminiową. Ustalono, że substancja, którą przedawkowała gwiazda to oksykodon, bardzo silny lek przeciwbólowy z grupy opiodiów, w dodatku zmieszany z zabójczym fentanylem. To jeden z najniebezpieczniejszych środków przeciwbólowych, silnie uzależniający, o działaniu o wiele mocniejszym od morfiny. Ten sam groźny środek był przyczyną śmierci Prince’a. Johnson oczywiście nie przyznaje się do winy i twierdzi, że nie jest dilerem.

KOMENTARZE
(67)
gość
4 lata temu
Jakby nie chciala brać tol by nie brała... widocznie trafiło na podatny grunt
gość
4 lata temu
Nie wiem co ONE widzą w tych typach. Tak samo Britney. Mogyby miec kazdego mężczyznę, ale one nnie wiem co w glowach mają
gość
4 lata temu
wiecie co wam jeszcze powiem - jak to jest, zekazda policja NIBY walczy z narkotykami, a wszystkie "gwiazdy" maja pod dostatkiem. piekne przymykanie oczu naprawde, pewnie im krasnale w pelerynach niewidkach dostarczaja, ze biedna policja nie potrafi zlapac
Gość
4 lata temu
Biedna dziewczyna. Daleko od show-biznesu, od wyścigu szczurów, zdrowie najważniejsze. Trzymamy kciuki!
Gość
4 lata temu
Jak ktoś jest na tyle głupim kretynem że próbuje narkotyków wiedzac jak to uzależnia, niszczy i zabija to trudno..niech się ratuje sam a jak się nie da no to..trudno. Tak samo z tymi dopalaczami, chcesz to bierz, głupich nie potrzeba
Najnowsze komentarze (67)
Gość
4 lata temu
Tak. Jest uzależniona. Tak. To złe i sama podejmuje odpowiedzialność za swoje czyny, ale stawia czoło swoim słabością. Otwarcie przyznaje że ma problem, że będzie walczyć. Nie poddała się, stara się o dobre dalsze życie. Gdzie w ludziach podziało się choć odrobinę współczucia do innych. Sama jest sobie winna, ale teraz społeczeństwo szuka tylko okazji żeby kogoś obrazić i wydymać. Aż nie wiedziałam czy śmiać się z tego jak żałosne niektóre komentarze są, czy płakać bo prawda jest taka, że ludzie nie potrafią już dojrzeć człowieka w człowieku. Gdzie się podziała solidarność? Wzajemna pomoc? Za Demi trzymam mocno kciuki i mam nadzieję że pokaże wszystkim, którzy mówili że nadaje się na kasę w mięsnym itp. Że jest wiele warta.
Gość
4 lata temu
ma wszystko! zdrowie, urodę, talent , pieniądze. to trzeba sobie spieszyć życie a co !!!
Jerzy Michala...
4 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Gdzie w Państwa opinii są obecnie we Wrocławiu miejsca, w których matki z wózkami napotykają na trudności w przemieszczaniu się? Chodzi mi na przykład o zbyt wysokie krawężniki, nierówne chodniki?
Jerzy Michala...
4 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Jakie pomysły na walkę z korkami - oprócz budowy nowych linii tramwajowych - przychodzą jeszcze Państwu do głowy?
gość
4 lata temu
gdyby nie była sawna to nazywano by ją zwykłą ćpunką
Gość
4 lata temu
Demi Lovato
Gość
4 lata temu
Teraz jak widzę te Zdjecia to mam wrażenie że na każdym jest nacpana
Gość
4 lata temu
Taaa z dilerem to akurat może być głębokie uczucie.. Jego do jej kasy a jej do prochów, którymi ją uzależniał..
Gość
4 lata temu
Showbiznes ją w to wciągnął. Niewiele tu od niej zależało. Ludzie, którzy czerpią korzyści z jej talentu i sławy są raczej za to odpowiedzialni. Wiadomo, że nikt nie da rady być w ciągłej kondycji, gotowości do "bycia" dla fanów. Nie ocenianie źle tej dziewczyny, bo ktoś jej posunął sposób na posiadanie siły na zawołanie.
gość
4 lata temu
brzydka i nic ciekawego nie spiewala.
gość
4 lata temu
tyle sie nacpala a taka gruba
gość
4 lata temu
Mnie jej szkoda nie jest bo sama wie co robi. Takie woli towarzystwo to tak ma. Szkoda mi biednych, chorych nieuleczalnie i tych którzy niewinnie umierają a nie narkomanek
gość
4 lata temu
Ćpieć trza umieć.
gość
4 lata temu
Jak była z Wilmerem to nie ćpała...rozstali się i jazda od nowa...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie